Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Recommended Posts

Z jaką dokładnością pracuje Ci zegarek?

Nawet nie wiem bo nie sprawdzałem , gdyby miał jakieś mocne odchyłki pewnie bym się w to bawił a że nie ma to nie zaprzątam sobie tym głowy.

Pytanie może się wydawać dziwne, dlaczego wszystkie Promastery, które wpadły mi w oko nawet te droższe mają mineralne szkło ?

Podobają mi się Promastery ze złotymi elementami min. Aqualand BN2037-11E i jego tańsza "alternatywa" BN0193-17E

post-30643-0-89568500-1584530189_thumb.jpg

Pytanie może się wydawać dziwne, dlaczego wszystkie Promastery, które wpadły mi w oko nawet te droższe mają mineralne szkło ?

Podobają mi się Promastery ze złotymi elementami min. Aqualand BN2037-11E i jego tańsza "alternatywa" BN0193-17E

Zauważ, że są to divery spełniające normę ISO. Ze szkiełkiem mineralnym łatwiej spełnić wymagania zakładające, m. in., uderzenie w szkiełko, prostopadle do tarczy. 

Zauważ, że są to divery spełniające normę ISO. Ze szkiełkiem mineralnym łatwiej spełnić wymagania zakładające, m. in., uderzenie w szkiełko, prostopadle do tarczy. 

Dzięki za wyjaśnienie.

Jeszcze jedno pytanie jak to wygląda w praktyce w diverach Citiziena a dokładniej Promasterach Aqualand, czy szkło jest mocno podatne na zarysowania i stosunkowo szybko pojawiają się rysy ?

To jest szkło, więc od kontaktu z mankietami, ubraniem drewnem same nie pojawią się. Jeżeli bedzie kontakt z czyms ostrym, metalem to bez problemu: metalowe futryny, zmywarka, grzebanie w silniku, zapinanie fotelika dla dziecka itd. Chcesz zachować świeżość, do takich czynności trzeba zdjąć, schować pod mankiet, albo uważać. Pozdro

Edited by Burns

No cóż... Cierpliwości też trzeba się kiedyś nauczyć :/.

Edited by mieczus

Panowie ktos kupował majtka z timestore? nie ma watpliwości, co do oryginalności produktu? i czy to nie sa jakies zwroty itp.?

Kupowałem - nie mam doświadczenia z majtkami, ale wydaje się być ok. Przyszedł z pełnym kompletem producenta.

Kupowałem za pobraniem - tak dla poczucia bezpieczeństwa.

U mnie też bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Płaciłem przelewem na konto  z góry , po dwóch dniach był u mnie. Dostarcza DPD. W komplecie to co powinno być....

Panowie ktos kupował majtka z timestore? nie ma watpliwości, co do oryginalności produktu? i czy to nie sa jakies zwroty itp.?

Oryginalny, kpl. zestaw od Citka dostałem :)

Dzięki za odzew- w takim razie chyba klikne i ja - "skoro nie widać różnicy , to po co przepłacać"  :)

Może jakbym nie miał żadnego zegarka to by było ciężko a nawet bardzo ciężko ale jakiś Zegarek jest więc nie ma tragedii poczekamy

:)

Gratuluję, Promastery to dobre divery (ha, ale się rymło). Sam mam kilka i bardzo sobie chwalę. Na plus, poza ceną i jakością wykonania jest fakt, że wiele modeli jest mało znanych i mało kto je nosi, w przeciwieństwie do innych, bardziej znanych marek. U mnie dziś na łapie mój ulubiony promaster, z posiadanej trójcy, a to dlatego, że nigdy nie widziałem na żywo nikogo z tym zegarkiem na łapie, co uznaję za plus. Kiedy go kupowałem, to kupowałem wskazówki, od razu mnie zahipnotyzowały. Co ciekawe, moja kobieta mówi, że to najładniejszy z moich diverów i sama by nosiła, gdyby robili mniejsze. Wedle niej "ma charakter". Nie wiem co przez to rozumieć, ale mi się podoba jego surowość. No i luuuuma, wiem, grzeszę, ale lumę Citkową stawiam wyżej niż Seikową. Lubię ten kolor. Bezel 60klikowy ale przyjemny i trafia tam gdzie trzeba, nie to co w niektórych 120 :D

rtvnXiB.jpg

ZzmyttI.jpg

SVugkoj.jpg

Pięćsetny post w tym temacie to dam Promasterka w dzisiejszym home office :)

post-99243-1587377919,0065_thumb.jpg

Sent from my LG-H870 using Tapatalk