Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś to traktuje "na poważnie"? :lol:  :blink:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to traktuje "na poważnie"? :lol:  :blink:

 

Właśnie nie jestem tego do końca pewny, ale podobno tak :D

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto to napisał hm ,jak to mówi młodzież-"ma zryty beret" :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi się za dwa tysiące polskich nowych złotych, rower na wąskich oponach, do jazdy po kostce brukowej/asfalcie ? Bez żadnych wodotrysków, do czysto jazdy rekreacyjnej, no i żeby się nie rozsypał. Ktos cos poleci może ? Pisałem już do dealera udzielającego się w tym wątku, zostałem bez odpowiedzi więc pytam tu, bo widzę że biegłych w temacie jest sporo :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wysoki jest ten koszyk? Może coś takiego:

kr2009_5271.jpg

 

Na przykładowej fotce akurat zamontowany w dół, ale po przekręceniu na górę daje jakieś 10 cm wyżej od poziomu kierownicy. Można zamontować dowolną lampkę do 300 gramów.

Ok.

A jak to sie nazywa?

A sa jakies mocowane do widełek przedniego amorka?

 

Koszyk siega od przedniego błotnika do kilku cm ponad kierownice

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ok.

A jak to sie nazywa?

A sa jakies mocowane do widełek przedniego amorka?

 

To akurat nazywa się Topeak Bar Xtender. Mocowanie przeznaczone jest do rur o średnicy od 22 do 38 mm. U siebie musiałem przerobić, bo ukręciłem oryginalny gwint (także jakby co, przykręcaj delikatnie i z wyczuciem). Wywaliłem oryginalną obejmę i kupiłem w Leroy Merlin taką do montażu rur. Są na różne profile, więc to ewentualnie kwestia przeróbki, a przerabiając nie ingerujesz w oryginalną formę, tylko zmieniasz sposób mocowania z firmowej obejmy na taką za 3 zł ze sklepu metalowego.

Szukać można tez w "dystansach" do liczników, ale one przeważnie mają ograniczony zakres regulacji.

 

DIY%20Light%20mount%2006.JPG

 

Tu mocowanie na widelcu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupi się za dwa tysiące polskich nowych złotych, rower na wąskich oponach, do jazdy po kostce brukowej/asfalcie ? Bez żadnych wodotrysków, do czysto jazdy rekreacyjnej, no i żeby się nie rozsypał. Ktos cos poleci może ? Pisałem już do dealera udzielającego się w tym wątku, zostałem bez odpowiedzi więc pytam tu, bo widzę że biegłych w temacie jest sporo :)

http://www.rowerowy.biz/rowery/rowery-miejskie/urban/kellys-physio-10-2013?gclid=CLuMzdn7ssACFSTMtAodBQcAdA

 

Marcinkowski zaoferuję Ci pewnie taniej. Takim jeżdżę (wyższym modelem) i mogę polecić.

 

http://allegro.pl/nowy-rower-merida-speeder-t1-2014-15-i4530919291.html

 

http://www.decathlon.pl/rower-szosowy-fit-500-id_8239798.html

 

http://www.kross.pl/pl/2014/urban/noru

 

http://www.kross.pl/pl/2014/urban/seto

 

Linki na szybko, pierwsze z brzegu.

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zainteresować się Bocialarką. Są dostępne na Allegro. Robi je ręcznie chłop z forum o światełkach. Mamy w nich zawsze jakieś nowe mocne diody, lampkę można dodatkowo odłączyć od uchwytu i używać jako latarki.

 

 

A powiedz proszę jak ją zamocować?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanie o kask :)

Szczegóły na poprzedniej stronie.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - kask byle był porządnej firmy, a spełni swoje zadanie. Jak nie jesteś Euro Pro to raczej nie widzę sensu w kasku za 500+ złotych. Przy dzwonie nawet jakby kosztował 1000zł i tak jest do wywalenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - kask byle był porządnej firmy, a spełni swoje zadanie. Jak nie jesteś Euro Pro to raczej nie widzę sensu w kasku za 500+ złotych. Przy dzwonie nawet jakby kosztował 1000zł i tak jest do wywalenia.

 

Mam podobne zdanie - jedynym droższym kaskiem jaki mogę rozważyć jest właśnie Catlike Whisper. 

A ta Carrera pomimo, że chodzi po 500zł trafiła się za 200 więc może nie ma co szaleć i zostawić ją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catlike Whisper zjada ją jakością wykonania.

Ja mam kilka kasków, tym najlepszym niby jest Giro Ion czy jakoś tak. Cena rynkowa to około 700-800 zł a jest wykonany jak gówno :/

Kellys ze swoim modelem Rocket wykonaniem bije go na głowę.

Tej Carrery niestety nie znam od strony technologii użytej ;)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catlike Whisper zjada ją jakością wykonania.

 

Bez dwóch zdań :)

Carrera pomimo, że widać, że z porządnych materiałów to wykonaniem nie grzeszy.

 

tutaj jakieś szczegóły: 

http://carreraworld.com/se/sport/razor/

http://triitsports.co.uk/products/carrera-rasor/

 

nie dziwię się że na stronie zamieszczają rendery:)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie, o coś takiego mi chodzi właśnie chodzi. Będę szukał w tym kierunku.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zarówno na szosie jeździłem, jak i w terenie jeżdżę w Rudy Projekt Sterling.

Jestem z niego bardzo zadowolony, lekki, przewiewny, wygodny a kosztuje niecałe 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymonbike widziałem, że jeździ właśnie w tym Catlike'u. Kupuj, będziesz bliżej pro. ;)

 

Swoją drogą przeglądam ten blog z podziwem i zazdrością. Niesamowite zdjęcia z wypraw. Przemyślenia myślę, że można sobie darować, ale dla fotek warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szymonbike widziałem, że jeździ właśnie w tym Catlike'u. Kupuj, będziesz bliżej pro. ;)

 

Swoją drogą przeglądam ten blog z podziwem i zazdrością. Niesamowite zdjęcia z wypraw. Przemyślenia myślę, że można sobie darować, ale dla fotek warto.

 

No własnie myślałem, że PRO są tylko białe kaski a ja chciałem czarny - widocznie czarne też pod pewnymi warunkami mogą być pro ;)

 

A co do zdjęć to faktycznie wyprawy bardzo inspirujące :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Forumowiczów startował może w BBTour ? www.1008.pl

 

Znajomy jechał :) 

Co ciekawe na mecie był 1kg cięższy niż przed startem - tyle jadł po drodze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roweru nigdy nie przypinam, bo nie chce mi się wozić u-locka... No to się doigrałem, rower mi ktoś gwizdnął. Wyszedłem ze sklepu - roweru nie ma, rozglądam się i widzę, że kilka metrów dalej ktoś się rozpędza i na niego wsiada - a w zasadzie, podejmuje taką próbę... daleko nie ujechał, po jednym obrocie korby runął na glebę przez kierownice... Urok ostrego koła dla amatorów cudzej własności  :lol:


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roweru nigdy nie przypinam, bo nie chce mi się wozić u-locka... No to się doigrałem, rower mi ktoś gwizdnął. Wyszedłem ze sklepu - roweru nie ma, rozglądam się i widzę, że kilka metrów dalej ktoś się rozpędza i na niego wsiada - a w zasadzie, podejmuje taką próbę... daleko nie ujechał, po jednym obrocie korby runął na glebę przez kierownice... Urok ostrego koła dla amatorów cudzej własności  :lol:

 

:D :D :D 

Bardzo dobrze mu się stało, mam nadzieję, że rower na tej wywrotce nie ucierpiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.