Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kkwpk

Zegarek klubowy 2013

Zegarek klubowy 2013  

107 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Masz całkowitą rację. Chodzi mi tylko o to,że udział w ankiecie, bez względu na wybór kwoty i rodzaju zegarka, daje chociażby w przybliżeniu jakis obraz tego ile osób jest wogóle zainteresowanych klubowcem. Jeżeli na chwilę obecną są to 103 osoby, to biorac pod uwage te wszelkie rozbieżności, które - nie oszukujmy się - w wielku wypadkach spowodują, że ktoś wstępnie zainteresowany odpuści temat jeżeli wybór będzie zbyt odległy od jego oczekiwań - to jak myslisz, ile zostanie chętnych ? Na pewno nie zbierze się te 100 osób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zwolnili mnie z pracy za ''mobbing'' więc kluczową kwestia będzie dla mnie cena. A reszta to juz mniej ważne, jesli zegarek mi się spodoba to jest szansa,że kupię nawet casuala mimo iż głosowałem na garniturowca.

Dobrze ktoś napisał wyżej i zgadzam się, że zegarek powinien być robiony na rocznice a nie co roku. Może wtedy byłoby więcej chętnych. Drugą sprawą wydaje mnie się,że powinna być jakaś informacja do wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Jest wtedy większe prawdopodobieństwo,że zamiast 103 głosujących byłoby dwa razy więcej na 20 tys zarejestrowanych. Tutaj bardzo ważna jest informacja a bynajmniej jej brak. Nie każdy może wiedzieć,że taka operacja ma miejsce.

 

Kłania się tutaj pr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie przygladam i czytam sobie ten temat i chyba moge zaryzykowac teorie ze gdyby w ankecie byl punkt z jeszcze nizsza kwota to by znacznie przyroslo userow ktorzy by w niej wzieli udzial. Zobaczcie ile osob bierze udzial w dzialach zegarki z orientu i rosyjskie. Duzo jest osob ktore uwazaja ze fajny i przyzwoity zegarek nie musi kosztowac czapki pieniedzy. A tutaj juz padaly zdania ze ponizej takiej a takiej kwoty to bedzie syf i zaraz sie zepsuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację. Chodzi mi tylko o to,że udział w ankiecie, bez względu na wybór kwoty i rodzaju zegarka, daje chociażby w przybliżeniu jakis obraz tego ile osób jest wogóle zainteresowanych klubowcem. Jeżeli na chwilę obecną są to 103 osoby, to biorac pod uwage te wszelkie rozbieżności, które - nie oszukujmy się - w wielku wypadkach spowodują, że ktoś wstępnie zainteresowany odpuści temat jeżeli wybór będzie zbyt odległy od jego oczekiwań - to jak myslisz, ile zostanie chętnych ? Na pewno nie zbierze się te 100 osób :(

 

Myślę że jest wiele osób które nie wypowiada się w temacie lecz go obserwuje. I jak zacznie rodzić się ciekawy projek to dołączy.

Takich dyskusji było na forum już wiele, nie tylko w temacie forumowca.

Niektórzy po prostu nie chcą sobie strzępić języka w kolejnej jałowej dyskusji i udowadniać wyższości świąt Bożego narodzenia nad Wielkiej nocy i odwrotnie.

Jak skupimy się nad nasza pasją, czyli zegarkami, a nie interesie niektórych osób to myśle że uda się stworzyć ciekawy projekt. I go zrealizować


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Koniec ankiety. Postaram się szybko wszystko policzyć i poza wynikami napisać kilka wniosków.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że wygrała opcja do trzech i pół koła i więcej.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nic nie wygrało. Właśnie zliczam głosy "manualnie" :)


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kiego taka ankieta? Czy głosy "manualne", typu "chciałbym/wolałbym" też są liczone ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kiego taka ankieta? Czy głosy "manualne", typu "chciałbym/wolałbym" też są liczone ?

Przeczytaj ordynację wyborczą. Głos oddany w ankiecie należało potwierdzić postem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie mój głos nie będzie brany pod uwagę. Szkoda, mój błąd.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki ankiety ogólnej macie dostępne.

