Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Urodzinowy do 40 tys. zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym brał GO PanoMaticLunar XL kapitalny łocz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, masz na myśli Pano czy Portugalca ?

 

Nie myślałeś o jakimś vintege, NOSiku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś o jakimś vintege, NOSiku ?

Do mnie to pytanko, czy do kolegi Roberta? :) Wybacz mi moją "niekumatość", ale już troche jestem zmęczony ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to pytanko, czy do kolegi Roberta? :) Wybacz mi moją "niekumatość", ale już troche jestem zmęczony ;)

 

Do Ciebie Michał - twój temat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał miałem na myśłi Pano, z racji "mniejszej popularności".


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, Pano w białym złocie kosztuje sporo :) Cenę znajdziesz na chrono24.

 

Bartek, raczej nie. Może kiedyś...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że sporo na Crono24 znalazłem za 31k PanoMaticLunar XL, mnie się podoba, i jest w podobnej cenie jak Rolex...

Tam jest napisane że kopertę ma w stali, no że chyba Ty się nastawiasz tylko na złoto.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad zegarkiem w stali.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał uważam że pomysły Kolegom się skończyły :) Tobie i tak zostanie do kupienia Portugalczyk w stali :) . To był w tym temacie mój faworyt i jak widze do niego Ci najbliżej.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedmniodniowy Portugalczyk, PanoMaticLunar XL, Reverso Squadra Chronograph GMT, albo ośmiodniowy Portofino :unsure:

 

Jako czarny koń, któryś z Moserów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mosera tu chyba tylko Mayu zmieści się w budżecie chociaż i tego nie jestem pewien.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Mosera tu chyba tylko Mayu zmieści się w budżecie chociaż i tego nie jestem pewien.

Budżet jeżeli będzie trzeba to się zwiększy :) Niemniej powinienem się spokojnie zmieścić. Mayu natomiast jest za mały, myśle o Monardzie...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie piękne. Najbardziej uniwersalny chyba będzie Reverso, zarówno sporotowy jak i pasujący do garnituru. Ale z drugiej strony to prostokąt..

Moim zdaniem Portofino prezentuje się nieco lepiej od Portugalczyka, choć ten drugi to automat i klasyka sama w sobie.

GO jakoś do mnie trafia, pewnie na żywo prezentuje sie super.

Ciężki orzech do zgryzienia...

Na koniec jednak wybrałbym Portugalczyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem w ZT w Warszawie Monarda i mimo, ze to piekny zegarek niestety nie rzuca na kolana (widzialem wersje szara) - moze inna wersja kolorystyczna wyglada bardziej ciekawie?

Co do GO to klasa sama w sobie, zegarek calkowicie niebanalny idealnie wpasowujacy sie w ramy zegarka na 30 urodziny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o więcej info. kolegów, którzy widzieli Pano na żywo. Jak się prezentuje ta szara tarcza? Nie jestem przekonany co do tego koloru tarczy w zegarkach...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie , na ten wiek to trza kupic prawdziwie meski zegarek np. taki

 

 

 

 

 

 

 

EST0201973-CorumDia001.jpg

 

 

 

:)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corum to tez niebanalna propozycja, ale ten powyżej to może nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corumy mimo że to fajne zegarki, to odpadają ze względu na mechanizmy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Vintage 1945 już odrzucony?

Trochę szkoda bo to strasznie fajny zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca Girarda jeszcze nie odrzuciłem, czekam na okazje żeby gdzieś polecieć i sobie go przymierzyć. Z drugiej zaś strony ktoś w tym wątku pisał, że nie nadaje się on do stroju casual (dzins + koszula), a ja właśnie tak zazwyczaj chodzę ubrany. Nie wspominając lata, kiedy to biegam przeważnie w krótkich spodenkach. Ten zegar jest przeznaczony raczej do garnituru, takie mam przynajmniej wrażenie. Mylę się?

 

Ale rzeczywiście jest piękny i bardzo mi się podoba.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do koszulki polo pasuje idealnie, zresztą w innym wątku pokazałeś Reverso na łapkach Panów w różnym stroju i było bardzo wporzo. Więc czemu tu by miało być źle?

Jedynie w czym może być problem to chyba dość duża utrata wartości zegarka...

W sumie zastanawia mnie właśnie - dlaczego? Bo to przecież bardzo zacna manufaktura z górnej półki.

 

Z.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do koszulki polo pasuje idealnie, zresztą w innym wątku pokazałeś Reverso na łapkach Panów w różnym stroju i było bardzo wporzo. Więc czemu tu by miało być źle?

Jedynie w czym może być problem to chyba dość duża utrata wartości zegarka...

W sumie zastanawia mnie właśnie - dlaczego? Bo to przecież bardzo zacna manufaktura z górnej półki.

 

Z.

 

Też się nad tym zastanawiałem, kiedy Irek pisał, że można te zegarki kupić za naprawde fajne pieniądze. Poszperałem, popytałem, i rzeczywiście, to prawda. Co do Reverso i GP V. to jednak mimo wszystko Reverso jest zegarkiem o charakterze sportowym :) GP jest dużo bardziej elegancki, przedewszystkim jest mniejszy i cieńszy. Nie jest oczywiście powiedziane, że ma on służyć tylko i wyłącznie do garnituru, bo tak jak mówisz, do polóweczki też bym go nosił, ale tutaj jakoś bardziej pasowałby mi Reverso.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zegar jest przeznaczony raczej do garnituru, takie mam przynajmniej wrażenie. Mylę się?

 

Myślę, że zdecydowanie nie tylko do garnituru. Casual może być raczej bardziej sportowy i bardziej elegancki i w tej drugiej wersji ten zegarek mi bardzo pasuję. W moim odczuciu np. ten GP jest do garnituru nawet trochę za bardzo krzykliwy, ja wolałbym jeszcze większy minimal i prostszą formę, ale ja uważam, że elegancja polega na niezbednym minimum i to moje zdanie.

Wspomniany GP do dżinsów, koszuli i porządnych butów na skórzanej podeszwie + marynarka czy sweter bedzie idealnym dopełnieniem.

Absolutnie nie uważam tego zegarka za typowego garniturowca, trochę bardziej elegancki niż Reverso, ale nie tak jak Patek Calatrava czy mój ulubiony garnitur - Movado Museum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.