Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MichalWPR

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Początkujący

Recent Profile Visitors

211 profile views
 1. Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu casio DW-7000. Ostatnio przyszło mi do głowy, że byłoby fajnie, gdyby zegarek mógł znowu pohulać w wodzie, do czego został zresztą stworzony. Nigdzie nie udało mi się jednak znaleźć uszczelek do tego modelu. Czy orientujecie się, czy zegarmistrz może je dorobić? A może wiecie, gdzie je dostanę? Zegarka nie otwierałem, przy codziennym użytkowaniu wydaje się szczelny, więc nie chcę "męczyć" uszczelki, póki bateria jest OK.
 2. @Topaz Czy ta błyszcząca powierzchnia w czerwonym ma tendencję do zbierania rys?
 3. Jak widać, dobry produkt broni się sam. Chyba też sobie kupię, zanim zdrożeją
 4. Breitling i Fortis robią wszystko, by kojarzyć się z lotnictwem, a gdy przychodzi co do czego, wygrywa casio za 25$ 7:35
 5. Używany również przez pilotów NASA: https://www.aopa.org/news-and-media/all-news/2015/november/23/long-days-on-long-wings
 6. Natłuszczony, polerowany Crazy Horse i włoska skóra lakierowana po lekkim wintydżowaniu.
 7. Bardzo dziękuję za wyjaśnienie sprawy!
 8. Być może, niedługo, na skutek wymiany, wejdę w posiadanie praktycznie nowej metalowej kostki na gumie, czyli Gmw-B5000-1Er i tu pojawia się pytanie, czy zamiana paska na bransoletę to kwestia odkręcenia śrubek, wyjęcia paska i przykręcenia bransolety (takiej, jak tutaj: https://www.zegarki-diament.pl/produkt/bransoleta-do-zegarka-casio-gmw-b5000d-1-oryginalna-casio-10565787 ), czy może niezbędna będzie wymiana śrub mocujących, czy jakieś adaptery, których nie ma w wersji na gumie. Pasek mi się podoba, ale ewentualna możliwość jego zamiany na bransoletę to dla mnie ważny aspekt przy podejmowaniu tej decyzji.
 9. Dawno mnie nie było. Takie dwa paseczki. Jeden dla siebie drugi na zamówienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.