Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej, ale też nie, pilot to na pasku, jak dla mnie. Ale fajny pasek od paskoroba zrobi robotę.

 

A pokaż jeszcze jak świeci?

Edytowane przez Thomas666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie taki wpadł w oko :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Bardzo fajny, ciekawy i oryginalny. Bransoleta chyba też wąska, poza tym jest połyskliwa, a koperta zegarka wygląda na matową.  Ile zegarek ma między uszami: 20 mm czy 22 mm?  Kupując pasek pamiętaj o tym, żeby miał taką szerokość, jaką zegarek ma między uszami.

 

Wskazówki świecą na obrysach? Tak wyglądają.... 

 

Ta wersja też pikna: 

 

Praesto-Aviator-watch-giveaway.jpg

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, ciekawy i oryginalny. Bransoleta chyba też wąska, poza tym jest połyskliwa, a koperta zegarka wygląda na matową.  Ile zegarek ma między uszami: 20 mm czy 22 mm?  Kupując pasek pamiętaj o tym, żeby miał taką szerokość, jaką zegarek ma między uszami.

 

Wskazówki świecą na obrysach? Tak wyglądają...

 

 

Między uszami ma 24mm. Kurczę, kupiłem przez przypadek bransę 22mm, bo w opisie było 24mm, a sprzedającemu chodziło o maskownice, które dawał w komplecie. Trochę ponoszę na takiej i zapoluję na szerszą.

A świeci tak:

post-56934-0-05906500-1490612755_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między uszami ma 24mm. Kurczę, kupiłem przez przypadek bransę 22mm, bo w opisie było 24mm, a sprzedającemu chodziło o maskownice, które dawał w komplecie. Trochę ponoszę na takiej i zapoluję na szerszą.

A świeci tak:

Ładny zegar ! Ile trzeba wyłożyć ?


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między uszami ma 24mm. Kurczę, kupiłem przez przypadek bransę 22mm, bo w opisie było 24mm, a sprzedającemu chodziło o maskownice, które dawał w komplecie. Trochę ponoszę na takiej i zapoluję na szerszą.

A świeci tak:

 

Ładny zegar, ładnie świeci, a czy długo?

 

Najważniejsze, że masz maskownice, bransoletę dobierzesz, a największy problem jest właśnie z maskownicami. Musisz tylko zmierzyć w mm wielkość tej "pustej" części w maskownicach, w którą wchodzi pierwsza część ogniwa (pozostałej częsci) bransolety. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny zegar ! Ile trzeba wyłożyć ?

 Dzięki! :) 200 baksów mniej więcej, z tym, że pozostaje rynek wtórny, bo nie dość, że produkcja chyba z 2009 roku, to jeszcze limitację zrobili 100 sztuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma zniknęła z sieci: http://www.praestowatch.com/

 

Efemerydą była? Wzornictwo bardzo ładne, mieli (mieć) w ofercie chronografy w tym samym klimacie na seagulu....

 

http://praestowatch.blogspot.com/

 

 

Szkoda, jeśli zniknęli, bo wzornictwo naprawdę świetne. 


 Dzięki! :) 200 baksów mniej więcej, z tym, że pozostaje rynek wtórny, bo nie dość, że produkcja chyba z 2009 roku, to jeszcze limitację zrobili 100 sztuk. 

 

No to graty, masz rarytasa ;) Bardzo ładny zegar i zwraca uwagę bardziej, niż większość nawet 10x droższych. A w zasadzie to mniejsza z uwagą i ceną, myślę, że przyjemnie się go nosi. Sam bym chciał mieć taki :)

 

Wiesz może, co cyka w środku? Jeśli mewka, to nie będzie żadnych problemow z serwisem. 

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! :) 200 baksów mniej więcej, z tym, że pozostaje rynek wtórny, bo nie dość, że produkcja chyba z 2009 roku, to jeszcze limitację zrobili 100 sztuk.

 

Cena bardzo przyzwoita bym powiedział. Wzornictwo tez ciekawe, wykrój cyfr bardzo mi sie podoba. Stylem przypomina malowania na skrzynkach wojskowych. Wskazówki natomiast , moim zdaniem wzorowane na B&R.

Może tez sobie taki sprawie ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firma zniknęła z sieci: http://www.praestowatch.com/

 

Efemerydą była? Wzornictwo bardzo ładne, mieli (mieć) w ofercie chronografy w tym samym klimacie na seagulu....

 

http://praestowatch.blogspot.com/

 

 

Szkoda, jeśli zniknęli, bo wzornictwo naprawdę świetne. 

 

No to graty, masz rarytasa ;) Bardzo ładny zegar i zwraca uwagę bardziej, niż większość nawet 10x droższych. A w zasadzie to mniejsza z uwagą, myślę, że przyjemnie się go nosi. Sam bym chciał mieć taki :)

 

Wiesz może, co cyka w środku? Jeśli mewka, to nie będzie żadnych problemow z serwisem. 

 

Dziękuję :)))) Chyba zniknęli na dobre, choć jakiś czas temu były do kupienia, także w Polsce modele Air Blue Papa Praesto, inspirowane mocno tym modelem (inna koronka i sekundnik na godzinie szóstej). Niestety zostały już tylko zielone i czarne. Luma świeci dość mocno, po kilku minutach mniej intensywnie, lecz wtedy już długo na stałym poziomie. Z tego co wiem, to Superluminova C3. W środku chodzi Miyota 8245. Całkiem przyzwoicie trzyma czas. Jeśli znajdziesz ten model i będziesz miał odłożone parę złotych, to nie zastanawiaj się nawet ;) Na żywo robi naprawdę super wrażenie. Pozdrawiam!

Tomek z Leszna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Leszna ? Wlkp?

Nie gadaj !

Ja z Rawicza :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i spotkali się krajanie ;) 

 

Masz namiary na te zielone i czarne? 

 

A co do mojego nicka, wiem, że jest pretensjonalny, bo nie planowałem zostać dłużej na forum, miałem jedno pytanie, a gdy wpisywałem nicki, to wyskakiwało, że ten już jest, to strzeliłem pierwszy akceptowalny, jaki przyszedł do głowy ;) A ze zmianą nicka to istne mecyje,

 

Koledzy używają już powszechnie skrótu TzW albo troll, przy czym ten ostatni zupełnie bezzasadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-:-

post-33375-0-84528400-1490803542_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się... Niebezpiecznie.

Ma coś w sobie :)

 

A tymczasem dzisiaj dotarł :

post-33375-0-23967900-1491053158_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, twórczo rozwinęli koncepcję otwartego datownika na której poległ poprzedni Mark. Dlaczego ten zegarek kojarzy mi się z Monsterem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, twórczo rozwinęli koncepcję otwartego datownika na której poległ poprzedni Mark. Dlaczego ten zegarek kojarzy mi się z Monsterem ;-)

 

Pierwsze wrażenie: modowany monster. Kształt koperty i bezela wydają się identyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenie: modowany monster. Kształt koperty i bezela wydają się identyczne. 

No właśnie raczej nie jest to ta sama koperta co w monsterze, wizualnie identyczna jednak tu jest średnica bezela 44mm a internety podają że monster ma 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś śmiali się ze mnie, gdy mówiłem o nim "nurek", dlatego wrzucam go tutaj.

 

7901817_1a1.jpg

 

IMG201608_aahwwha.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.