Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kolega kupił No i teraz sie pyta czy to autentyk ;)

Nie znam sie proszę zatem Was o pomoc.

post-69219-0-37717600-1507028047_thumb.jpegpost-69219-0-05387000-1507028061_thumb.jpeg

O i T

marnie to widzę...

i ten open "chart" :)

Edited by tombla

Nie wiem nie znam sie. Tez mu powiedziałem ze trochę to dziwne dlatego chce mu pomoc

O i T

Nie no, nie róbcie jaj.

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Nie no, nie róbcie jaj.

poważne pytanie

od poważnej osoby

i odpowiedz na poziomie :)

Offshore w czasowniku to "przenosić produkcję za granicę" czyli np. do Chin.

ng6mnrm.png

Zdaje sobie sprawe o czym poinformowalem kolege iz to chyba najgorzej wydane pieniadze ale coz nadzieja umiera ostatnia ;)

Czyli mlotek i kowadlo ;)

Tak powiedzial ile dal ale to jego pieniadze nie moje wiec nie bede go pograzal

O i T

Guest Spatz

Kolega kupił No i teraz sie pyta czy to autentyk ;)

Nie znam sie proszę zatem Was o pomoc.

Nie potrafiłeś mu sam udzielić odpowiedzi?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By tom_tom
      Witam drodzy forumowicze!

Jak w temacie powyzej - dostajecie od zony prezent na urodziny w postaci budzetu na zegarek . Jako, ze zona hojna ( ) budzet wynosi 100 do 150 tysiecy polskich zlotych. W jaki typ zegarka byscie sklaniali sie celowac? Wiem, ze zalezy do od trybu zycia, ubioru - wszelkie pomysly mile widziane . Czy za tego rzedu pieniadze stal szlachetna dalej bylaby rozpatrywana? Jakie marki bralibyscie pod uwage? Nowe czy moze rynek vintage/ uzywany? Moze ktos z niezaleznych zegarmistrzow?
      Jako, ze zdaje sobie sprawe, ze ten przedzial cenowy otwiera dosc szerokie drzwi i jest spory wybor, czekam na wasze pomysly.
      Zeby uproscic temat prosilbym o raczej jeden zegarek w budzecie zamiast paru za wyzej wymieniona sume. Dylematy mile widziane, moze to byc zalazek do wiekszej dyskusji .
      Szczerze ciekawi mnie odsetek osob, ktorzy za ta sume gotowi sa pojsc droga vintage .

Zdaje sobie rowniez sprawe, ze podobne tematy mialy tu miejsce, aczkolwiek kryteria wyboru i gust zmieniaja sie z czasem - wiec dobrze odswiezyc - mam nadzieje na dobra dyskusje.

Pozdrawiam
    • By Lapo
      Drodzy entuzjasci zegarkow, 
      chcialbym Was prosic o rade przy wyborze. 

Zastanawiam sie pomiedzy chronografem RO 26320 a prostym automatem RO 15400.
      Taki wybor glownie z uwagi na fakt, ze bardzo podoba mi sie Royal Oak a na Nautilusa (5711) trzeba bardzo dlugo czekac (18mcy). Na Patka poza tym przyjdzie jeszcze czas... wraz z uplywem lat...

Pozostawiajac z boku kwestie funkcjonalnosci (chrono vs. no-chrono) i estetyki (bo to kwestia gustu) - co myslicie o tych mechanizmach? Ktory bedzie lepszym wyborem? Czy sa porownywalne? Czy warto je kupic (nie kosztuja malo)?

Czytalem opinie, ze chrono bazuje na werku F. Piguet a 15400 ma mechanizm sygnowany AP... czy mam sie tym przejmowac? czy 15400 jest przez to lepszy?

Ktory warto wybrac?

pomocy!
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.