Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

drm

Deep Blue/ Steinhart

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że moja nowa Omega pojechała na 4 tygodnie do serwisu, postanowiłem kupić sobie coś na pocieszenie.

Nie chce ruszać głównego budżetu przeznaczonego na Breitlinga lub IWC (planowany zakup koniec br), dlatego padło na coś taniego.

 

Spodobały mi się 3 zegarki, divery :

 

http://www.atomictim...?products_id=60

 

http://www.atomictim...products_id=160

 

http://www.steinhart...GE-MILITARY/107

 

A Wam który najbardziej się podoba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze chyba nie ma nad czym sie zastanawiac OCEAN VINTAGE MILITARY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze napisać jednej rzeczy : mam stosunkowo mały nadgarstek bo 16,5 cm, a DB jest spory (46mm).

 

Minusem Steinharta jest brak datownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos na Steinhart'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz telefon komórkowy do daty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym bral steinharta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz telefon komórkowy do daty

 

Tak się składa, że ja często korzystam z tej komplikacji i łatwiej spojrzeć na zegarek niż komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ma to byc tylko przejsciówka to kup seiko czy orienta za 500 zł i tyle , do tych modeli deep blue jezeli chodzi o stylistyke nie jestem przekonany ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB
No to jak ma to byc tylko przejściówka to kup seiko czy orienta za 500 zł i tyle

 

Takie rozwiązanie będzie najlepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie najbardziej podoba mi się z tego grona Steinhart... Odnośnie zamieszczonej powyżej propozycji pt "Seiko" - w sumie w Deep Blue w środku właśnie coś takiego siedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś nowy model Deep Blue z masakryczną ilością trytu na tarczy ?

 

Ten??: http://www.atomictim...products_id=188

Tak sobie mi się podoba.

 

A zegarek ma nie być tylko przejściówka, mam co nosić dopóki Omega nie wróci. Po prostu spodobały mi się divery w przystępnej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest ekstra troche drozszy od steinharta ( jak ci to nie przeszkadza ) ma date , mniejszy od porzednich DB , 45mm , tryt , i ciekawa stylistyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję głos na Steinharta pomimo braku daty, na pewno lepsza odsprzedawalność jakby co, utrata wartości będzie podobna kwotowo, procentowo niższa utrata wartości. A najlepiej jak koledzy radzą kup Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje podobno. Dla mnie Steinhart to poprostu klasyczny diver. DB mają moim zdaniem ciekawszą stylistykę, fajne kolory. O tym co w środku nie dyskutuję, bo się nie znam. W DB siedzi Seiko, więc tragedii nie ma. Sam własnie chce się pozbyć SUMO i zakupić któregoś z DB. Myślałem o DayNight 65 Tubes Tritium Blue, Pro Aqua 1500 Blue, Juggernaut II Blue..., w zasadzie to wszystki mi siępodobają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.atomictime.pl/product_info.php?products_id=54 Przez powiedzmy pół roku miałem przyjemność codziennego użytkowania tego. Powiem tak mam mały nadgarstek ale zegarek wbrew pozorom nie sprawia wrażenia olbrzyma na nadgarstku jest jednak zdecydowanie za ciężki. Natomiast bransoleta nie wytrzymałą codziennej eksploatacji, już po miesiącu odpinała się, a potem rozpadła się całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz telefon komórkowy do daty

Równie dobrze ma telefon komórkowy od godziny, nie? głos na Steinhart'a, zdecydowanie, sam może go kupię w niedalekiej przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stenek za klasyczność. Te DB mają taką,ekhm..murzyńską stylistykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak daty u mnie eliminuje zegarek edc wiec moj glos na

Pro Sea Diver 1000 Black

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej. Przecież ten Stenek, tak tu chwalony za styl i dizajn, to zwykły klon.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon nie klon (specyfikacja wojskowa nie pozostawiała wielkiego pola do manewru), jak dla mnie Stenek jest z wymienionej trójki najfajniejszy, najbardziej klasyczny i wręcz kultowy ;) Poprostu obowiązkowa pozycja dla miłośników diverów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.