Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hogg

BlackBerry...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

czyli rozumiesz co mam na mysli, mowiac, ze to scierwo jakich malo ;)

 

Powiem tak. Gdybym kupił pierwsze BB w życiu (nie mając wcześniej tego sprzętu) z tym właśnie oprogramowaniem, drugiego dnia placek z tego BB zdobiłby tory tramwajowe :lol:

Na szczęście zrobiłem szybki powrót do szatańskiego softu .666 :lol:

 

PS

 

Możesz napisać dlaczego nie możesz zaktualizować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam 9900 Bold super telefon uzywałem ponad rok ale po tym jak byłem zmuszony na używanie dwóch telefonów iphone + BB, szukałem mniejszego modelu. Wybór padł na 9790... poza tym ze jest mały i wygodnie sie go nosi w kieszyni to ma:

- kijowa baterie

- wykonanie plastiki spasowania klapki i guziki tragiczne...

- rozne softy miałem wgrane i na każdym jakaś lipa z zawieszaniem albo restartami była

 

Aczkolwiek jeśli chodzi o jakość BB to według mnie najlepsze to 9700 lub 9780.

 

Miałem Torch ale po 24h oddałem kumplowi, który mi go sprzedał bo mnie do szału doprowadzał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

tel firmowy. polityka it i takie tam

 

Kumam. U kolegi w firmie pracownicy mają nawet zakaz przełączania BB w tryb 3G :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z ciekawości zamówiłem BB 9900. Ciekaw jestem jak wypadnie w konfrontacji z iPhonem 5. Pobawię się i wyrobię sobie opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z ciekawości zamówiłem BB 9900. Ciekaw jestem jak wypadnie w konfrontacji z iPhonem 5. Pobawię się i wyrobię sobie opinię.

 

Mariusz....z ciekawości to trzeba było poczekać do stycznia i zamówić oficjalną wersję tego:

glowny.jpg

 

Dla mnie iPhone 5 i BB9900 to tak różne urządzenia, że porównanie ich nie ma najmniejszego sensu.

Idę o zakład , że po tygodniu odsprzedaż Jeżynkę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czas pokaże. Miałem już BB 9000 i oprócz pewnych braków zauważyłem też trochę zalet. Poza tym, od kilku lat codziennie używam służbowego BB 8900 więc do Jeżyny jestem przyzwyczajony.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jutro zamawiam bb torch, zobaczymy co z tego wyjdzie

 

9800, czy 9810?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no idea :)

ale w takim razie pytanie bo za cholere nie wiem jak to zrobic: jak mam skopiowac/przeniesc wszystkie swoje kontakty z telefonu do SIMa albo w dowolne inne miejsce ale bez posiadania aplikacji bb na kompie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

no idea :)

ale w takim razie pytanie bo za cholere nie wiem jak to zrobic: jak mam skopiowac/przeniesc wszystkie swoje kontakty z telefonu do SIMa albo w dowolne inne miejsce ale bez posiadania aplikacji bb na kompie?

 

Bardzo prosto.

Kopiowania na kartę SIM nie polecam, bo trzeba to robić pojedynczo. Taki poryty gratis od RIM.

W terminalu powinieneś mieć zainstalowaną aplikację BlackBerry Protect. Jeśli nie instaluj jak najszybciej.

Za jej pomocą zrobisz backup na serwerze RIM:

kontaktów, kalendarza, zadań, notatek, wiadomości tekstowych, zakładek przeglądarki, profili WiFi oraz bazy danych ochrony haseł.

Ponadto za pomocą komputera, logując się na BB Protect przez przeglądarkę masz pełną kontrolę nad terminalem. Możesz go zdalnie wyłączyć zablokować, przywołać.

To jedna z podstawowych aplikacji na BB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa sprzety firmowe i nie mam jak zainstalowac nic na komorce, ani nawet komputerze. myslalem, ze np, tak jak w nokii zrobie copy all to sim i po jablkach (nomen omen;)

 

ale zadam jeszcze jedno pytanie: w jakis sposob moge zrobic CAPS LOCK oraz w jaki sposob moge pisac tylko numerycznie. nie znalazlem opcji zeby to zrobic i za kazdym razem musze albo wciskac jednoczesnie shift albo alt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zanim zacznę odpisywać, jeszcze jedno pytanie. Masz BIS, czy BES?

