Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

:) ...ale miodem popłynęło...

z tym gromadzeniem rakiet to jak wyścig zbrojeń, zimna wojna na rakiety :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nio a jak lodowka ;)

Lodówka spoczko czeka na reanimację szkiełka i bedzie gicior.

No i czekam na rakietę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak żyje to takiego cuda nie widziałem :D Można prosić więcej informacji na jego temat? Pokażesz serducho?


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to młodszy brat tego.... co w środku pisze :P

post-41508-0-47044700-1398610996_thumb.jpg

post-41508-0-61835800-1398615013_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo różnych damek, ale takiej nie widziałem. Gratuluję nabytku!

Dziękuję .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Fajny ten Ural na poczciwym wostoku :)

Gdzie go wyrwałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo różnych damek, ale takiej nie widziałem. Gratuluję nabytku!

 ... przecież to domowa robota , dolutowane "uszy" w standardzie jest z bransoletą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ... przecież to domowa robota , dolutowane "uszy" w standardzie jest z bransoletą

Faktycznie , przyjrzałem mu się dokładniej jak to napisałeś , no ale po pierwsze i tak musiałem go wziąć , bo to od ludzi , którzy przynoszą mi wszystko co może mnie zainteresować . po drugie za 2,50 to nie grzech :) . Masz może jakieś zdjęcie jak powinien wyglądać ?

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zdjęcie , ktoś zrobił kawał solidnej nikomu niepotrzebnej roboty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Ural na poczciwym wostoku :)

Gdzie go wyrwałeś?

wraz z b.d. lotem się trafił.  Oczywiście pokazany mechanizm 2214 jest od młodszego URALA  . Młodszy Ural sądzę że jest z  lat 90` (może jakaś próba exp. ) . Pewnie jakaś krótka seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zasadas to nie wyścig lecz dążenie do wytyczonego celu ;)

:) .. dążeniu do wytyczonego celu, bardzo dobrze pomaga atmosfera lekkiego wyścigu,  na pewno nie zaszkodzi. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jednak ja to traktuje na spokojnie. Jakbym chciał sie ścigać tutaj z kolegami to raczej musiałbym czynszu nie płacić przez jakis czas żeby nadrobić straty haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ... przecież to domowa robota , dolutowane "uszy" w standardzie jest z bransoletą

Fak(t) !!! Ale numer! Masz oko Zdzisiek  :blink: Poniekąd ja też, bo przecież napisałem ,że "takiej nie widziałem" ;)

 

Faktycznie , przyjrzałem mu się dokładniej jak to napisałeś , no ale po pierwsze i tak musiałem go wziąć , bo to od ludzi , którzy przynoszą mi wszystko co może mnie zainteresować . po drugie za 2,50 to nie grzech :) . Masz może jakieś zdjęcie jak powinien wyglądać ?

Najważniejsze, że za ten "grzech" zapłaciłeś !!!  :D Masz rację ksawery, takich ofiarodawców trzeba wspierać i motywować do dalszej współpracy !!!

Dziękuję za zdjęcie , ktoś zrobił kawał solidnej nikomu niepotrzebnej roboty .

Dlaczego uważasz, że niepotrzebnej? Teraz masz w swoim zbiorku jedyny taki okaz. Takie też się zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jednak ja to traktuje na spokojnie. Jakbym chciał sie ścigać tutaj z kolegami to raczej musiałbym czynszu nie płacić przez jakis czas żeby nadrobić straty haha

 

:) nie mówię o walce na śmierć i życie, ale o pozytywnej rywalizacji, przynajmniej mi to pomaga, motywuje do szukania, nieraz nawet do lekkiego przekroczenia zdrowego rozsądku. :D   

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) nie mówię o walce na śmierć i życie, ale o pozytywnej rywalizacji, przynajmniej mi to pomaga, motywuje do szukania, nieraz nawet to lekkiego przekroczenia zdrowego rozsądku. :D   

W końcu kolekcjonowanie to męski sport! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda ;) ale rozsadek musi byc. Kolekcjonowanie to hobby moje i tylko moje moj maly świat tak jak pewnie każdego z nas. Nikt nam tego nie zabierze - chyba, ze komornik hehe

 

Ja zbieram tylko to co mi sie podoba nic innego a nie wszystko co sie da :)

Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fak(t) !!! Ale numer! Masz oko Zdzisiek  :blink: Poniekąd ja też, bo przecież napisałem ,że "takiej nie widziałem" ;)

 

Najważniejsze, że za ten "grzech" zapłaciłeś !!!  :D Masz rację ksawery, takich ofiarodawców trzeba wspierać i motywować do dalszej współpracy !!!

Dlaczego uważasz, że niepotrzebnej? Teraz masz w swoim zbiorku jedyny taki okaz. Takie też się zbiera.

Fakt jedyny , nawet gdybym od razu zauważył, że jest przerobiony i tak bym go wziął . Wychodzę z założenia , że jeżeli nie mnie to komuś innemu przypasuje i zawsze istnieje szansa zamiany na coś co jest mi bardziej potrzebne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy nabytek. Wostok, z tarczą w kolorze srebrnym, na którego od dłuższego czasu polowałem ;)

 

c87b650358fb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.