Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Rekomendowane odpowiedzi

ale Lu@ chyba w ogóle nie głosował

 

W moim poscie quotowalem jego glos.

 

To jest dosc proste. Glosowanie mialo byc, bylo i jest moim skromnym zdaniem rostrzygniete. Jesli podejmiecie inne decyzje dla dobra ogolu, to sie bedziemy musieli dostosowac, ale wtedy prosze bez zadnych juz glosowan, tylko podejmijcie decyzje sami jako organizatorzy. :rolleyes:

 

 

Hapy Birfdej Hendrix ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tymczasem dajcie Hendrixowi spokój, chłopak ma urodziny ;)

 

, , , , , , ,

| | | | | | |

{•_•_•_•_•_•_•_•_•}

{•_•_•_•_•_•_•_•_•}

{•_•_•_•_•_•_•_•_•}

 

edit. widzę, że torcik sie rozwalił, ale i tak jest smaczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dlatego lepiej by było jakby głosy oddawać można było przez post, ale ok jest jak jest i według tego wygrały Polskie napisy.

 

 

Zdrówka Hendrix :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za życzenia i przepraszam za wczorajsze zamieszanie! ;)

Faktycznie wygrały Polskie napisy, mówi mi to też formuła w Excelu, na której zastosowanie wczoraj nie wpadłem, a dopiero rano, jak wstałem ;)

Także ogłaszam: różnicą dwóch głosów wygrały napisy Polskie i te napisy pojawią się na tarczy naszego zegarka! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli 2 wersji językowych nie będzie? Kiepsko. Zamiast Made in Poland walnijmy do kompletu Wyprodukowano w Polsce...Ja sie czuję zawiedziony bo Hendrix poza niby problemem z limitacją innego przeciwwskazania do 2 wersji nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może uzbieramy jeszcze 50ciu chętnych i zrobimy tarcze bez napisu :)


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy w tej sytuacji nie wolał bym bez napisu. Przecierz każdy nie znający języka polskiego jak zerknie na tarczę to będzie przekonany że to jakaś wodoszczelność do 303 stóp.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa.. bo każdy z nas w 99% mieszka za granica lub tam spędza czas :)

Ja ten zegarek kupuje dla siebie a nie na chwalenie się obcym. Każdy kto 'lubi zegarki" nawet obcokrajowiec, na pewno zagai rozmowę, zobaczywszy ciekawostkę na nadgarstku.


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dozbierać parę osób do setki i zrobić 2 limitacje po 50 sztuk, jedna PL druga ENG. Taka oto twórcza myśl.

 

Wiem, że nie jestem na liście 90 osób i nie chce tu się wtrącać i zaśmiecać więc jak komuś ten post przeszkadza, to proszę usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie z MacAronem imo jak uzbiera się po 50 osób dla każdej z wersji to nie widzę powodu dla którego musielibyśmy się ograniczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie powiedział, że nie może być 2 wersji. Podałem argument. Nie powiedziałem, że na pewno nie. Porozmawiamy z Gerlachami jaka ma być ilość na tarczę, itp i może się zrobi.

Ale zastanówmy się, czy tego na pewno chcemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło.

Na jaki gwint było głosować i temat w czasie przeciągać.

Jak u karguli SĄD,SĄDEM A SPRAWIEDLIWOŚĆ I TAK MUSI BYC PO NASZEJ STRONIE !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brednie to Ty wg mnie pisesz wspominając o 303 stopach wodoszczelności :).

Moze zamówmy jeszcze w języku portugalskim lub chińskim, bo to też duży obszar pod względem używania owego języka :P

 

Każdy ma inne podejście do zegarka- ty inne ja inne.

Skończmy temat bo sie trolowanie zacznie.

Pora na nowy temat "Wieści z produkcji"


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z toba. wielu ludzi ma zegarki z wloskimi i francuskimi napisami, tudziez niemieckimi./ dodaje to do unikatu zegarka i jego charakteru.

 

Wygral Polski napis i po przemysleniu w drodze do pracy, zmienilem zdanie i mysle, ze powinnismy poprostu tego sie trzymac, albo do niczego nie dojdziemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, zapomiales o numerach :blink::lol:

o rzesz kufa..tu będzie jatka :D

..ale numery można podczas produkcji rezerwować :)


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie a numerkowa wojna kiedy ma się zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ten zegarek kupuje dla siebie a nie na chwalenie się obcym.

Tak nie do końca rozumiem, czy jesteś za jedną polską wersją, czy za dwoma wersjami?

Bo jeśli kupujesz dla siebie, to nie powinno Ci przeszkadzać, że inni (obcy) będą mieli inną wersję językową niż Ty. Zwłaszcza jeśli z tego powodu nie zapłacisz za zegarek ani mniej, ani więcej.

 

Przeciwnie, powinieneś być zadowolony, że zegarek który kupiłeś jest jeszcze bardziej unikalny, bo jest takich wersji mniej!!

 

 

Moze zamówmy jeszcze w języku portugalskim lub chińskim

Po co trollować absurdalnymi argumentami?

Jakby się znalazło 50 chętnych na wersję portugalską, to czemu nie? Ale wiadomo, że w naszej sytuacji to absurd.

 

 

Jak u karguli SĄD,SĄDEM A SPRAWIEDLIWOŚĆ I TAK MUSI BYC PO NASZEJ STRONIE !

Jak wyżej. Co Ci przeszkadza, że każda ze stron dostanie dokładnie to czego chce?

Czy naprawdę uważasz, że sprawiedliwość polega na tym, że połowa osób+2 jest zadowolonych, a reszta im się podporządkowuje. Czy sytuacja, kiedy wszyscy by byli zadowoleni jest niesprawiedliwa?

 

 

I żeby nie było, dokładnie to samo co powyżej pisałbym, gdyby wyniki głosowania było odwrotne

Nie wiem dlaczego Polacy nigdy nie chcą kompromisu. Nawet wtedy jeśli kompromis jest możliwy.

Nie bo nie. Bo musi wyjść na moje i już..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pax, Panowie!

 

Chyba czas zakończyć tą dyskusję.

Ja głosowałem od początku na wersję angielską, a wygrała Polska. Ok przyjmuję to i już. Proponuję, aby inni tak też uczynili.

 

Proponuję abyśmy zachowali siły na wojenkę o numerki B)


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Koledzy po co emocje ? wykonać 50 zegareczków w wersii polskiej i 50 w wersii angielskiej, myślę żę wilk będzie syty i owca cała, a ja będę miał szczęśćie być też jego posiadaczem.

 

 

Pzd be-ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w sumie było obojętnie, która wersja wygra, wolałem Polską. Natomiast nie chciałbym żeby dwie wersje tarczy podniosły koszt (oczywiście o 10pln nie będę marudził) i ogólnie wolałbym aby w orębie dość małej limitacji nie było dwóch wersji.

 

Btw. w tego typu ankietach zawsze wynik jest zbliżony... inaczej nie ma sensu robić ankiety. W Aquariusie pojedyńcze głosy decydowały o całym projekcie. Wygrała wersja polska i używanie Taktic stwierdzeń, że połowa osób będzie niezadowolona jest nadużyciem... Ty jesteś niezadowolony... może jeszcze Ktoś, a reszta pewnie poprostu wolała napisy po angielsku. Ponieważ nie uczestniczyłem w projekcie od początku nie będę stroną sporu i jeśli zostanie postanowione, że mają być dwie wersje, przyjmę to do wiadomości.

 

pozdrawiam


Przemo;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.