 

Ci którym się chciało wpisać zagłosowali następująco:

Do 2000 - 9

2-2,5 - 13

2,5 - 3,0 - 7

3,0-3,5 - 9

3,5 i więcej - 14

Razem - 52

 

Styl

Chrono - 2

Casual - 31

Garniak - 19

Pilot - 1

Razem - 53

 

Wnioski?

1. Głosy liczyłem, żeby dyskryminować nieprzemyślane klikanie.

2. To Wy decydujecie co chcecie.

3. Różnic pomiędzy ankietą a moim zliczeniem dużych nie ma.

4. Ok. 50 + osób jest zainteresowanych zegarkiem.

5. Większość chce casula z nutką elegancji.

6. Koszt (tu największy problem) Mniej więcej równy rozkład. Albo tanio, albo drogo ze wskazaniem na opcję 2500 złotych w górę (30 osóB) B).

Koledzy i koleżanki macie wyniki i kombinujcie dalej.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że większość jest za opcją trzy i pół koła i więcej. I żeby było sprawiedliwie, to tego powinniśmy się trzymać, inaczej cała ta ankieta (cenny czas użytkowników), nie będzie miała sensu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że większość jest za opcją trzy i pół koła i więcej. I żeby było sprawiedliwie, to tego powinniśmy się trzymać, inaczej cała ta ankieta (cenny czas użytkowników), nie będzie miała sensu.

Mniej więcej ale jest też duża grupa zainteresowanych zegarkiem do 3000 tysięcy i to trzeba mieć na uwadze. Firma proponująca limitkę mocno przekraczającą kwotę 3 - 3,5 kilo ma marne szanse na realizację. Na szczęście w tym budżecie do (700 - 1000 euro) powinien być fajny wybór. Oczywiście duże znaczenie bedzie miał dizajn zegarka, który jest oczywisty.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz obudź się :-) . Na klubowca za 1000 euro będzie chętnych max 20 osób. Ja czekam na odp od Catorexa w sprawie zegarka do 700 euro ale chyba mnie olali jak usłyszeli że max 50 sztuk :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że większość jest za opcją trzy i pół koła i więcej. I żeby było sprawiedliwie, to tego powinniśmy się trzymać, inaczej cała ta ankieta (cenny czas użytkowników), nie będzie miała sensu.

 

Patrząc na wynik ankiety podany przez moderatora to wcale nie taka większość bo jeden głos o tym przeważył..

 

A co z opcją eposa? Z początku była taka propozycja... chociaz teraz ci którzy chcieli powyżej trzy i pół koła będą chcieli coś drogiego tak na 10 osób limitke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quadri..., popatrz na wyniki ankiety tej gdzie każdy mógł klikać jak chciał. Jest duża grupa chętnych na droższy zegarek i gromada zainteresowanych opcją średnią. Na którą by nie patrzeć daje to do myślenia potencjalnym "kierownikom projektu".


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quadri..., popatrz na wyniki ankiety tej gdzie każdy mógł klikać jak chciał. Jest duża grupa chętnych na droższy zegarek i gromada zainteresowanych opcją średnią. Na którą by nie patrzeć daje to do myślenia potencjalnym "kierownikom projektu".

 

Ankiety ankietami a rzeczywistość rzeczywistością....klikanie nie zobowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A co z opcją eposa? Z początku była taka propozycja... chociaz teraz ci którzy chcieli powyżej trzy i pół koła będą chcieli coś drogiego tak na 10 osób limitke

Teraz nie dyskutujemy o producentach tylko o budżecie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety ankietami a rzeczywistość rzeczywistością....klikanie nie zobowiązuje.

Ale daje pewien ogląd sytuacji.

Nie mam zamiaru nic nikomu narzucać. Wyniki są i obrazują ewentualne zapotrzebowanie. Z mojej strony (jako zakładającego ankietę bo zegarkiem nie jestem zainteresowany) temat budżetu uważam za zamknięty. Proponuję skupić się na poszukiwaniu producenta. Na szczęście styl zegarka jest jasny :)

Resztę dyskusji proponuję również przenieść do tematu o klubowcu 2013.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamknięty. Posty przeniosłem do głównego o zegarku 2013.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.