Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam brak współpracy z tapatalk (nie łączy się,a inne fora ładnie na nim śmigają),nie ma wyodrębnienia cytatów w postach,

shoutbox nie działa

 

edit. I jak widać graficznie także rozwala posty

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strony forum na iPadzie są wyświetlane na połowie ekranu po lewej natomiast prawą stronę wypełnia tło ;)

Mała czcionka utrudnia nawigowanie. Pamietam, źe w przeszłości taki problem już wystąpił i udało się to poprawić.

 

 

Na tablecie mam tak samo.

 

Na komputerze cytowane posty kolegów "zlewają" się z komentarzem-brak wcześniejszej "ramki"


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytaty już wyszczególnione,uff

Dzięki :)

 

Mam tylko nadzieję,że tapatalk wróci szybko i będzie lepiej współpracował z forum (inne fora na tym samym urządzeniu działają bez problemów).


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

To już detal, ale zniknęły ikonki forum na panelu zakładek i w karcie - zamiast forumowej wyświetla ikonkę silnika forum.

Chyba, że to przygotowania do wrzucenia nowej ikony? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wystąpił pewien problem. Otóż:

Codziennie korzystam z forum za pomocą mojego iPhonea 5. Z reguły brak problemów. Dziś wyjątkowo musiałem skorzystać z aparatu Żony i w związku z tym spotkała mnie niemiła niespodzianka. W wyszukiwarkę wpisałem "KMZIZ", otworzyłem forum, a następnie postanowiłem się zalogować - a tutaj kłopot! Wpisuję login i hasło, po czym niezalogowanego wyrzuca mnie na główną stronę. Dlaczego? Nie wiem. Po 9 próbach poddałem się i skorzystałem z komputera służbowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiennie: działa lub nie przycisk "dodaj pliki". Teraz nie działa...

 

EDIT.

Działa tylko funkcja standardowego wysyłania plików. Zaawansowany tryb wysyłania nie...

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz działa...Ki diabeł???


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wystąpił pewien problem. Otóż:

Codziennie korzystam z forum za pomocą mojego iPhonea 5. Z reguły brak problemów. Dziś wyjątkowo musiałem skorzystać z aparatu Żony i w związku z tym spotkała mnie niemiła niespodzianka. W wyszukiwarkę wpisałem "KMZIZ", otworzyłem forum, a następnie postanowiłem się zalogować - a tutaj kłopot! Wpisuję login i hasło, po czym niezalogowanego wyrzuca mnie na główną stronę. Dlaczego? Nie wiem. Po 9 próbach poddałem się i skorzystałem z komputera służbowego.

Problem nadal występuje. Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korzystacie z TapTalka to na głównej macie przecież wyraźny komunikat, że przez najbliższy czas nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość, aby otwierany temat otwierał się zawsze na ostatnim czytanym poście? 

Szukałem takiej opcji w ustawieniach, ale nie znalazłem.


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

A naciskasz kropkę/gwiazdkę przed tematem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie...

Ale już będę! Dzieki Jacku! 


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

również jestem zaniepokojony nie działającym forum przez aplikację Tapatalk na telefonie. 

Jakie są najnowsze informacje w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

takie, że system tapatalk zamulał forum i został wyłączony.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

niewiem czy w odpowiednim dziale pisze...

co kilka minut mnie wywala z forum i musze sie zalogowac znowu denerwujace troszke...

lub pisze post to czasami dwa razy to samo... ktos dzisiaj trafnie to nazwal jakaniem  ;)

uzywam win8 niewiem czym to jest spowodowane... denerwuje mnie ze przed napisaniem kazdego posta musze to kopjowac zeby jak cos nie pisac odpoczatku....

tego posa pisalem 3 razy... co jest grane...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem czy w odpowiednim dziale pisze...

co kilka minut mnie wywala z forum i musze sie zalogowac znowu denerwujace troszke...

lub pisze post to czasami dwa razy to samo... ktos dzisiaj trafnie to nazwal jakaniem  ;)

uzywam win8 niewiem czym to jest spowodowane... denerwuje mnie ze przed napisaniem kazdego posta musze to kopjowac zeby jak cos nie pisac odpoczatku....

tego posa pisalem 3 razy... co jest grane...

Mam to samo :blink: ,do tego muli strasznie...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.