Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Z mojej perspektwy są trwalsze niż Tubolito. No i nawet kupując je w Polsce, w cenie jednej Tubolito masz trzy od RideNow. Oczywiście nie wypowiem się, jak wygląda temat ich użytkowania w terenie. W zimowym używam zwykłych butylowych dętek 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
19 minut temu, revolta4 napisał(-a):

To te flaczki różowe , niebieski itd ? 
 

nie budzą zaufania choć mają dobre opinie 

 

Kupowane w Polsce czy z alli np ? Bo też tam widziałem ciekawe jak z jakością tamtych .

Ja kupowałem na ali i mam je w kołach szosowych jak i w przełajach.

Na razie bez gum, choć trzeba je częściej dopompowywać.

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sanik napisał(-a):

Ja kupowałem na ali i mam je w kołach szosowych jak i w przełajach.

Na razie bez gum, choć trzeba je częściej dopompowywać.

 
Jak będziesz miał chwilę wyślesz mi jakiś link do nich 29” szerokość 2.25 ? 

Wentyl Presta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Ja kupowałem na ali i mam je w kołach szosowych jak i w przełajach.

Na razie bez gum, choć trzeba je częściej dopompowywać.

 

No ale to standardowa sprawa przy dętkach TPU. A i pod tym względem jest w mojej ocenie lepiej, niż w przypadku Tubolito. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, revolta4 napisał(-a):

To te flaczki różowe , niebieski itd ? 
 

nie budzą zaufania choć mają dobre opinie 

 

Kupowane w Polsce czy z alli np ? Bo też tam widziałem ciekawe jak z jakością tamtych .

 

 

Kupuje na Alli, sa bardzo dobre jakosciowo, pieknie opakowane, nawet ostatnio dostawalem opcje z latkami. Nie ma sie do czego przyczepic. Kupuj smialo.


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Przyjechały nowe „ lacie „ 

 

 

 

IMG_8515.jpeg

Gdzie kupowałeś i jak wyszły cenowo? Ja już od dłuższego czasu zabieram się za wymianę swoich Saguaro w tym smaym rozmiarze :) Zerkałem na Conti, Schwalbe itd.. i nadal nic nie wybrałem.

Bieżnik wygląda całkiem całkiem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, tommly napisał(-a):

Gdzie kupowałeś i jak wyszły cenowo? Ja już od dłuższego czasu zabieram się za wymianę swoich Saguaro w tym smaym rozmiarze :) Zerkałem na Conti, Schwalbe itd.. i nadal nic nie wybrałem.

Bieżnik wygląda całkiem całkiem.


Ja tych opon ( marka , model ) szukałem już długo , tak są wiem w sprzedaży ale cena ponad 200 zł za szt , z racji tego że nie mam amortyzacji w rowerku wybrałem ten rozmiar czyli 2,25 , na olx trafiły się , sa  to nowe opony zdjęte z roweru zaraz po zakupie , sprzedający zdjął od razu żeby nie straciły na wartości $$$$ lepiej zero przebiegu niż jeden km 😜bo jeździ jak mówił na maxis ikon , po targach sprzedał mi je za 300 zł komplet . 


 

 

Jeździłem  na saguaro , tyle że drutach na moje potrzeby były ok , dlatego tu jako mezcale następca  saguaro i zwijane do tego liczę że będzie jeszcze lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, revolta4 napisał(-a):


Ja tych opon ( marka , model ) szukałem już długo , tak są wiem w sprzedaży ale cena ponad 200 zł za szt , z racji tego że nie mam amortyzacji w rowerku wybrałem ten rozmiar czyli 2,25 , na olx trafiły się , sa  to nowe opony zdjęte z roweru zaraz po zakupie , sprzedający zdjął od razu żeby nie straciły na wartości $$$$ lepiej zero przebiegu niż jeden km 😜bo jeździ jak mówił na maxis ikon , po targach sprzedał mi je za 300 zł komplet . 

