Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, satanic napisał(-a):

Dzisiejszy artykuł z Polityki.

 

 

Moje trasy, Gassy 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, satanic napisał(-a):

Dzisiejszy artykuł z Polityki.

 

20231018_085437.jpg

Ja tam jestem za, ruch, obojętnie rower/siłownia/bieganie/pływanie/wspinaczka itp. jest lepsze niż zapijanie/ćpanie czy głuszenie nikotyną stresów koroporacyjnych czy jakichkolwiek innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny wtorek, nie leje, trzeba było skorzystać 😀🚴☀️

IMG_20231024_155952.jpg

IMG_20231024_160415.jpg

IMG_20231024_160323.jpg

IMG_20231024_160457.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Pierwsze koty za płoty. Poznajemy się z Di2 😉

1698158337534-01.jpeg

1698156926081-01.jpeg

1698156863036-01.jpeg

1698156763005-01.jpeg

Screenshot_2023-10-24-16-13-45-450_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Duży przeskok względem manuala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

Duży przeskok względem manuala?

 

Tak 😉 Zmiana przełożeń jest szybsza, cichsza i bardzo precyzyjna. Żadnych problemów z trymowaniem, gdyby ktoś chciał jeździć na przekosach, bo tu wszystko dzieje się automatycznie. Do tego możliwość ustawienia trybu automatycznego czy półautomatycznego, z kompensatą na kasecie. Fajne i zgrabne klamki, no i na koniec spore możliwości w zakresie personalizacji przycisków. W każdym razie ja jestem zadowolony 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Tak 😉 Zmiana przełożeń jest szybsza, cichsza i bardzo precyzyjna. Żadnych problemów z trymowaniem, gdyby ktoś chciał jeździć na przekosach, bo tu wszystko dzieje się automatycznie. Do tego możliwość ustawienia trybu automatycznego czy półautomatycznego, z kompensatą na kasecie. Fajne i zgrabne klamki, no i na koniec spore możliwości w zakresie personalizacji przycisków. W każdym razie ja jestem zadowolony 😉

No i teraz będzie mie kusić 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, sanik napisał(-a):

No i teraz będzie mie kusić 😜

 A, i najważniejsze. Nie potrzeba elektryki, żeby mieć radochę z jeżdżenia 😜 Szybciej od tego też się nie jeździ 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 A, i najważniejsze. Nie potrzeba elektryki, żeby mieć radochę z jeżdżenia 😜 Szybciej od tego też się nie jeździ 😉

Uff 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś było tak jak ...bardzo nie lubię. Szutry i leśne dukty... Strasznie się ujechałem. Powinienem teraz jeździć max 2h, a znowu wyszło, jak wyszło. 

Screenshot_2023-10-28-19-00-24-892_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

1698512211815-01.jpeg

1698496255752-01.jpeg

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Dziś było tak jak ...bardzo nie lubię. Szutry i leśne dukty... Strasznie się ujechałem. Powinienem teraz jeździć max 2h, a znowu wyszło, jak wyszło. 

Screenshot_2023-10-28-19-00-24-892_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

1698512211815-01.jpeg

1698496255752-01.jpeg

Prawda też taka, że takie wyjazdy zapamiętuje się na równie długo, co idealne czerwcowe alpejskie pętlę 🙂👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Pogórza, Toskania w Polsce i Dolina Sanu. Miód na oczy! A to wszystko w drodze z Krakowa do Przemyśla. Rewelacyjne krajobrazy zapierały dech od początku do samego końca.
Czy to była jedna z najpiękniejszych widokowo tras tego roku? Tak. Czy była to trasa gdzie był najmocniejszy wiatr w tym roku? Też. 
Zapraszam do oglądania :)

 

 

 

Edytowane przez pietrek117

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą, gdyby któryś z Kolegów szukał czegoś z osprzętu z grupy ULTEGRA (R8000), to zapraszam na PW 😉 Bo jakoś muszę się pozbyć tego, co zdjąłem z szosy, a i dodatkowo mam pewne elementy, zupełnie nowe. 

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.