Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
primabaleron

Nasze divery vintage

Recommended Posts

dzięki myślałem że się nie uda ale kto nie ma nadziei ten umiera ..... udało się i bardzo ciszy tym bardziej że w dobrych pieniądzach:)

Gratulacje, bo to nieprzeciętny designersko zegarek z "tamtych" lat i... z polską historią :)

Piękny! Napiszcie mi prosze dlaczego jego cena jest taka wysoka?

j.w :)

Tu moja "trojka":

11935511554_20bf3e7860_h.jpg

Edited by primabaleron

imponujaca :)

Edited by 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

@primabaleron

Niesamowita kolekacja moich marzeń! Gratulacje! I zazdroszczę.

Serdeczności

Jest przepiękny! Serio dla mnie numer 1. Ma ktos taki na sprzedaż?

Serdeczności

Edited by B4rtek

fajny zegarek ale ja bym się bał go moczyć :) tym barzdziej topić w szklance wody :) .... co prawda to diver ale leciwy ....

Kawał historii zegarmistrzostwa w jednym przedmiocie. Wpadł mi w ręce prawdziwy i rzec można kultowy nuras i to w dodatku w wersji chrono. I to nie byle jakim chrono. Careny była marką firmy Jenny, znanej z linii bardzo dobrych i do dziś szanowanych diverów Jenny Caribbean - pierwsze zegarki z WR 1000m. Tutaj "tylko" 200m, ale chrono. A we środku znany i lubiany Valjoux 72 :)

Japa mi się cieszy...

20160403_094827_zps182vryju.jpg

Pozdrawiam,

Wasyl
Mam różne zegarki

I to za całkiem mała kasę! Tylko pogratulować!

Zapomniało mi sie o tej aukcji! :(:D

Tak tanio by nie poszedł! :D

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Świetny chronograf gratulacje.,Moim zdaniem na pewno nie jest to zegarek do nurkowania tylko zegarek regatowy typu Yachting Chronograph.,Świadczy  o tym numeryczny porządek opisu subtarczy minutowej,który odpowiada porządkowi odliczania do startu i sygnałów świetlnych i dźwiękowych podczas startu wyścigów żeglarskich..(5.,10.,15.,i dwa razy 3 minuty)

Podziałkę regatową to ja znam :). Jenny opisywało model Caribbean 200 ref 2002-3 jako chronograf specjalny z wr 200m. Pushery są duże, choć nie zakręcane, ale koronka z charakterystyczną rybką - już tak. Nie będę sprawdzał jednak zdolności nurkowych tego zegarka :)

Wasyl
Mam różne zegarki

I to za całkiem mała kasę! Tylko pogratulować!

Zapomniało mi sie o tej aukcji! :(:D

Tak tanio by nie poszedł! :D

Ja licytowalem ale na mniej go wycenilem i tego się trzymałem :) niedawno na innym serwisie aukcyjnym w pełni sprawny był za niewiele większe pieniążki ale zegar oczywiście fajny :)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Ja licytowalem ale na mniej go wycenilem i tego się trzymałem :) niedawno na innym serwisie aukcyjnym w pełni sprawny był za niewiele większe pieniążki ale zegar oczywiście fajny :)

Tez widziałem inne i były troche droższe! :)

Tylko obserwując vintage to widzę ze pną sie w gore cenowo a szczególnie niby nurki!

A tu z dobrym serduszkiem tak wiec myśle ze był wart zeby dołożyć jeszcze 200/300zl! :)

Ja doliczam juz serwis w cenie, ten z aukcji nie na chodzie choć zapewne nic dużego się mu nie przytrafiło, zapewne werk miał ok choć tego do końca nigdy nie wiemy. Fakt wskazówki na czymś musiały się trzymać, ale standardowy serwis trzeba mu zrobić na dzień dobry. Stąd zapewne nasze rozbieżności w cenie :D

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Ja doliczam juz serwis w cenie, ten z aukcji nie na chodzie choć zapewne nic dużego się mu nie przytrafiło, zapewne werk miał ok choć tego do końca nigdy nie wiemy. Fakt wskazówki na czymś musiały się trzymać, ale standardowy serwis trzeba mu zrobić na dzień dobry. Stąd zapewne nasze rozbieżności w cenie :D

Masz racje!

Ale ja nie myśle o serwisach ;):D

To można kiedyś zrobic :D

Najważniejsze zeby mieć!!! :D a pozniej sie martwić!

Niesprawność pewnie wynikała z tego ze leżakował jakiś czas ale nigdy nie wiadomo! Moze był kiedyś dawca i pół mechanizmu nie ma! :P:D

Tak czy inaczej napewno dobra inwestycja "długoterminowa" :D

Jak znam Tomka to w ciagu miesiąca bedzie w pełni sprawny :)

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Masz racje!

Ale ja nie myśle o serwisach ;):D

To można kiedyś zrobic :D

Najważniejsze zeby mieć!!! :D a pozniej sie martwić!

Niesprawność pewnie wynikała z tego ze leżakował jakiś czas ale nigdy nie wiadomo! Moze był kiedyś dawca i pół mechanizmu nie ma! :P:D

Tak czy inaczej napewno dobra inwestycja "długoterminowa" :D

Ryzyko zawsze jest, ale no risk no fun  :) .

Only vintage ....