Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość D@dik

Tutaj się jeszcze nie chwaliłem-nabytek pierwszy dzień na ręku :)

 

Szkoda że tarcza chińska z błędami w napisach... Customowy bezel ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Slavny Hans - jak widzę twoje zdjęcia tej amfibii to podwójnie żałuję, że sam jej nie kupiłem (bo cena faktycznie była okazyjna)  ^_^ .

 

@ thewickerman88 - ładnie zmodyfikowana amfibia, bezel fajnie współgra z sekundą  ;) , na zachodzie są chyba bardzo popularne zabawy w takie modyfikacje, na forum watchuseek widziałem sporo takich zdjęć  :) .

no właśnie wyskoczyło mi kiedyś zdjęcie w google z przeróbką i postanowiłem zrobić podobną :)

 

Szkoda że tarcza chińska z błędami w napisach... Customowy bezel ciekawy.

Oryginalnie była niebieska, nawet fajniej wyglądało to z bezelem (wchodzą do niego inserty z seiko) ale miała dziurę zniszczonego lakieru na środku i musiałem wykombinować jakąś tarczę zastępczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość ładna Slava wpadła, ale wymaga pomocy zegarmistrza bo nie chce wystartować.

post-46982-0-12217600-1431370649_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doszły rakietki i paski. Szkoda tylko że ja jestem w Rzeszowie a przesyłki w Gdyni ab02159cb131e8a84368fa88c4fabdc1.jpg

25b146b4557e4e1e85975a09a66487b3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Co to za paski i gdzie je kupiłeś? Też potrzebuję "kilka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle co chwilke pojawia sie zestaw paskow. Ktoś z Warszawy je sprzedaje. Byly już zestawy po 97 szt, można do niego napisać i indywidualnie zamówić. Za te 37 szt zapłaciłem 111 zeta. Wprawdzie była to licytacja od 69 z opcją kup teraz, którą wybrałem. Po zalicytowaniu kup teraz by znikło a licytacja mogła by nawet przebić tą kwotę.

Jest w tej chwili zestaw 111 szt w różnych rozmiarach od 1 zeta. Swego czasu taki zestaw chyba poszedł za coś około 160 zeta

Edytowane przez Pilot353

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie wyskoczyło mi kiedyś zdjęcie w google z przeróbką i postanowiłem zrobić podobną :)

 

Oryginalnie była niebieska, nawet fajniej wyglądało to z bezelem (wchodzą do niego inserty z seiko) ale miała dziurę zniszczonego lakieru na środku i musiałem wykombinować jakąś tarczę zastępczą.

 

Podróbka? Jak dla mnie wygląda chyba dobrze? Gdzie są błędy? Ja widzę tylko częściowo wytarte "O" przy Sdiełano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle co chwilke pojawia sie zestaw paskow. Ktoś z Warszawy je sprzedaje. ....................

Zapewne bierze w hurtowni w Time-Polu po 1,5 zł. /sztuka.  ( są brązowe 18 -tki , czarne 16, 20  i szkiełka po 2 zł. B) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, tylko że na aukcjach te paski często schodzą poniżej 1.5 zł za sztukę. Mój zestawik był od innego sprzedającego, tylko 18 tki i dwie 20 tki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo miałem już nie kupować ruskich.. Ale czasami trudno się powstrzymać .

post-67292-0-00829900-1431529589_thumb.jpg

post-67292-0-43098700-1431529600_thumb.jpg

post-67292-0-75426500-1431529611_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam tarcza, dedykacja jest niesamowita.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś przetłumaczyć na polski ?


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

a może ktoś przetłumaczyć na polski ?

 

Sierżantowi (jakiemuś tam)  za wybitne wyniki na zawodach sportowych pograniczników NKWD CCCP 

Tyle wydukałem - niech ktoś poprawi tak na 100%

 

EDIT : jednak nie będą to zawody sportowe tylko coś innego ale nie wiem co - dawno temu uczyłem sie ruskiego i kumam tylko pojedyncze słowa 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem " konkurencjach sportowych". соревнования-konkurencja

Edytowane przez ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś tankujący ruskie paliwo ??? (czyt. mieszkający blisko ruskiej granicy) może przetłumaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł Bury nie ma co poprawiać. Prawidłowo to przetłumaczyłeś. Fakt że to nie zawody sportowe a zmagania lub konkurencje. Ale to nie zmienia ogólnego sensu dedykacji.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A może lepiej nie wiedzieć za co NKWD dawała nagrody straży granicznej w 1945r  :wacko:  :wacko:  :wacko:

W latach 1939 -1946 ochrona granic ZSRR była realizowana przez oddziały NKWD.

Главное управление погранвойск (ГУПВ) НКВД СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Спорт Соревнованиях to znaczy zawody sportowe, dobrze pawle przetłumaczyłeś. :)

Sierżant nazywał się Gordienko :).В.И. Może sugerować Володимир Илйич. :D. Lub nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.