Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

takie mam i są całkiem niezłe :

 

Chyba wymówki się skończyły:

 

"

Znowu trójmiasto na kilka dni i znowu masa nowych miejsc do jazdy!! Co to jest za fenomen, ze tak fajnie sie jezdzi po trasach zjazdowych nad morzem. No i wisienką na torcie w tym odcinku mam nadzieje, bedzie ten duzy, nowy drop!!"

 

 

78100943_3195030377180679_59834398863366

Znowu trójmiasto na kilka dni i znowu masa nowych miejsc do jazdy!! Co to jest za fenomen, ze tak fajnie sie jezdzi po trasach zjazdowych nad morzem. No i wisienką na torcie w tym odcinku mam nadzieje, bedzie ten duzy, nowy drop!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wyskoczy z "kaszimy", ale musi być też na sztycy bo inaczej jestes bolek...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Szału nie ma, ale dla mnie to przesiadka z czegoś, co nie miało nazwy i już ledwo jeździło na coś, co mam nadzieję, trochę mi posłuży. Jednak mam dwie lewe ręce, ale jakoś, z pomocą żony, się udało. Kross Level 8.0 (2019), w sam raz na mój gabaryt - rama 17,5 i koła 27,5.

post-34987-0-77664900-1576007621_thumb.jpg

post-34987-0-14330600-1576007632_thumb.jpg

post-34987-0-79324100-1576007642_thumb.jpg

post-34987-0-36281800-1576007756_thumb.jpg

post-34987-0-49420400-1576007768_thumb.jpg

post-34987-0-19214200-1576007777_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale dla mnie to przesiadka z czegoś, co nie miało nazwy i już ledwo jeździło na coś, co mam nadzieję, trochę mi posłuży. Jednak mam dwie lewe ręce, ale jakoś, z pomocą żony, się udało. Kross Level 8.0 (2019), w sam raz na mój gabaryt - rama 17,5 i koła 27,5.

 

ile masz wzrostu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ile masz wzrostu ?

 

174 cm 

Do tej pory jeździłem na kołach 26. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale dla mnie to przesiadka z czegoś, co nie miało nazwy i już ledwo jeździło na coś, co mam nadzieję, trochę mi posłuży. Jednak mam dwie lewe ręce, ale jakoś, z pomocą żony, się udało. Kross Level 8.0 (2019), w sam raz na mój gabaryt - rama 17,5 i koła 27,5.

Rafał ładny, niech jeździ :) Gratulacje.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Rafał ładny, niech jeździ :) Gratulacje.

Dzięki Tomek :-) W sumie na weekend już się szykuję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

174 cm 

Do tej pory jeździłem na kołach 26. 

 

jeśli ma to być rower do "luźnego toczenia" to chyba jednak poszedłbym w koło 29'

na tym się namachasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Raczej nie do "luźnego toczenia" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, ale dla mnie to przesiadka z czegoś, co nie miało nazwy i już ledwo jeździło na coś, co mam nadzieję, trochę mi posłuży. Jednak mam dwie lewe ręce, ale jakoś, z pomocą żony, się udało. Kross Level 8.0 (2019), w sam raz na mój gabaryt - rama 17,5 i koła 27,5.

Dobrze, że się uzupełniacie z Żoną :) Niech się dobrze jeździ ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

no jak do "ostrego haratania" to ok :)

Czy do ostrego, to nie wiem :-) Ale kupowałem rower raczej nie z myślą o długich i prostych odcinkach ;-) Choč oczywiście nie wykluczam, że kiedyś i o czymś większym pomyślę :-) Ale na razie się cieszę i na weekend czekam :-)

 

Dobrze, że się uzupełniacie z Żoną :) Niech się dobrze jeździ ! ;)

Tak, ona czyta instrukcje (ze zrozumieniem), a ja wedle jej instrukcji robię ;-) Dzięki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż jak wygląda na wysuniętym siodle do jazdy

Przestań się znęcać psychicznie nad TeJot'em

 

Co do roweru - nie wiem co o tym myśleć, ale chyba nie chciałbym na tym jeździć - prawie żaden przeskok w porównaniu do rowerów 26cali tak z 2006. Archaicznie to wygląda. Edycja 2020 jest już bardziej sensowna:

https://www.kross.pl/pl/2020/mtb-xc/level-8-0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, ja już nie mam wyjścia. A poprzedni mój rower był jakoś tak z początku XXI wieku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

tak było kiedyś

http://www.bikekatalog.pl/2008/?ppg=show&baza=rowery&pid=648

 

Czemu 2019 a nie 2020 skoro cena katalogowa ta sama ? Pewnie rabat w sklepie lepszy...

 

Dokładnie, rabat  :) A i tak pierwotnie założony przeze mnie budżet na rower został przekroczony  ;) I wierz mi, wczoraj postawiłem tego Krossa obok tego, na czym do tej pory jeździłem i już nawet pomijając to, że ten Kross to nowy rower, to różnica jest ogromna. Jak się przemogę, to zrobię zdjęcie i jednego i drugiego, to sam się przekonasz  :lol: Choć być może pewnych rzeczy już się nie "odzobaczy"  :ph34r:

I przy okazji dziękuję za podpowiedź dotyczącą butów. Kupiłem dokładnie takie, jak rekomendowałeś, tylko .... z czerwonymi akcentami  ;)  Dziś powinny dojechać  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burns, nad nikim się nie znęcam psychiczne :)

Fidelio, dej taką fote :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fidelio, dej taką fote :)

 

Dam  :) Jutro pracuję z domu, więc złapię trochę naturalnego światła i postawię je obok siebie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Burns, nad nikim się nie znęcam psychiczne :)

Fidelio, dej taką fote :)

Obiecane fotki ;-)

post-34987-0-84155500-1576143789_thumb.jpg

post-34987-0-87304300-1576143801_thumb.jpg

post-34987-0-82625500-1576143847_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.