Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ASTRAL

Problem z licznikiem postów

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z bodajże 630, po napisaniu kolejnego posta ze zdziwieniem zauważyłem, że licznik wskazuje ich równo 600 :):blink:

Nie to, żebym specjalnie jakoś śledził swoje "osiągnięcia" na tym polu, aczkolwiek, jestem ciekaw czemu tak się stało. Mam też nadzieję, że nie cofnie się do mniej niż 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że do licznika postów pod awatarem przestały się wliczać posty pozostawione w kategorii "Po Godzinach" - są jednak widoczne po wejściu w profil, mi uciekło ponad 140 :)


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, mi też licznik pokazuje jakieś 100 postów mniej niż ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, coś się pozmieniało, ale włąściwie jakie to ma znaczenie? Są fora, gdzie ludzie w ciągu 2 lat biją po 30 tysięcy postów "zegarkowych", ale nasze na szczęście do nich nie należy ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z powodów technicznych musiałem zsynchronizować liczbę postów każdego użytkownika.

Teraz owe liczniki pokazują stan faktyczny.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horror...carlito1 spadł poniżej 10 tysięcy :blink: Wszystko na nic (piszę także o sobie ;) ).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bedzie mial okazję jeszcze raz świętować 10k postów. Mam nadzieje że w tym jubileuszowym poście znowu wstawi jakiś odjechany zegar ze swojej kolekcji. Miło będzie popatrzeć i pogratulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie już większych problemów :)


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica kto ile ma postów ? Ja osobiście mam to gdzieś, czy mam 5, 10, czy 20 tysięcy postów.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica kto ile ma postów ? Ja osobiście mam to gdzieś, czy mam 5, 10, czy 20 tysięcy postów.

 

Jak tam uważasz. Ja tylko dlatego jestem na tym forum. I nie wstydzę się do tego przyznać :)

 

Luuuzu....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.