Kontakty Gmail, czy konto firmowe?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy mi nie ublizasz z tym bis i bes ;)

konto firmowe, ale mnostwo kontaktow prywatnych z nokii. jako ze czekam na tego torcha to staram sie przygotowac na do migracji. niestety moja firma jeszcze jest zbyt niedojrzala na opcje byod :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

nie wiem czy mi nie ublizasz z tym bis i bes ;)

konto firmowe, ale mnostwo kontaktow prywatnych z nokii. jako ze czekam na tego torcha to staram sie przygotowac na do migracji. niestety moja firma jeszcze jest zbyt niedojrzala na opcje byod :(

 

BIS - BlackBerry Internet Service (klient indywidualny)

BES - BlackBerry Enterprise Server (wersja korporacyjna)

 

Nie pomogę Ci jak nie wiem co masz :lol:

zarządzanie połączeniami-stan usług-balckberry enterprise server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

wersja korpo w takim razie

 

No to będzie hardkorowo :lol:

 

Pierwsza kwestia jak bardzo masz zablokowany terminal.

Może nie być źle, a możemy być w czarnej d*pie :)

Po pierwsze jak masz BES to BlackBerry Protect nie zadziała, bo on jest tylko do terminali z BIS.

Zaczniemy od AppWorldu. Powinieneś mieć.

Jeśli działa pobierz tę aplikację:

http://appworld.blac.../86679/?lang=EN

i temat mamy z głowy. Robisz backup na karte pamięci i później restore.

Jak nie masz App World na terminalu spróbuj zainstalować:

http://us.blackberry...d/download.html

Wpisz swój adres e-mail i pobierz, a później to co wyżej.

Jeśli nie pójdzie, sprawdź czy masz działającą synchronizację kontaktów z kontem e-mail:

Książka adresowa - opcje - nazwa skrzynki i tam powinno być czy synchronizacja jest on, czy off.

Domyślnie powinna być włączona.

Innych pomysłów nie mam. BES i BB korpo to dla mnie trochę daleki temat :)

Jeśli nie pomogłem idź do swojego magika i zapytaj co masz zrobić :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki.

a jak z tym caps lockiem czy numeryczna klawiatura? da sie to jakos zrobic w tym cudzie?

 

edit: synch mialem on i mam wszystkie kontakty w outlooku

stupid me :wacko:

Edytowane przez antjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak chcesz mieć wielkie litery - wciśnij Alt i prawy Shift, jeśli mają być tylko cyferki to Alt i lewy Shift :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz....z ciekawości to trzeba było poczekać do stycznia i zamówić oficjalną wersję tego:

 

Masz może wiedzę czy BB OS 10 wystartuje na 9900 ?.

 

[edit]

 

No to pięknie zaczęła się moja przygoda z BB 9900. Telefon nowy i co ?, po rozpakowaniu pudełka okazało się, że telefon jest cały porysowany. Przednia część wygląda gorzej niż telefony z komisu po kilku latach użytkowania :angry:. Jutro jadę do sklepu zwrócić im to gówno.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB10 nie bedzie dzialalo na zadnych starszych telefonach


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na razie to jestem wkurzony na RIM. Jaka tam jest kontrola jakości, że wkładają porysowane i niedopracowane terminale do pudełek, a później wysyłają takie badziewie klientowi ?. iPhone 4S przy BB 9900 wygląda jak Aston Martin przy Fiacie Punto :angry:. A przecież to ich flagowy model !. Jak RIM nie poprawi tej tandetnej jakości wykonania to i OS 10 im nie pomoże. A co do 10...

 

BB10 nie bedzie dzialalo na zadnych starszych telefonach

 

No właśnie na WP piszą coś zupełnie przeciwnego i chciałem się dopytać...

 

W BlackBerry Bold 9900 znajdziemy najnowszy system operacyjny firmy RIM – BB OS 7.0. Właściwie ciężko znaleźć wady samego systemu - jest on wydajny, intuicyjny, ładny, a przede wszystkim stabilny. Przez cały okres testowania smartfonu nie zawiesił się ani razu. Dodatkowo producent zapowiedział już, że Bold 9900 otrzyma aktualizację do wersji BB OS 10, która ma stanowić technologiczny przełom dla urządzeń RIM.

 

LINK

 

No i bądź tu człowieku mądry.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo dwa dni temu ogladalem program o Blackberry dotyczacy BB10 i wyraznie powiedzieli ze nie bedzie kombatybilny ze starszymi urzadzeniami i to jest glowny powod dla ktorego ludzie teraz nie kupuja ich telefonow bo czekaja na nowy OS a co za tym idzie nowe urzadzenia .

Co do Twojego przypadku to mysle ze ktos z Apple podstepnie wdarl sie pudelka i go porysowal bo ja jeszcze zadnego

niezaleznie od marki nie widzialem ( ani nie slyszalem ) zniszczonego telefonu . Z drugiej strony jezeli Iphone spelnia Twoje wymagania co wnioskuje po postach, to po co Ci BB ?


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.