Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

 

Noszę go dziś pierwszy dzień i czuje się dobrze mając go na ręku, zobaczymy jak się to dalej będzie układać. Będę pamiętał o propozycji, bo na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć co z nami będzie ;)

 

Masz rację co do łączonych bransolety. Przyglądając chrono24 widziałem ten model na takim kajdanie i jak nie jestem ich fanem to muszę przyznać, że wyglądało to całkiem nieźle. W moim muszę tylko pomyśleć o innym pasku. Lubię brązy ale jednak w ciemniejszych odcieniach niż ten, który mam obecnie.

Edytowane przez dawcaR6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne video rattrapante

 

navitimer bardzo mocna kolekcja

 

superocean heritage II z ceramiką i w końcu mechanizmem 01 super!


wow, poprawka całkiem nowy manufakturowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tę firmę

Breitlingi są świetne , a Navitimer mistrzostwo

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, bo jest za co ją uwielbiać.

Jest to samodzielna firma nie wchodząca w skład żadnego dużego koncernu.

Posiadają swoje werki

Nie mają żadnego modelu wzorowanego na innej firmie - to z z nich niektórzy próbują ,,czerpać inspiracje" że się tak wyrażę

Mogą się podobać lub nie, ale nie można zaprzeczyć że mają swój własny i niepowtarzalny design

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda mam sporo zegarków lecz żaden tak nie cieszy jak właśnie Breitling

Jeszcze do szczęścia brakuje Avengera i Navitimera a na te trochę będzie trzeba poczekać

Widzę że bardzo lubisz te zegary masz jakiegoś w kolekcji ?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć że mam świra na punkcie Breitlingów. Podobają mi się w zasadzie wszystkie ich modele, oczywiście jedne bardziej drugie mniej.

Miałem Colta takiego jak w moim awatarze ale zmuszony byłem sprzedać, czego po dziś dzień nie mogę odżałować. A teraz trudno mi uskładać i znaleźć coś w kwocie jaką mogę wydać i choć dobrym stanie. Najbliżej mi do zakupu Colta, tym razem siedmiowskazówkowego kwarca, takiego zresztą jakiego posiadasz w swojej kolekcji. Najlepiej z białą tarczą, świetnie by uzupełnił moją skromniutką kolekcję. Mam teraz niebieskiego Taga i czarną Certinę, oba właśnie siedmiowskazówkowce.

Modelem zaś do którego nieustannie się ślinię jest Avenger Bandit, choć i żółtym Seawolfem bym nie pogardził. Ehh pomarzyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się spełniają,tylko czasem trzeba im pomóż Nie dalej jak rok temu nie miałem ani jednego Tyle że żyję w trochę innej rzeczywistości,gdzie łatwiej się je spełnia

Życzę Ci wytrwałości w dążeniu do założonego celu bo warto

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrwałości akurat mi nie brak, a cel osiągnę prędzej czy później. Za to jak pięknie będzie smakować!

Za życzenia oczywiście pięknie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy Navitimer..... jednak zdecydowanie wolę swojego klasycznego 01 :)

 

 

41c38b9385b50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta marka budziła i budzi we mnie skrajne emocje ale postanowiłem spróbować.

 

Miałem toczka w toczkę tak samo, ale nadarzyła się okazja i postanowiłem spróbować... i nie żałuję!!!

 

20170310_161258037_i_OS.jpg


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mazik77

Ja Ci nie zazdroszczę tego Navitimera ja Ci zazdroszczę całej Twojej kolekcji bo zegarki to masz same perełki

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mazik, zegar pierwsza liga. Nic w Twoim pudełku nie budziło takiego mojego zachwytu jak właśnie ten.

Robert, Twój też zegarek kompletny. To ten od Piotrka prawda? Gdybym miał wtedy gotówkę nie zastanawiałbym się ani chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem toczka w toczkę tak samo, ale nadarzyła się okazja i postanowiłem spróbować... i nie żałuję!!!

 

 

 

 

I ja również nie żałuje :) A o tego którego masz na nadgarstku, jeśli dobrze pamiętam także zagadywałem. Jednak wtedy nie mogłem się zdecydować :)

 

post-51540-0-02942800-1490284788_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie te Breitlingi 794ba4c1ca59dc0518a5bdd85b0be031.jpg

Zdjęcie z pamięci tel.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Po Robertowego jest juz kolejka ze mna na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wciskał przed Ciebie. spokojnie poczekam aż Piotrkowi się jego chrono znudzi. Wtedy tylko szybko klienta na nerkę znaleźć  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyś

O to chrono chodzi ? Nie ma kiedy się znudzić,nówka sztuka leżakuje sobie grzecznie w pudełku,od czasu do czasu tylko wietrzona ;)61acf5b73cf8d80a9b804c62b3258239.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o tego. Świetny jest. Cieszę się że dbasz i niego. Cieszę się również że na razie nie myślisz o sprzedaży, to daje mi czas na zbiórkę funduszy gdy ten moment nadejdzie. Gdybyś jednaj planował sprzedaż byłbym zobowiązany jak byłbyś łaskaw mnie o tym fakcie uprzedzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 mm może trochę wydawać się mały przez bezel który jest dość szeroki,więc i tarcza będzie wyglądać na małą,tak mi się wydaje. Jak dla mnie 44 mm byłby najlepszym rozmiarem tego zegara. Mój ma 46 mm.

6f2c7dcddf8d75de4d223a43c7657c9a.jpg

A w nowych wskazówki wyglądają lepiej i kawałek lumy na bezlu to fajny dodatek i funkcjonalny,70 h rezerwy chodu i werek manufacturowy to już mistrzostwo :)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.