Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mirosuaw

Użytkownik
 • Content Count

  6,078
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Mirosuaw

 1. Po trzech bezbramkowych remisach wychodzimy z 3 miejsca z grupy. Potem 0:0 w 1/8 finału i wygrywamy w karnych. To samo w ćwierćfinale, półfinale i finale. Zdobywamy mistrzostwo z bilansem bramek 0-0. Można? Można. P.s. Lewandowski krolem strzelców.
 2. 111 była produkowana w sandwichu aż do samego końca tego modelu, ostatnia była chyba seria R.
 3. Gdy wchodził nowy model, zapinka nie bardzo mi się podobała. Jak teraz patrze, nie widzę w niej nic złego, gładka chyba nie byłaby lepsza. Za to teraz jest na niej ładne logo. Jedynie mogli zaprojektować więcej otworów do mikroregulacji, chociaż jak już pisałem z dopasowaniem nie ma problemu.
 4. Dzięki. Wizualnie wolę metalowy dekiel [emoji6] Miałem okazję porównać wszystkie wersje w salonie W.Śliwiński, chwalili się tym, że mają nowego Moonwatcha we wszystkich konfiguracjach. Tak więc nic nie czekałem, był od ręki [emoji3] Ogniwa bransolety są krótkie, więc z dopasowaniem długości nie ma problemu. Mnie się udało własnymi ręcami [emoji6] Zalety wąskiej bransolety już czuję.
 5. Sie ma. Był fajny rabat, to grzech nie wziąć [emoji6]
 6. Ale przynajmniej ma normalne gabaryty, bo ten poprzedni zestaw "na bogato" to było przegięcie. Po sprzedaży dużo miejsca w szafie mi się zrobiło [emoji12]
 7. Wczoraj przyszła tajemnicza paczka, w której był jakiś "przyrząd pomiarowy". Niespodzianka była ogromna gdy okazało się, że w środku jest Tangente [emoji2]
 8. Ja swoje konto revolut zasilam w złotówkach z konta w ING. Mam powiązaną z revolutem kartę debetową w ING. Zasilenie jest bezkosztowe. Potem wymieniam już w revolut złotówki na dowolną walutę po dobrym kursie. Przy większej kwocie jest prowizja, ale minimalna. Następnie za zakupy w walucie obcej płacę z karty revolut. Tańszej opcji nie znalazłem.
 9. Z samodzielnym skracaniem ostrożnie, w Omedze śrubki są mocno trzymane na klej. Dobrze dopasowany śrubokręt to podstawa. Przydałaby się też taka plastikowa kostka do skracania bransolet i coś co podgrzeje klej na śrubce, niepodgrzany nie zawsze chce puścić (ale zazwyczaj wystarcza suszarka do włosów). Klej też warto mieć. Tak więc da się samodzielnie, ale bez tych narzędzi ja bym nie podchodził, łatwo zniszczyć śrubki. A zegarek świetny, gratuluję.
 10. Gratulacje, idealnie wpasowuje się w Twoją kolekcję [emoji106]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.