Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Urodzinowy do 40 tys. zł.

Rekomendowane odpowiedzi

z tych wyżej oczywiście GO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali z tych czterech? Celowo nie wkleiłem narazie Patka i Mosera, bo byłby to podejrzewam mecz do jednej bramki.

 

img_prod2174_0_o-1.jpg

 

iwc-portuguese-automatic-iw500109.jpg

 

Q7018420.jpg

 

90-02-36-12-05-1.jpg

Z tych 4 według mnie najładniejszy jest Reverso, ale gdybym miał ten "problem" to wybrałbym PP Aquanaut :) .


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portugalczyk: + wielki, piękny mechanizm, fajny wygląd, - trochę wysoki i lubi wyglądać spod koszuli, ale kwestia przyzwyczajenia

Portofino: + ładna, promienista tarcza, - jakoś nie pasuje mi wygląd i stosunek wielkości koperta-uszy, mechanizm, w którym nic nie widać

Reverso: + oryginalny wygląd i konstrukcja, - nie wiem co jest, ale może się szybko znudzić (bardzo krótko miałem model Hometime)

GO: + ładny mechanizm, fajnie to wygląda na zdjęciu, ale... - na żywo jak dla mnie traci, taki jakiś bez wyrazu (osobiście widziałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali z tych czterech? Celowo nie wkleiłem narazie Patka i Mosera, bo byłby to podejrzewam mecz do jednej bramki.

 

 

 

wszystkie... no może najmniej GO, mimo, że bardzo ładnie się prezentuje i oryginalnie, ale z tej "szkoły" wolałbym 100x bardziej LANGA

 

z pozostałej trójki wszystkie świetne; przyparty do muru wziąłbym Portofino, ze względu na ręcznie nakręcany mechanizm - taki "superklasyk" na okrągłą rocznicę

 

Oczywiście piszę przez pryzmat Twój, bo sam wybrałbym RD, którego zaproponowałem na początku, albo coś równie mało oczywistego i "nieprostego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co powiedział Jaro_swatcH,jedyne co bym zmienił to kolejność.

1.GO - za inność i ciekawą tarcze jak dla mnie,

2.JLC- za klasyczny wygląd,

3.IWC PORTUGALCZYK - podobnie jak JLC,

4.IWC PORTOFINO.

 

RD - super jednak nie ma daty co dla mnie przy tej kasie jest "niedopuszczalne".


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JLC reverso, zdecydowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, nie napisałem co ja wybrałbym. Spośród tych 4 bezapelacyjnie Portugalczyka. A z opcjonalnych Monarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co byście wybrali z tych czterech? Celowo nie wkleiłem narazie Patka i Mosera, bo byłby to podejrzewam mecz do jednej bramki.

Z tych czterech najbardziej dynamiczny jest Reverso.

 

Edycja:

Dla przykładu z czarna tarczą:

/]228929etjamaissanssarev.jpg[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie JLC chociaż to spory zegarek i trzeba mieć kawał łapy.

Chociaż chyba wolałbym jakiegoś Patka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek, brałem już wcześniej pod uwagę proponowane przez Ciebie GO, ale czy nie uważasz, że bardziej będą pasowały te zegarki do starszego człowieka? Ja przynajmniej mam takie wrażenie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sądzicie o GP z serii Vintage 1945 ?

 

287_ImageBig_362x476px_25880_11_121_BB6A.jpg

 

02_01.jpg

 

02_02-1.jpg

 

Widział ktoś to cudo kiedyś na żywo? Jakieś wrażenia?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, zarówno Aquanaut jak i Senator Seventies mimo niewątpliwej urody kojarzą się ze starszymi panami. Dlaczego? Ano dlatego, że są z stylu lat siedemdziesiątych i jako dzieci widzieliśmy je na rękach naszych ojców, dziadków. A wtedy oni wydawali nam się tacy starzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szary GO Panomatic z fazami księżyca. Wszystko co najlepsze z klasyki w nowoczesnym wydaniu a do tego kawał pieknego zegara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, zarówno Aquanaut jak i Senator Seventies mimo niewątpliwej urody kojarzą się ze starszymi panami. Dlaczego? Ano dlatego, że są z stylu lat siedemdziesiątych i jako dzieci widzieliśmy je na rękach naszych ojców, dziadków. A wtedy oni wydawali nam się tacy starzy ;)

Nie wiem, może ja mam jakiś dziwny gust, pogląd czy coś, ale właśnie Aquanaut mi się kojarzy z młodym mężczyzną a nie dziadkiem :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sądzicie o GP z serii Vintage 1945 ?

