Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sokoleoko

Casio DW-290 niepozorny twardziel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około miesiąca również cieszę się DW-290 na przemian użytkowany z niezniszczalnym 17 letnim G Shock DW-8700. Najbardziej urzekają mnie "oczy" tej 290-tki. Patrząc na przyciski zegarka jedno oczko większe drugie mniejsze.....i to jest piękne.

Pozdrawiam.

Ps. Czy do tego modelu można dopasować bransoletę???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęciliście mnie i czekam na kolejnego dw290.

Prawda jest taka, że ten zegarek najwięcej z innych miałem i puszczałem dalej. Z 5 razy. Trudno mi po prostu bez wskazówek. Ale tym razem już nie puszczę. W góry będzie jak znalazł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie po długiej nieobecności związanej z brakiem czasem w zwiąsku z 2.5 letnią dziewczynką która daje popalić, czyli arbait i zabawa i tak w koło macieju... ale tyle co ten zegarek przeszedł od 2 latki to się wam w głowie nie mieście ...

 

Pany jak już w temacie to szwagier o którym wielokrotnie pisałem znaczy taki co to ma 2 lewe rence i robi na koparce zanabył drogą zakupu innego Gshocka, jako że pochlaliśmy i testowliśmy na rzut na odległość to niestety jego iphon i gshok nie przeżył a moja Lumia i dw290 wygrały, przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio udało mi się kupić takiego staruszka DW-290T

IMHO na żywo wygląda lepiej niż na zdjęciu.

Mimo, że mam trochę innych zegarków, to DW-290 od kilku tygodni nie schodzi mi z ręki.  :)

To jest wersja z czerwonym napisem "light", miodowym wyświetlaczem i złotymi napisami na kopercie.

Przypasował mi i myślę, że dokupię jeszcze obecną reedycję tego zegarka.

 

 

post-53861-0-29641900-1508091774_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witajcie, mnie również jak i przedmówców przekonaliście do zakupu. Szperając natknąłem się na jego słabszego brata. Mianowicie na Casio W740. Co o tym myślicie? Ma ktoś takiego? 

 

1. edit: szperając dalej natknąłem się na taki film:

 

https://youtu.be/2UzW7UErEIA Ciekawe. Czyli oficjalnie jest to nie-oficjalny G-shock ;p

 

2. edit: Bratu kupiłem tego drugiego. Jakby ktoś pytał  o W740 to proszę do mnie.

Edytowane przez Zegarmistrz-purpurowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Znaleźć można opinie, że pasek dw290 jest oględnie ujmując nienajlepszy i dość szybko pęka.

Jak jest naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kilka lat. To czywiście nie noszony codziennie. I nie pękł. Tylko był noszony działka, dom jakaś wleczona impreza. Czyli jak na jego możliwości to miał sielanke.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Znaleźć można opinie, że pasek dw290 jest oględnie ujmując nienajlepszy i dość szybko pęka.

Jak jest naprawdę?

Tak jak z uszami w Rangemanie ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak?

 

Czyli jak się bardzo, bardzo, bardzo postarasz żeby Ci pasek pękł to Ci pęknie...  ;)  Jednak biorąc pod uwagę ze ten zegarek, nowy, można kupić już za 155 zł to nawet jak się będziesz starał jak wyżej to i tak jesteś w lepszej sytuacji niż posiadacz Rangemana któremu pękły uszy bo koperta do 9400, nowa, w Zibi kosztuje teraz tyle że swobodnie trzy DW-290 za to kupisz i jeszcze na piwo w piątkowy wieczór Ci zostanie :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Swedro

Miałem takiego za młodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, wreszcie do mnie dołączył :) i wskakuję do części kolekcji.

post-65187-0-20385400-1584723675_thumb.jpg

post-65187-0-28896600-1584723698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie terorysty brak.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam egzemplarz z 1993 roku dostałem od rodziców i uczyłem się na nim cyferek do tej pory wszystko działa . Z obudowy wytarły się nadruki  wkoncu 27lat :)musiałem poprawić dziurę pod teleskop poza tym bez bez problemów 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten zegarek od 1998 roku cały czas działa 2 wymiany baterii w przeciągu 30 ba 32 lat tat jedna wymiana koperty bo nie dało się przełożyć już teleskopu. Pływanie skakanie na spadochronie itp. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Iwanix napisał:

mam ten zegarek od 1998 roku cały czas działa 2 wymiany baterii w przeciągu 30 ba 32

Z mojej matematyki wynika 22😀 ale to i tak szmat czasu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma w sobie coś ten model że cieszy na łapce ... może wspomnienie dzieciństwa 😁 

 

 

IMG_20230405_164137.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.