Dzięki, cena fajna. Daj znać, jak się będzie jeździć, teraz będziesz ich używał, czy kupiłeś z myślą na zaś?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to jest z nowościami …..

kupie dętki  zakładam 😀😀😀😀 i ruszam  może trochę mróz odpuści a jak nie to też dobrze . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój kuzyn chwali Mezcale, długo na nich jeździł, teraz ma Barzo, które lepiej "gryzą" w terenie i też chwali, Vittoria to dobre kapcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ecipeci napisał(-a):

mój kuzyn chwali Mezcale, długo na nich jeździł, teraz ma Barzo, które lepiej "gryzą" w terenie i też chwali, Vittoria to dobre kapcie


 

Barzo na moje potrzeby za agresywne 

często zakłada jest barzo przód , mezcal tył 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra oponki założone , niech trochę Mróz odpuści i będzie kręcone ,

 

 

 

IMG_8525.jpeg


 

 

 

 

 

 

IMG_8527.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś potrzebuje jakieś szpeje to na evans cycles jest sporo rabatów, między innymi na 5/10 mają sporą obniżkę. Z tego co czytałem w sieci paczki przychodzą bez opłat celno skarbowych i vatu.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszły sezon, w obecnym będzie Polygon Bend R2.

 

20231013_145034.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis przyszy trail crossy od 5/10, sa fajne ale stricte na rower freeridery wg mnie dużo lepsze. Te jak sama nazwa wskazuje to podejsciowki i lekkie traile a ja je pewnie bede używał głównie poza rowerem.

IMG_20240112_184122.jpg

Edytowane przez Jan

Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.01.2024 o 18:44, Jan napisał(-a):

Dzis przyszy trail crossy od 5/10, sa fajne ale stricte na rower freeridery wg mnie dużo lepsze. Te jak sama nazwa wskazuje to podejsciowki i lekkie traile a ja je pewnie bede używał głównie poza rowerem.

IMG_20240112_184122.jpg

Jak z rozmiarówką ? Bo myślałem nad zakupem ich . Masz freeride ? Jakbyś porównał rozmiar z nimi ?

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@revolta4Mam freeridery i wziąłem ten sam rozmiar. Free sa dosyc szerokie i maja duzo miejsca (luzu) przy palcach a te są węższe więc wiedzialem ze beda idealne w tym samym rozmiarze.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jan napisał(-a):

@revolta4Mam freeridery i wziąłem ten sam rozmiar. Free sa dosyc szerokie i maja duzo miejsca (luzu) przy palcach a te są węższe więc wiedzialem ze beda idealne w tym samym rozmiarze.


Ok , bo z rozmiarówką czasem ciężko trafić free mam 45 są ok . 5.10 przejął Adidas a adidasy noszę 45  2/3 . Czyli jak wezmę 45 powinno być ok choć mam szerokie płetwy 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Jan napisał(-a):

@revolta4Mam freeridery i wziąłem ten sam rozmiar. Free sa dosyc szerokie i maja duzo miejsca (luzu) przy palcach a te są węższe więc wiedzialem ze beda idealne w tym samym rozmiarze.

Tez potwierdzam - nieco waskie w okolicy palcow, wiec warto przymierzyc przed zakupem.

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jlw napisał(-a):

Tez potwierdzam - nieco waskie w okolicy palcow, wiec warto przymierzyc przed zakupem.

Tak , tylko nie mam gdzie , najwyżej odeślę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Zimowe jeżdżenie...

Sorry za osobiste pytanie, ale jak się ubierasz na taką pogodę? Głównie chodzi mi o górę.

Mnie jest raczej chłodno i chyba tajemnica tkwi w cieplejszej bieliźnie termoaktywnej, którą muszę kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, sanik napisał(-a):

Sorry za osobiste pytanie, ale jak się ubierasz na taką pogodę? Głównie chodzi mi o górę.

Mnie jest raczej chłodno i chyba tajemnica tkwi w cieplejszej bieliźnie termoaktywnej, którą muszę kupić.

 

Generalnie, o tej porze roku, na wierzch zakładam kurtkę ...Castelli Idro 2 😉 To kurtka Gore Tex, w technologii "shake and dry", rewelacyjnie chroniąca przed wiatrem oraz deszczem. Reszta jest od Daniela. O tej porze roku zawsze zaczynam od grubszego podkoszulka - Thermo Silver Plus. Jak są ok 2-3 stopnie na plusie, to na to tylko kurtka zimowa od Daniela. Jak jest poniżej tej temperatury, to dodatkowo na podkoszulek jakaś koszulka z długim rękawem. 

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.