Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytam słabo po rosyjsku bardziej rozumiem sens zdań niż tłumaczenie dosłowne - tak samo jest w mowie - jak ktoś powoli i wyraźnie mówi po rosyjsku to rozumiem.

- Udało mi się po prostu  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sierżantowi (jakiemuś tam) 

 

Gordijenko W.I. (Władimir Ilicz? ;) )

 

Edit: Ha! Widzę, że Enkil mnie już ubiegł! I nawet skojarzenie inicjałów mieliśmy to samo :lol:

Edytowane przez Hagedorn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-77386-0-60941900-1431598837.jpgpost-77386-0-15111600-1431598926.jpgpost-77386-0-21027000-1431598957.jpgWłaśnie upolowałem rakietkę ,łuczyka i sekondę :wub: a zastanawia mnie datownik na sekondzie ,bo ma cyferki poziomo,czy tak powinno być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie to on ma w środku coś co powinno mieć okienko daty na godzinie 3

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien mieć pionową tarcze datownika. A jaki mechanizm ma w środku? Może mam taki datownik w szufladach to poratuję w razie potrzeby.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta moja sekonda posiada werk 2414 i pewnie dlatego data jest jak , czyli jednymi słowy składak <_<mam rację ? post-77386-0-03988500-1431625617.jpg

Edytowane przez grigorij007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grigorij007 - fajne nabytki

podobny2 - sympatyczny Komandir

Hans - super rezonator :) Powiedz czy mechanizm ma sygnaturę  Poljota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans - super rezonator :) Powiedz czy mechanizm ma sygnaturę  Poljota?

 

Ma sygnaturę Poljota, a jak powinno być?


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sygnatura rakiety powinna być. Nie wiem czy nie było o tym dyskusji przy aukcji takiej rakiety. A możesz wrzucić fotkę mechanizmu?

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna być Poljota :)

Najlepiej wyjaśni to Sthool.

Ja mam identyczną i kiedys właśnie zastanawiając się jakim cudem sygnatura Poljota w Rakiecie "zgadaliśmy" się  ze Sthoolem i On wyjaśnił mi że w tamtym okresie różne fabryki produkowały poszczególne części.

Mechanikę robił Poljot. Nie spotkazłem się jeszcze z inną sygnaturą niż Poljota w tej Rakiecie :)

 

Edycja

Znalazłem opis kolegi Sthool

 

 ".... Z tym logo Poljota, to teraz już wiem, że jest to całkiem poprawne - zarówno w Rakietach, jak i Slavach może pojawić się werk sygnowany znakiem Poljota, ponieważ część mechaniczna tych werków była produkowana właśnie przez I Moskiewską Fabrykę. Natomiast silniki krokowe, o ile dobrze pamiętam, składane były w zakładach Slavy, a płytki elektryczne produkowane przez miński zakład "Integral". Te werki to takie "naturalne" składaki..."

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu jest temat na ruskim forum o takich. Macie w nich takie same mechanizmy?

http://forum.watch.ru/showthread.php?t=44363


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak - mamy identyczne :) to  znaczy ja mam ale Hans pewnie też.

 

Nie czytałem  dyskusji bo po rosyjsku żeby coś przeczytać ze zrozumieniem to muszę się mocno skupić a tego jest parę stron i po piwie mi się dzis nie chce. jutro poczytam.

Tak czy tak dla mnie to co pisze Sthool to jest pewne - wszyscy tutaj znamy jego dokładność i zamiłowanie do bateryjek i nie tylko :)

 

Edycja

Grzegorz można jakoś powiększyć zdjęcia na watch.ru?

Jestem zalogowany ale zdjęcia mechanizmów mi się nie powiększają.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz patrzę na telefonie i jak kliknę na zdjęcie to otwiera się w nowym oknie. Może masz zablokowane wyskakiwanie okienek w przeglądarce.

A co do wiedzy Marka na temat kwarców to bez dwóch zdań uważam że jest najlepsza :)

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Rakiecie mam logo Poljota, a w Czajce nie

 

Mechanizm Rakiety:

 

attachicon.gifRakieta kwarc czarwona 9m8.jpg

Tak jak pisał Marek - może pojawić się logo Poljota Może się pojawić ale nie musi. Natomiast na zdjęciach z watch. ru nie ma logo poljota ale też nie ma logo innego brandu. Na jednym zdjęciu  w miejscu logo Poljota widzę sygnaturę SU. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.