Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jslanina

G. Gerlach - FOKA

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście moja foczka już została odesłana na akcję serwisową. Po powrocie, napiszę o efektach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że po akcji serwisowej Wasze foczki będą już pierwsza klasa, bez wad wieku dziecięcego- czego Wam jak najbardziej życzę.


" w poszukiwaniu straconego czasu..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość surovy77

Zacne.Niech się noszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do rys się nie wypowiadam, bo nie wiem kto porysował, zegarmistrz czy właściciel.. nie da się tego udowodnić.

 

Co do luźnych bezelów, nadal twierdzę że sam montaż nic do tego nie ma. Nie chodzi mi tutaj o obronę producenta jako takiego, bo oczywiście jest ten producent za to jak najbardziej nada

l odpowiedzialny. Chodzi mi o obronę konkretnego człowieka, jak to napisałeś "zegarmistrza składającego" (skądinąd znanego nam z imienia i nazwiska). Ktokolwiek by to złożył, nawet zegarmistrzowski mistrz świata, to nadal byłoby źle. Bo błąd popełniono gdzieś wcześniej/wyżej.. ktoś nie dopilnował aby części wykonano z materiałów o odpowiedniej jakości.

Jeśli tak jak pisze Segoy winien jest "click ring", czyli taka okrągła blaszka sprężynująca, to albo wykonano ją nieprecyzyjnie, albo wykonano ją ze złego materiału (to drugie bardziej prawdopodobne). Click ring wykonuje się ze stali sprężynującej. Taka stal to specyficzny materiał, występujący w wielu klasach, stosunkowo drogi (w skrajnych przypadkach może być nawet droższy od złota). Jeśli w tym przypadku Chińczycy zastosowali nieodpowiednią klasę stali sprężynującej, to żaden "zegarmistrz składający" nie jest w stanie "ogarnąć tej kuwety". Błędy mogą pojawiać się losowo, tuż po złożeniu może być dobrze, po iluś tam przekręceniach stal się może "zmęczyć" i będzie źle.. Po prostu click ringi muszą być najwyższej jakości, i takie musi dostać "zegarmistrz składający", a samego składania nie da się zepsuć.

 

Ja nie mam zamiaru nic udowadniać. Było kilka nówek na fotkach i wszystkie miały rysy. A zegarmistrza nie znam ani z imienia ani z nazwiska, ale to chyba nie ma znaczenia. Najważniejsze, ze jak czytamy, problemy będą rozwiazywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajna recenzja jak zawsze zresztą :)

 

Ja wczoraj miałem okazję pomacać Fokę :)

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i jak dla mnie zegarek bardzo dobrze wykonany w tym budżecie.

Zwłaszcza tarcza robie bardzo dobre wrażenie na żywo.

Ogólnie ten zegarek na żywo wygląda dużo lepiej niż na zdjęciach.

Aha i swietny pasek :) łądnie pachnie wanilią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ cieszę się już swoją foczką po serwisie od przeszło tygodnia kilka informacji. W trakcie akcji serwisowej została wymieniona sprężyna od bezela, jego praca jest stanowczo cięższa, kolejne pozycje wskakują bardzo ciasno i pewnie - ma to zagwarantować też jego długotrwałą pracę. Na moje życzenie poprawiona została data, aktualnie znajduje się centralnie w okienku co widać na załączonych zdjęciach. Cieszy fakt, że taka akcja serwisowa się odbyła. Długi okres oczekiwania zrekompensowany został przedłużoną gwarancją trwającą od 01.03.2013. Zegar mega cieszy - chociaż dzisiaj miałbym problem, czy wybrać ponownie fokę czy pomarańczowe otago.

foka_nad_07.jpg

foka_nad_06.jpg

foka_nad_05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje życzenie poprawiona została data

 

Jak se nie zażyczyłem to mi nie poprawią? - to by była lipa do kwadratu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klient nie chce, to po co na siłę poprawiać? ;)

 

Ja na swoją Fokę jeszcze czekam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mazok - nie no, myślę że poprawią. Ja tam na wszelki wypadek napisałem, że mam taką uwagę i już. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.