Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

O co chodzi?

 

burns pewnie mnie zrównał z ziemia za moja opinie o carbonie. :) 

Mam racje? Gdybam,bo mnie nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam opinie że wyngla do mtb nie chce.

Jedyne co mam ze śląskiego złota to dół widelca w szosie

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie chce jak pisałem dużo wcześniej dlatego szukam widelca że stali lub amelinium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burns pewnie mnie zrównał z ziemia za moja opinie o carbonie. :) 

Mam racje? Gdybam,bo mnie nie było

Przecież mamy to same zdanie to co latasz jak galareta.

Buty super, a podeszwa musi być sztywniejsza bo to nie tenisówki tylko buty do pedałowania... mają usztywniać stopę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sztywność wymieniłem jako zaletę :)

A wspominałem już o negatywach ? Niestety kontakt z ostrymi pinami zostawia takie skutki - po 3 miesiącach wyglądało to słabo, ale taki stan rzeczy utrzymuje się już 3 sezony. Pamiętej, że jeżeli podeszwa ma się kleić (być lepka jak po zakupie) to trzeba ją myć w ciepłej wodzie z trzema kroplami płynu do naczyń. Inaczej do podeszwy przykleja się kurz i piasek i nie klei się już do pedałów.

 

44672317_337265076852803_104681492596968

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że piny ja trochę poszarpia. Ale jak wytrzymają 3 sezony to będzie super dałem 270 zł z przesyłką. nie jeżdżę jakoś agresywnie tak więc nie powinno być tragedii.

Co masz za model?

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwykłych butach podeszwa po sezonie jest mocno nadgryziona. Ale z reguły 2 sezony mi wytrzymują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że piny ja trochę poszarpia. Ale jak wytrzymają 3 sezony to będzie super dałem 270 zł z przesyłką. nie jeżdżę jakoś agresywnie tak więc nie powinno być tragedii.

Co masz za model?

podeszwa ze zdjęcia pochodzi z Five Ten

Impact VXi, ale mam też Five Ten Freerider ELC

 

201987_1537126.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi najbardziej pasował wizualnie model który mam. lub sygnowany nazwiskiem Dannego MacAskilla. Tyle że w tych drugich mi cena nie odpowiadała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazłem coś do czego by wlazła wkładka

giro riddance mid

 

Ale to i tak trzeba by mierzyć.6334e394f6725bdd3a338c9753e293a6.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakupujesz wszystkiego czerwonego i za chwilę będziesz wyglądał jak czerwony kapturek, albo św. Mikołaj,

 

Giro ma również bdb. produkty - wiedzą jak podejść do roweru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolał bym czarne. Bo do szosy też bym użył.

Mają chyba. Ciekawe czy to w Tarnowie przymierze.

 

 

Ale raczej dam se spokój z butami do przyszłego sezonu.

W tym będę jeździł skrajnie mało. Do końca kwietnia.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuteczna odzież jest tak samo ważna jak klasa roweru i to nie podlega dyskusji. Idzie nawet znaleźć spodnie (robocze) za 100zł, które są wytrzymalsze od markowych np. FOX za 450zł.

Jednak człowiek bardzo często lubi oszukiwać samego siebie (taka nasza natura), że nie kupi roweru w wersji 6 czy 7,0 bo jest droższy od wersji 5.0 od 2000 do XXXX zł, a później tą samą lub większą kwotę lwyda w przeciągu miesiąca do kilku miesięcy na gadżety około-rowerowe ... (często tak samo zbędne jak carbonowe ramię przerzutki)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuteczna odzież jest tak samo ważna jak klasa roweru i to nie podlega dyskusji. Idzie nawet znaleźć spodnie (robocze) za 100zł, które są wytrzymalsze od markowych np. FOX za 450zł.

Jednak człowiek bardzo często lubi oszukiwać samego siebie (taka nasza natura), że nie kupi roweru w wersji 6 czy 7,0 bo jest droższy od wersji 5.0 od 2000 do XXXX zł, a później tą samą lub większą kwotę lwyda w przeciągu miesiąca do kilku miesięcy na gadżety około-rowerowe ... (często tak samo zbędne jak carbonowe ramię przerzutki)

 

A zaraz potem wymieni hamulce na te z modelu 7.0 i dokupi sztycę regulowaną (której w 5.0 nie było, a w 7.0 była w standardzie) i w sumie wyda tyle samo, a nadal będzie miał niższą grupę osprzętu i gorszy amor. Piszę z własnego doświadczenia niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nieliczna grupa świadomych osób (jak jednozegarkowcy, czyli tacy co już wcześniej popłynęli  i tak na własnych błędach ), która z powyższych powodów nie rusza fabrycznej konfiguracji. Jednak ile rowerów i ilu ludzi tyle koncepcji. Wielu robi upgrade tańszych do droższych, ale również ci co mają wersję max pro i tak zmieniają bo im producent hamulca nie leży.

 

Ja potrzebowałem ponad 3 lat, żeby liznąć enduro i być bliżej końca niż środka. Związało się to z kwotą 3 lub 4 x cena roweru wydaną na szkolenia, wycieczki, ciuchu, osprzęt...

Absolutnie tego nie żałuję, wolę to niż wlewać benę do baku i patrzeć na rdzewiejące samochody. Jednak z racji cen w światku rowerowym, zamieszkania w płaskiej Wlkp i odległości do gór, również obecnego wieku...- pozostała zabawa i rekreacja. Ew. zwiedzanie Świata z rowerem i Trial po górach (zagranicznych - coś w stylu co publikuje na swoim blogu 1enduro). 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka sytuacja

78422806_3253375778066216_20645491265943

78808716_3253375581399569_64990112566518

78791143_3253375388066255_25932963227023

 

3km wcześniej czarny kot przebiegł mi drogę, wiedziałem, że coś się kroi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze wychodzę z założenia, że trzeba być szybszym od śmierci  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj to samo, tylko zastanawiam się w jaki sposób mam uważać, mam się uchylić jak będzie lecieć we mnie kula :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy chyba w środku wojny ;) bo latały kolo nas psy, chodzili jacyś wąsaci panowie w kamizelkach odblaskowych i słychać było strzał. Trochę przyspieszyliśmy z kumplem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.