Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rip

Spotkanie podstolika wrocławskiego :]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spotkanie! Miło było i nawet żaden zegarek mi nie zniknał :)

 

A więc było tak: jako że przyszedłem pierwszy pod JB, już ok. 18.20, zerknąłem do środka i miejsca nie było wcale. Udałem się więc zająć jakiś większy stolik do Schodów Do Nikąd. Udało się wyrwać spory "box"(mieliśmy czas do 22.00, bo później już rezerwacja). Z racji, że miałem numer do Marcomartina od razu się skontaktowałem żeby brał ewentualną ekipę do Schodów. Przed 19.00 zjawił się Jaszczur, zdaje się że był wcześniej przed JB. A czy Marco idąc do Schodów zajrzał czy nikt nie czeka przed JB- nie wiem. Reasumując- daliśmy ciała :/ Szkoda, że tak wyszło. Od razu wysyłam na PM tarantowi numer do siebie, tak żeby w przyszłości nie było takiej sytuacji. Przepraszam w imieniu wszystkich uczestników wczorajszego spotkania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehh...nie było aż tak źle. Wypiłem piwo lub dwa, pooglądałem sobie kilka równie samotnych lasek. Co gorsza, częściej gapiłem się na jednego samotnego gościa, który nie wiem jak odczytał moje wymowne spojrzenia na zegarek. W każdym razie do niczego nie doszło :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek proponował po 30-tym.

Mi też pasuje.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kurcze koledzy, rodzi nam się nowa świecka tradycja podstolika wrocławskiego :)

Co do po "30" to tak, ale mi pasują raczej środki tygodnia, bo to już handlowy grudzień.

Chyba, że teraz 26 lub 28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze powiem że miałem w głowie że ktoś jeszcze miał być...właśnie tarant. Przed wejściem do klubu zerknąłem w strone bulla...ktoś chyba tam stał....ale Ricardo...że wchodzimy....no to chop do ''pod schodami'' a tam już ekipa była więc zabawa zaczęła się rozkręcać...i zapomniałem o tej osobie która jeszcze miała być. To taka nauczka każdy kto stawia się na spotkanie dobrze aby miał przynajmniej telefony do 2 osób które też się zadeklarowały. Wystarczy napisać PW. Nikt z nas nie wiedział że tarant nie ma numeru do nikogo z nas....bo nie było tematu takiego. No nic....my wczoraj balowali w sumie do prawie 0:30 . 2 kluby i duuuużo piw i śmiechu , ogólnie oceniam to spotkanie jako jedno z najbardziej udanych. Dzisiaj jeszcze mnie odwiedził w domu Jaszczur co by mi pomóc skrócić bransolete w cymie...jak się okazało jednak ma skręcane ogniwa :) . Tarant napisz do mnie, lecha, ricardo i jaszczura na pw w celu wymiany kontaktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po wymianie :) Super byłoby zrobić jakieś duuuże spotkanie, lepiej zorganizowane- tj. z rezerwacją dużego boksu, z dobrze oświetlonym stołem i w lokalu gdzie można też coś przekąsić. Postaram się na następny raz coś takiego poszukać i rezerwnąć. Tylko szybciej musimy ustalić dogodny termin dla jak największej ekipy.

 

A wczoraj rzeczywiście śmiechu było co nie miara :) Szczególnie w "Tyrolu" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żarcie z McDonald'a jak zwykle wyśmienite :) Szczególnie jedzone na stojąco :) Ale jakieś ultra-żrące sosy mają w hamburgierach, bo upaćkałem sobie skórzaną teczkę takowym i zejść coś nie chciało. Ale i tak stwierdziliśmy później, że ta teczka najlepiej nadawałaby się na paski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie trochę kiepsko wyszło z tarantem, ale jakbym czytał o swoim pierwszym spotkaniu klubowym- też przyszedłem chwilkę później, twardo wbiłem się do Schodów, bo tam miało być, wypiłem samotnie piwo przy barze, trochę na dworze pod barem postałem(a zimno było brrr), znów z pół godziny posiedziałem w klubie próbując przez internet w telefonie znaleźć na forum jakiś kontakt do któregoś z chłopaków(nie miałem telefonu do nikogo) i w końcu po jakiejś 1,5 godzinie wkur...ny uznałem, że spadam do domu :) Tylko coś mnie tknęło, że może zerknę przez okna do każdej knajpy przy Solnym, a ponieważ Koledzy siedzieli w Bullu(a Rafał zarzucił cały stolik zegarkami) udało mi się fuksem wbić na końcówkę spotkania. Gdyby nie odrobina szczęścia też bym sam był, więc potrafię zrozumieć, że mogłeś się lekko zdenerwować. Sorry więc wielkie, że tak wyszło, oczywiście za chwilę podeślę Ci mój telefon.

