Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, darekmp3 napisał(-a):

W tamtym roku był sztos. Oby w tym roku również padało emoji38.png

 

W tamtym roku był chyba październik. Tym razem spodziewam się raczej kurzu, a nie błota... A Sonnego faktycznie szkoda.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam
Czy warto.... Zmienić garmin instinct solar na garmin fenix 6x pro? Gdzie zegar używam tylko albo aż do jazdy rowerem? Monitorowania tętna, robienia km, zbierania km i mapek z trasy  ;P. Czy instinct solar w zupełności do tego wystarczy i nie ma co sprzedawać i doplacac do Fenixa? (w sumie nie mam się do czego doczepić, nuda? Zegarkowe ADHD?)

Opony rewelacja jestem w szoku męczyłem się wcześniej na grubasach a tak nie wiele trzeba żeby rower dostał nowe życie, już nie trzeba szukać drugiego 😃😋😃😜

IMG_20220412_084938-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Trochę Garmin mi dziś zwariował 😉 Poza tym, po raz pierwszy w tym roku na krótko. Do 18.30 było ok. Później już mniej... 

 

IMG_20220413_170356-01.jpeg

 

 

 

 

No, no, żyła jest 👍


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja widzę że zacząłeś jeść słodkości i pić kawę z mlekiem, same minusy 😶


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, eye_lip napisał(-a):

Rafał, ja widzę że zacząłeś jeść słodkości i pić kawę z mlekiem, same minusy 😶

 

Kawa bez mleka i bez cukru 😉 A dobre, domowe ciasto, to zawsze ...dobry pomysł 😁 Zresztą ja kalorii liczyć aktualnie nie muszę 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

A gdyby ktoś się zastanawiał, co kolarstwo (w moim przypadku z naciskiem na szosowe) potrafi zrobić z człowiekiem, to proszę bardzo 🤭

Collage_20220331_100416.jpg

 

 

Chłopak z przed kompa zmienił się w osiedlowego łobuziaka he he 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nic z tego nie wynika o każdym rodzaju roweru tak można powiedzieć i porównać do innych 😋😃😃😋😳😜😃😃😋😃😃😃😜😋

 

 

 

 

 

 

 

A tak na poważnie to droczę się każdy wybiera co lubi. Może i bym kupił spróbował gravela ale to co mi się podoba to co uważam z zdjęć i filmików że mogłoby być ok dla mnie kosztuje sporo ponad 10tys a to jest dużo za dużo dla mnie jak na rowerek a więc jak mam kupić coś co nie będzie mi się podobało i nie będzie spełniać moich oczekiwań wolę nic nie kupowac

Jestem bardzo zadowolony ze swojego xcalibra skonfugorowalem go tak aby mi odpowiadał a ostatnio przejście z 2.25 opony z bierznikiem terenowym na oponę 2.0 szutrowke, dalu mu drugie życie 😜😜😜jakbym innym rowerem jechał jest super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tessio napisał(-a):

Jebać gravele, tylko szosa 😎

 

Dlaczego? Taki gravel, oczywiście obowiązkowo wyposażony w błotniczki, świetnie sprawdza się jako rower zimowy. Ja po przesiadce na szosę miałem w pewnym momencie dylemat, co zrobić z moim gravelem? No i okazało się, że treningi na nim w okresie późnej jesieni/zimy, to był strzał "w sedno tarczy" 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestań bluźnić, bo Cię usunę z forum ;)  Trzeba mieć styl :P

 

Edit: Żartuje oczywiście, bo tu nie każdy może zrozumieć. Żartuje z tym gravelami ;)

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ecipeci napisał(-a):

gravel - piękna sprawa ;) 

Gość na mtb utaplany w błocie też tak mówi he he 

1 minutę temu, satanic napisał(-a):

No właśnie jebać szosę tylko MTB😁😉

 

 

💪👍💪👍💪💪👍💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostosuję się do powyższego Kolegów "jebania" :)

chyba wjeba...em kij w mrowisko ;) czyt. dyskusja się "rozwinęła" :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ecipeci napisał(-a):

dostosuję się do powyższego Kolegów "jebania" :)

chyba wjeba...em kij w mrowisko ;) czyt. dyskusja się "rozwinęła" :) 

Przyjdzie mod i posprząta 

5 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Kiedyś też chyba taką dyskusję wywołałem, a skończyło się pożegananiem z forum (na jakiś czas) 🤭

Jak pisane było wyżej każdy ma swój styl swoje zainteresowania swój ulubiony rodzaj roweru nie ma co kogoś do czegoś przekonywać na siłę, trzeba się cieszyć z jazdy i tyle 💪💪💪💪💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak was nie przekonywać, skoro nie jeździcie na szosie tylko na jakimś dziadostwie 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, tessio napisał(-a):

Ale jak was nie przekonywać, skoro nie jeździcie na szosie tylko na jakimś dziadostwie 😛

Ale jak to jest: jak do mojego Ridleya X-Trail założę gumy 28mm to jest ok, a jak 35mm to już mam dziadostwo pod tyłkiem? Czy w ogóle X-Trail zawiera się w zbiorze "dziadostwo"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, tessio napisał(-a):

Ale jak was nie przekonywać, skoro nie jeździcie na szosie tylko na jakimś dziadostwie 😛

Już to pisałem kilka razy jak na tym można jeździć 😜 chude to delikatne, przez długi mostek i kiere z wysuniętymi klamkami japę masz jeszcze przed przednim kołem, mordę gole co jakiś czas bo mi się nie chce a gdzie jescze nogi, jajaka i klatę daj spokój z tą szosa 🤭🤭🤭🤭🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.