 

287_ImageBig_362x476px_25880_11_121_BB6A.jpg

 

02_01.jpg

 

02_02-1.jpg

 

Widział ktoś to cudo kiedyś na żywo? Jakieś wrażenia?

 

 

GP robi doskonale zegarki , i jest ogromny wybor w sieci za nieduze pieniadze .

Widzialem ten model i podoba mi sie zdecydowanie bardzie j niz reverso JLC


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, może ja mam jakiś dziwny gust, pogląd czy coś, ale właśnie Aquanaut mi się kojarzy z młodym mężczyzną a nie dziadkiem :).

 

 

Aquanaut to zegarek dla bilionera-globalisty (glob na tarczy)

 

kTeuX.jpg

 

George Soros daje Niemcom 3 miesiące na uratowanie strefy euro.

 

Tu Aquanaut na żywo u niego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=T0_0A1K7dlE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sądzicie o GP z serii Vintage 1945 ?

Wygląda super, tylko to zegarek praktycznie niesprzedawalny później za żadne rozsądne pieniądze.

Wiem, że kupując coś na okrągłe urodziny trochę mniej uwagi się zwraca na takie rzeczy, ale ja bym się pomimo wszystko nie zdecydował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co koledzy sądzicie o GP z serii Vintage 1945 ?

 

287_ImageBig_362x476px_25880_11_121_BB6A.jpg

 

02_01.jpg

 

02_02-1.jpg

 

Widział ktoś to cudo kiedyś na żywo? Jakieś wrażenia?

 

Witam,

widziałem, dotykałem – na żywo rzeczywiście robi o wiele większe wrażenie, niż na tych zdjęciach. I do tego wygląda jeszcze bardziej nobliwie – czytaj: założenie go do dżinsów nie przejdzie to-tal-nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny mierzyłem Aquanauta i pomimo, że to fantastyczny zegarek, to cholercia czegoś mu brakuje. Zdecydowanie lepiej na mojej łapie leżał dziś diver od AP.

 

I do tego wygląda jeszcze bardziej nobliwie – czytaj: założenie go do dżinsów nie przejdzie to-tal-nie ;)

No właśnie, i tutaj jest pies pogrzebany. A zegarek jest przekozak.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tomek, brałem już wcześniej pod uwagę proponowane przez Ciebie GO, ale czy nie uważasz, że bardziej będą pasowały te zegarki do starszego człowieka? Ja przynajmniej mam takie wrażenie.

 

Owszem, ten GO nasuwa takie skojarzenia. PP Aq zdecydowanie nie. Pytanie w jakim stopniu to Ci tak na prawdę przeszkadza. Pokazany przez Ciebie GP Vintage w jeszcze większym stopniu kojarzy się z wiekowymi panami :)


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz kolejny mierzyłem Aquanauta i pomimo, że to fantastyczny zegarek, to cholercia czegoś mu brakuje. Zdecydowanie lepiej na mojej łapie leżał dziś diver od AP.

 

 

No właśnie, i tutaj jest pies pogrzebany. A zegarek jest przekozak.

 

Ja długo byłem fanem Aquanauta i przeszło mi, gdybym miał wydać tyle pieniędzy to już dozbierałbym na Nautilusa albo brał RO.

 

...ale z twoich propozycji dalej najbardizej podchodzi mi Panomatic - dla mnie wymarzony zegar - niebanalny a taki... osobisty tylko ubrać i wypoczywać ze szklaneczką :D

 

Michał kup sobie na okrągłe urodziny coś niebanalnego, żeby błyszczało w kolekcji dożywotnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A koncepcja Vacherona ref 82035/000R-9359 na 30tke już upadła bezpowrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GP Vintage wymiata, mimo pelnego szacunku dla kunsztu Patka ale Aquanaut nawet sie nie rowna do GP.

Mysle, ze przy wyborze rocznicowego zegarka za taka sume trzeba zadac sobie pytanie - czy bedzie to zegarek z tzw. dozywociem czy tylko kolejnym do kolekcji, ktory kiedys uplynninmy?

Bo to wtedy znacznie bardziej uscisli nam zakres czasomierzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, mi również bardzo podoba się ten GP. Jest inny niż wszystkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał faktycznie, kiedyś wspominałeś o tym Vacheronie ref 82035/000R-9359.

GP,jest bardzo fajny inny niż wszystkie,jednak troszku tak jakby "delikatny", nie wiem jakby wyglądał na Twojej ręce.(no i nie ma daty ;P)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.