 

 

2 kluby i duuuużo piw i śmiechu , ogólnie oceniam to spotkanie jako jedno z najbardziej udanych.

Zdecydowanie się zgadzam- naprawdę fajnie było i oczywiście chętnie piszę się na kolejne :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje mi też 26-27-28, także jestem otwarty.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pasuje mi też 26-27-28, także jestem otwarty.

 

W sumie to 26 - TAK, ale kończę 21, więc byłby nieco później. 27 - jak nie pojadę z żoną oglądać niemowlaka koleżanki to też jestem na TAK. Nie mniej wątpię, żebym się wymigał. Niedziela też na tak. Piszcie co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Witam

Chciałbym nieśmiało zaproponować nowe miejsce spotkania. :)

Na próbę póki co, a jak się sprawdzi to może... :)

 

Lokal spokojny, niedrogi i będziemy mieć "własną salę". :)

Co ważne, sprawdziłem, dobre punktowe oświetlenie na stołami. :)

 

http://ptakhotel.pl/restaurant/gallery/

 

zrobiłem rezerwację na piątek ( 26.11 g.19.00)

ul. św. Wincentego 43 (róg z Trzebnicką)

 

MAPA

 

pozdrawiam i zapraszam :)

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, spróbujemy/zobaczymy. Ja w piątek za długo nie będę, ale sprawdzić lokal trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie. Nie da rady gdzieś w centrum. Zanim wyjdę z pracy będzie 21:15, a do przejechania mam pół miasta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dotrę(jeśli w ogóle) dopiero ok. 21, bo mam już poczynione pewne plany na wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może na spokojnie umówimy się na następny piątek, a my tak na chwilę tam wpadniemy i sprawdzimy tylko jak lokal się prezentuje :)

Ja nie ukrywam, że w tą i sobotę i niedzielę muszę wstać przed 7 rano, wiec max na 2-3 godziny będę.

A w okolicach rynku w ten weekend po 21-ej naprawdę będzie Andrzejkowa masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie :) ....Andrzejki są we Wtorek przypominam. Jesli bedzie szturm to p[ewnie w sobote. A jak sie wam widzi spotkanie w niedziele ? Jest rezerwacja wiec ja sie pojawie w piatek tak czy inaczej, mam nadzieje ze dotrze juz do mnie pewien cukiereczek z niemieckiej republiki federalnej składany przez niemieckiego federalnego obywatela i bede mogl sie pochwalic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dotrę(jeśli w ogóle) dopiero ok. 21, bo mam już poczynione pewne plany na wieczór.

 

Nie kręć :) ..chcesz zrobić przykrość Jaszczurowi ?:)

Edytowane przez marcomartin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby można w ogóle przełożyć rezerwację na niedzielę i w niedzielę zrobić spotkanie to byłbym BARDZO NA TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie jest daleko, z Rynku idzie się 12min. spokojnym marszem :)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi niedziela też pasuje i to każda godzina. Jeśli ma być nas więcej to może na niedzielę.

 

Jeśli nie to umówmy się dopiero od 21.00?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mogę być i w piątek jednak <_< i w niedzielę też mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w niedzielę nie mogę, ale jak większości pasuje, to idźcie beze mnie. Jakoś to przeżyję. <_<


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.