Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Guest McIntosh

apclub.pl

Recommended Posts

Szkoda, że McIntosh opuścił forum. Wg mnie straciło na tym co najmniej 10% wartości. Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, a nie wyzłośliwiać się w stosunku do niego. Szczególnie teraz, kiedy opuścił forum i nie może się wypowiedzieć w sprawie.

Eh, nie chcę nikogo pouczać, ale proponuję słowo na dziś: erystyka :)

Szkoda, że McIntosh opuścił forum. Wg mnie straciło na tym co najmniej 10% wartości. Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, a nie wyzłośliwiać się w stosunku do niego. Szczególnie teraz, kiedy opuścił forum i nie może się wypowiedzieć w sprawie.

Eh, nie chcę nikogo pouczać, ale proponuję słowo na dziś: erystyka :)

Zgodziłbym się z Tobą ale znam Jego historię od początku a Ty chyba nie :)

Taki forumowicz to skarb, o który trzeba dbać, 

W jaki sposób proponujesz to robić?

Jeżeli ponownie się zarejestruje, to nie uwzględniać jego ewentualnej późniejszej prośby o usunięcie konta :)

Jak to, McIntosh też opuścił forum?!

Edit: zauważyłem, w wątku o PP jego nick zniknął... Szkoda :/

Edited by SzymonJestem

Jeżeli ponownie się zarejestruje, to nie uwzględniać jego ewentualnej późniejszej prośby o usunięcie konta :)

to wtedy jest z reguły krzyk i oskarżenia , nie chcielibyście tego słyszeć 

Zostalem poproszony przez Mariusza, gdyz nie moze nic napisac, abym w jego imieniu poprosil Darka Chlastawe, aby (i tu cyt.) "zaprzestal publicznego szkalowania mojej osoby".

Nie wnikam o co chodzi, do czego sie odnosi i kto ma racje lub nie. Zostalem o to poproszony i dlatego to czynie.

Komedia już dawno była :) Mariusz ma do mnie zarówno maila i jak numer telefonu do mnie, więc jeżeli coś ma to niech nie będzie dzieckiem ..

Co do szkalowania - warto poczytać znacznie tego słowa, zapraszam .. 

Wszystko co napisałem powyżej mogę z czystym sumieniem jeszcze raz napisać , gdyż jak widać powyżej żadnego szkalowania tam nie ma 

żartobliwy cytat Kolegi z innego wątku mogę jeszcze raz przekleić 

UWAGA POCZĄTEK CYTATU ( NIE SĄ TO MOJE SŁOWA TYLKO CYTAT 

..

O ho juz czuc, ze w ciagu kilunastu godzin zawiniesz sie z forum w aurze meczennika (w swoim mniemaniu), w wrocisz jak zorjentujesz sie, ze pies z kulawa noga nie interesuje sie Twoimi projektami i bedziesz potrzebowal reklamy.
Nie obrazaj sie jak nastolatka na to co pisze tylko sie zastanow   :) "

UWAGA KONIEC CYTATU ( NIE BYŁY TO MOJE SŁOWA TYLKO CYTAT ) 

No ale rzeczywiście warto zakończyć pisanie o, niezależnie z jakich przyczyn, ale jednak nieobecnym....

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By iradek
      Witajcie,

Miałem włamanie w domu i ukradli mi między innymi zegarki. Czy ktoś może mi pomóc, co w takiej sytuacji zrobić? Gdzie zgłaszać? Kogo powiadomić?
      Gdzie ewentualnie ich szukać? Czy są w ogóle jakieś szanse, czy już pojechały na wschód?
      Zostały mi pudełka i papiery. Numery seryjne oczywiście mam.

Pozdrawiam
      Radek

PS. Jeśli zła kategoria, to przepraszam i prośba o przeniesienie.
    • By swierszczu
      Kolega kupił No i teraz sie pyta czy to autentyk
      Nie znam sie proszę zatem Was o pomoc.

• By tom_tom
      Witam drodzy forumowicze!

Jak w temacie powyzej - dostajecie od zony prezent na urodziny w postaci budzetu na zegarek . Jako, ze zona hojna ( ) budzet wynosi 100 do 150 tysiecy polskich zlotych. W jaki typ zegarka byscie sklaniali sie celowac? Wiem, ze zalezy do od trybu zycia, ubioru - wszelkie pomysly mile widziane . Czy za tego rzedu pieniadze stal szlachetna dalej bylaby rozpatrywana? Jakie marki bralibyscie pod uwage? Nowe czy moze rynek vintage/ uzywany? Moze ktos z niezaleznych zegarmistrzow?
      Jako, ze zdaje sobie sprawe, ze ten przedzial cenowy otwiera dosc szerokie drzwi i jest spory wybor, czekam na wasze pomysly.
      Zeby uproscic temat prosilbym o raczej jeden zegarek w budzecie zamiast paru za wyzej wymieniona sume. Dylematy mile widziane, moze to byc zalazek do wiekszej dyskusji .
      Szczerze ciekawi mnie odsetek osob, ktorzy za ta sume gotowi sa pojsc droga vintage .

Zdaje sobie rowniez sprawe, ze podobne tematy mialy tu miejsce, aczkolwiek kryteria wyboru i gust zmieniaja sie z czasem - wiec dobrze odswiezyc - mam nadzieje na dobra dyskusje.

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.