Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Recommended Posts

Miał ktoś do czynienia z modelem JP1010-00E? Udało mi się dorwać ostatnią sztukę za 345 zł. Czy to dobra cena? Zamówiłem na szybciora trochę bez zastanowienia.

Fajny, właśnie sam się zastanawiam nad jakimś citkiem analogowo-cyfrowym.

Przy okazji, NY0040 w towarzystwie łososia :)

post-90507-0-13996200-1569143429_thumb.jpg

Leczę się ze straszliwej choroby, która każe ludziom zbierać zegarki, więc sprzedałem wszystkie zegarki z mojej kolekcji i postanowiłem zakupić tylko jeden, którego będę używał przez dłuższy czas. Ze sklepu wyszedłem z limitowanym rocznicowym Promasterem (50-lecie Citizen Watch Europe) wink.png Mam go dopiero kilka godzin, a już wiem, że to był świetny zakup (dogadaliśmy się bardzo szybko) wink.png Nie umiem wstawiać zdjęć, więc wstawiam link do zdjęcia.

<a href=https://zapodaj.net/8940245c5f816.jpg.html>69859747_1408508545965100_7596404172765790208_n.jpg</a>

Tak patrząc po bazarku to szybko się znudził xD

Dołączam do rzeszy miłośników Citizena NY0040-17LE

post-42838-0-35060400-1572421565_thumb.jpg                                                   

No to się wykazałem niewiedzą

Mylić się jest rzeczą ludzką , ważne aby potrafić przyznać się do błędu.

Klasyka gatunku gratuluję. Myślę że dobrym wyborem będzie Nato w kolorze oliwkowym lub klasyczne czarne. Zobacz też na bransolety typu Shark-Mesh są mega wygodne.

Dzisiaj dostałem mój pierwszy Automat  :D  :D  :D

Przy okazji szukam dobrego paska Nato do niego, co polecacie ? 

Gratuluję, to solidny sprawdzony model :D Sam mam i używam :D ile chcesz wydać na paski? to cosik dobierzemy

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Szczerze to cieszę jak dziecko z tego zegarka  :lol:  Kupiłem taki pasek "Phenomenato Nato Band 20mm" Podoba mi się kolor i wykonanie. Mam nadziej że będzie ok. 

Co do cen to max 200 zł. Ten wyżej kosztował mnie 26 EUR. Jest jeszcze z zegarkiem w komplecie bransoleta ale nie bardzo lubię stal.

post-110176-0-01756700-1576776429_thumb.jpg

post-110176-0-66770100-1576776436_thumb.jpeg

Właśnie założyłem ją aby trochę ponosić i zaczęła się rozpinać przy łączeniu z zegarkiem, na tych bolcach. Chyba będę musiał zareklamować. 

Bardzo ładne paski ... zamawiałeś ? Jaki czas oczekiwania ? Cło itp ?

Z Toxicnatos wielokrotnie. Żadnego cła nie naliczali przy zakupach ~300 zeta. Podatku też nie (cło to groszowe sprawy, podatek gorzej bo to praqie 1/4 wartości towaru). Generalnie jak zamówisz 3-4 paski (lub mniej) nikt się tego nie czepnie.

Właśnie założyłem ją aby trochę ponosić i zaczęła się rozpinać przy łączeniu z zegarkiem, na tych bolcach. Chyba będę musiał zareklamować.

Chodzi o teleskopy? Daj zdjęcie zobaczymy. Edited by Noodles

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

Z przykrością musiałem oddać zegarek, problem z bransoletą do tego jeszcze po 2 dniach zegarek wskazywał godzinę o 6 min do przodu ! Nie wiem jak działają dokładnie automaty ale 6 min to dużo za dużo. 

Czekam na zwrot pieniędzy i chyba odpuszczę sobie Citizena. Szkoda bo podobał mi się :)