Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Recommended Posts

Daj ogłoszenie w odpowiednim dziale, być może ktoś zareaguje ;).

Marcin

Przepraszam za laickie pytanie, nijak znalezc nie moge, srednio mi idzie exploracja forum, gdzie jest ewentualnie odpowiednie miejsce na ogloszenie o 303 do zbycia ? 

Przepraszam za laickie pytanie, nijak znalezc nie moge, srednio mi idzie exploracja forum, gdzie jest ewentualnie odpowiednie miejsce na ogloszenie o 303 do zbycia ?

W dziale RYNEK Sprzedam/Poszukuje, na dole strony glownej

Pieknie dziekuje, zdaje sie ze ten dzial jest niewidoczny bez zalogowania - dlatego nie potrafilem go wypatrzec :)

Daj ogłoszenie w odpowiednim dziale, być może ktoś zareaguje ;).

Dzięki, tak też zrobiłem.

Mam nadzieję, że ktoś się zdecyduję  :)

Ja tez miałem propozycje nabycia 303 za cenę wyższą niż ta na bazarku.

Podziękowałem, wszak jeden mi wystarczy :P

Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Pozdrawiam

Piotr

Przykre jest właśnie to, że zabrakło miejsca dla Polaków w defiladzie zwycięstwa. Ale można się było tego spodziewać po Angolach, skoro przed wybuchem wojny ich wywiad wiedział o pakcie Ribbentrop-Mołotow. I o wszystkich tajnych protokołach podpisanych do niego, a nie poinformowano o tym Polaków.

Przykre jest właśnie to, że zabrakło miejsca dla Polaków w defiladzie zwycięstwa. Ale można się było tego spodziewać po Angolach, skoro przed wybuchem wojny ich wywiad wiedział o pakcie Ribbentrop-Mołotow. I o wszystkich tajnych protokołach podpisanych do niego, a nie poinformowano o tym Polaków.

Z perspektywy płynącego czasu i historii dochodzę w wniosku, że Polacy to łosie nigdy nie wyciągające wniosków z przeszłości.

Dzisiaj dalej powtarzamy te same błędy....zastanówcie się co by było gdyby jutro Rosja czy ktokolwiek inny nas zaatakowała ?

48samolotów :lol:  które pewnie i tak zostały by zniszczone jeszcze na lotnisku, niedoinwestowana malutka armia , parę starych czołgów z demobilu z Niemiec, Parę Rosomaków....Jeśli ruszyć by głową to należało by się po prostu poddać. Durni politycy którzy myślą, że zachód przyjdzie z pomocą i będzie przelewał krew za Polaków. Ciągle te same błędy.... A wystarczyło by tak jak Francja czy Iran postawić na własną bombkę atomową...i nikt by nam już paluszkiem nie wymachiwał...było by to znacznie tańsze niż dorównanie militarnie mocarstwom.

Jesteśmy w takim położenu geograficznym że możemy liczyć tylko na siebie. Jeśli POlska będzie słaba a dziś w tym kierunku zmierza to jestem pewien, że nawet w dobie różnych ONZ-etów, Unii i sojuszy ktoś w końcu nabierze znowu ochoty na ziemię nad Wisłą....kwestia czasu....

Z perspektywy płynącego czasu i historii dochodzę w wniosku, że Polacy to łosie nigdy nie wyciągające wniosków z przeszłości.

[...]

"Historia uczy, że nigdy nikogo nic nie nauczyła."

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Cóż Francuzi byli na defiladzie choć walczyły bardziej ich kobiety w bu...I jak mawiał premier "Angoli"-oni nie mają  przyjaciół,tylko interesy......wieczne.

Pozdrawiam, Marek

No to mamy pierwszą 303-kę na bazarku.

Za 2000 z handmejdem !

Guest AdamB

To jest druga 303, pierwsza poszła dwa tygodnie temu.

Kolega chyba pokłada zbyt dużą wiarę w magię "303" i limitacji... No cóż, rynek zweryfikuje ofertę :)

A ja mam pytanie bo szukajac ceny z powodu tego na bazarku znalazłem informację ze w zegarku jest mechanizm z datą.

Czy gdyby w odpowiednim miejscu tarczy zrobić otwór to zegarek uzyska datę ?

Tak pytam bo wolę zegarki z datą.

^ heh ... zniszczysz tarcze. Kup Batorego ma date od razu ... i to duza.

A za 2 kola to na WUSie moze jakis maniak by kupil ;)

Guest AdamB

Zamiast robić dziurę w tarczy lepiej kupić zegarek o nazwie Batory

Nie wiem, dlaczego się tak dziwicie, co do ceny. To zegarek bardzo udany i z całą pewnością cena, jaką zapłaciliśmy producentowi za ten zegarek nie odzwierciedla jego wartości materialnej. Jeśli ktoś będzie zdeterminowany, żeby ten zegarek mieć, to go kupi po takiej cenie, a nawet wyższej.

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.