Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MacieK_K

Steinhart vs Glycine vs Kentex

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam Autora wątku za off topic, ale gdzie mozna kupić Kentexa? na stronie producenta wyskakują japońskie symbole i ni jak nie jestem w stanie tego rozczytać :) aha no i mój glos na pilota egzotycznej firmy Kentex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MacieK_K Bóg zapłać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych Kentexach jest rzeczywiscie miyotka.....bo ten mechanizm wyglada jak 7s26 od Seikaczy?

 

Powiem szczerze ze nazwy z "x" na koncu oprocz rolexa mnie jakos odstraszaly.....ale chyba musze zmienic zdanie bo te zegarki bardzo przyjemnie wygladaja :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek o militarnym zacieciu to ten model combata:

24goy9v.jpg

Nie jest zbyt wysoki i ma dobrze wyprofilowane uszy wiec moze bedzie jeszcze odpowiedni na nie za duzy nadgarstek. Ale raczej bym nie przesadzal z wielkoscia majac nadgarstek o obwodzie 16cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest mechanizm Seiko NH35A SII - na stronie jest błąd

 

Te Junkersy ciekawe są, zwłaszcza ten z ręcznym naciągiem - posiada ktoś taki? Co to za mechanizm?

 

Junkers 150. Jahre Hugo Junkers 6614S-2 Chronograph Handaufzug

6614-2_A.jpg


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Junkersa Pilota jakieś 3 lata temu, model limitowany z tego co pamiętam sprzedawany także na lotniskach Lufthansy. Jakość bardzo zwyczajna, mechanizmy surowe. Z Junkersów zarekomendować mogę jedynie modele Bauhaus. Nawet na tym zdjęciu widać że trochę prostacki zegarek ( koronka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine przymierzałem, oglądałem, macałem. Bardzo fajny zegar. Nie uważam, że jest nudny. Ale ja nudny jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kentex na fotkach wygląda jak ... zabawka. Na żywo nie widziałem. Steinhart - dla mnie firemka do bólu odtwórcza. Nie lubię po prostu. W tym zestawieniu tylko Glicynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko napiszę że zegarek już wybrałem, ba nawet mam go teraz na ręku. Kupiłem Kentexa. Jutro albo pojutrze zrobię parę fotek, może skrobnę jakąś małą recenzję.

 

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, ZDECYDOWANIE ciekawszy zegar jak Glycine (Steinharta znam tylko ze zdjęć).


[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek_K gratulacje z okazji nabytku, wrzuć foty do galerii, w necie bardzo ich mało o rezenzji nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.