Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
John Time

DELBANA - oryginalna czy nie - zapytania wszelkie

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko indeksy kwadransowe ma proste a nie krzyżowane.

 

post-75614-0-66634100-1460105143_thumb.jpg

 

Powiększenie po kliknięciu


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem zalicytować. Kto kupił?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie, choć w tej cenie jeszcze było warto go wziąć, jako ciekawostkę.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje Sławek, albo jakiś nowy wielbiciel. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też nie Sławka login :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostanie teraz Nam lub Wam zejście do podziemia . Stali bywalcy omawiają piękne , nietuzinkowe i tanie oferty ,że są ok , dobre , prawidłowe . Ktoś to czyta( może np Handlarz )  i Łup nie ma zegarka . Kupiony

Na Pw jest opcja rozesłania do kolegów wiadomości i tylko do Nich i tam można rozmawiać o meritum sprawy , albo konferencja na np skype raz na tydzień  :D  :P  :D  :ph34r:  :D


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś w tym co piszesz, bo egzemplarze o których dyskutujemy w delbanowych wątkach nabierają wartości aukcyjnej w miarę jak rozwija się dyskusja.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku , tej nacinanej , cena już chyba poszybowała wcześniej niz o niej rozpoczęliśmy dysputę .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś gadałem znowu z zakładem Głowackich . Zegarek powiedziałem że mają wysłać w poniedziałek ( chcieli dzisiaj - kurierem  :D  :ph34r:  ). I istotna informacja o której do dziś nie wiedziałem Pan Głowacki - senior nie pracuje już na Złotej :wacko: . Teoretycznie chyba firmuje swoim nazwiskiem ten zakład , który prowadzą Jego synowie . Być może stąd ta obniżka formy , idą w ilość ,a nie w jakość  :ph34r: .


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Senior Głowacki, już dość dawno przekazał schedę swoim synom.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zostanie teraz Nam lub Wam zejście do podziemia . Stali bywalcy omawiają piękne , nietuzinkowe i tanie oferty ,że są ok , dobre , prawidłowe . Ktoś to czyta( może np Handlarz )  i Łup nie ma zegarka . Kupiony

Na Pw jest opcja rozesłania do kolegów wiadomości i tylko do Nich i tam można rozmawiać o meritum sprawy , albo konferencja na np skype raz na tydzień  :D  :P  :D  :ph34r:  :D

 

Witam Kolegów!

Bez obaw, zegarek nie poszedł do handlarza a "cena szaleństwa" ustalona została gdy zoczyłem aukcje niedługo po wystawieniu  :rolleyes:

Po otrzymaniu zegarka postaram się zrobić małą sesję zdjęciową, niestety z uwagi na chwilową nieobecność będzie to dopiero za 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolegę :)

 

No to czekamy na dokładne fotki ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy w klubie wrzuca wypociny P. Zbigniewa . To nie nie ma nic wspólnego z oryginalnymi tarczami z lat produkcji 1940-2000  Taki samorodny geniusz :ph34r:  :blink:  :D . 

Edit  Chociaż trzeba przyznać że ma wielkie grono wielbicieli  :ph34r:

Edytowane przez sawcio68

Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy w klubie wrzuca wypociny P. Zbigniewa . To nie nie ma nic wspólnego z oryginalnymi tarczami z lat produkcji 1940-2000  Taki samorodny geniusz :ph34r:  :blink:  :D . 

Edit  Chociaż trzeba przyznać że ma wielkie grono wielbicieli  :ph34r:

Teraz jak padło to imię to już wiem skąd je znam... masz racje moja wina z drugiej strony jak widać robi chłopak $$$$$ skoro cały czas się przewija. Dzięki za upewnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do godziny to nie pękaj  :D  U Nas jak w nocnym klubie GO- GO , dopiero o tej porze zaczyna się dziać , prawda koledzy ?  :lol:


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo! Coś mnie ominęło?? Właśnie wróciłem z roboty i nadrabiam zaległości.

A na Go-Go jeszcze za wcześnie


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosna twórczość, raczej... tylko
dobra to kolejne pytanie:
Czy na swoje zdobycze polujecie tylko w necie, czy w większych miastach są jeszcze jakieś rynki, bazarki itp ?
Mieszkam pod Poznaniem słyszałem  o giełdzie staroci jest sens się tam wybierać? Jest też kilka rynków w Poznaniu za czasów jak mieszkałem koło Łazarskiego stragany tętniły życiem wie ktoś jak to jest teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na Go-Go jeszcze za wcześnie

 

niektóre Bunga, Bunga  ;)

otwarte są wcześniej! :P  :D


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Całodobowo wręcz...

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie ta stara Delbana to oryginał ? . Nie mam zdjęć werku

 

post-38106-0-00160100-1461224303_thumb.jpg

post-38106-0-31728400-1461224315_thumb.jpg


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.