Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

no to fakt..'na plusie' to one nie sa :P,ale swoje 2,10 maja :P

- na wstrzelenie w rant wystarczy ...pisze o nabojach 16g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciuszków.. koniecznie logowanie cinelli :D

Krótkie, spodenki na szelki.

Ktoś coś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cinelli to chyba najlepiej u nich ;)

 

Znaczy gdzie? :)

Prosił bym adres jakiejś polskiej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki.

Na cechu ramę kupiłem :D

Jeszcze muszę przemyśleć czy aby napewno mi to potrzebne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinol to jest. Ale kusi. Tylko się o jakość boję. Chociaż pewnie ta sama fabryka co moje ccc, do którego zastrzeżeń nie mam.

Raczej biere ;)

 

https://allegro.pl/oferta/stroj-kolarski-rowerowy-cinelli-7228182665?utm_source=rtbhouse&utm_medium=CPC&utm_campaign=rtbhouse-retargeting

 

 

Nie .. patrząc na opinie sprzedającego. Nie

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha  :lol:

 

tak, był  ;)

IMG_20180915_160603.jpg

IMG_20180915_165313.jpg

 

co do pierwszej foty - robiona po pierwszym zjeździe. Najlepsza jest przednia przerzutka - idealnie czysta, przynajmniej prowadnik łańcucha   :lol:  ale na ten sezon są zmiany  ;)

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić zwykły rower miejski. Waham się pomiędzy wersją z przerzutami, a wersją 3 biegi w piaście. Jaki polecacie? Warto dopłacić kilkaset złotych do przerzutek, czy też owe biegi w piaście dadzą radę i będzie lekko się jechało? Czy może biegi w piaście to tylko przysłowiowy „pic na wodę”?

 

Miałem kiedyś rower z 3 biegami w piaście, ale bardzo krótko i nie pamiętam czy była duża różnica zmianie biegów? Byłem wtedy młodszy i nie zwracałem na takie rzeczy uwagi :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kiedyś jakiś stary rower z 3 biegami - cięższy w naprawie ale z drugiej strony - nie psuje się o ile się nie grzebie w napędzie bez powodu. Najważniejsza zasada - nie kręci się korbą podczas zmiany biegu - coś jak w samochodzie tylko rower nie ma sprzęgła  ;)

ja bym brał biegi w piaście, bardziej bezobsługowe, mechanizm teoretycznie bardziej trwały - mniej narażony na uszkodzenia zewnętrzne.

 

Shimanowskie przekładnie sprawdzają się takich rowerach i takie rozwiązanie w miejskim jest najlepsze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy „Najważniejsza zasada - nie kręci się korbą podczas zmiany biegu - coś jak w samochodzie tylko rower nie ma sprzęgła ;) „. To znaczy, że nie pedałujemy w czasie zmiany biegu?

 

Najważniejsza zasada - nie kręci się korbą podczas zmiany biegu - coś jak w samochodzie tylko rower nie ma sprzęgła ;)

ja bym brał biegi w piaście, bardziej bezobsługowe, mechanizm teoretycznie bardziej trwały - mniej narażony na uszkodzenia zewnętrzne.

 

Shimanowskie przekładnie sprawdzają się takich rowerach i takie rozwiązanie w miejskim jest najlepsze

 

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, biegi wchodzą gładko gdy nie pedałujemy a przynajmniej nie ciśniemy na pedały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie pedałujemy, to nie do końca..

Pedałujemy, ale bez obciążenia, nie dając dużej mocy na pedały.

Jak nie zakręcisz, to nie zmienisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie o ile pamiętam bieg przeskakiwał przy minimalnym ruchu, jeśli się toczyliśmy to w momencie kiedy ruszyło się korbą było "klik". Pod obciążeniem zmiana trwała sporo dłużej i nie była gładka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.