Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Trzy paki chcesz ciąć ? Idź, przepadnij duszo nieczysta. (lepiej oddaj mi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są znaczniki do cięcia :P

Ale wątpię,że będę. Na razie mi ciężko ocenić. 300km już na 800 pykło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie latam na Kross Soil 2.0

 

Bardzo sobie chwalę post-5518-1586007910,5323_thumb.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są znaczniki do cięcia :P

Ale wątpię,że będę. Na razie mi ciężko ocenić. 300km już na 800 pykło

Jak żeś niby 300 od dzisiaj przejechał? Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamta była również 800. Zmienił się wznios. 35 na 20.

Dziś to 15 na rolce.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla przewietrzenia sie

j1.jpg

 

j2.jpg

 

j3.jpg

 

j4.jpg

 

..i Swatch Scuba..

j5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy! Mam pytanie czy ktoś z Was używa może KTM Prowler?

 

Może ktoś z Was oceni czy warto brac pod uwagę... głównie w odniesieniu do Treka Remedy?

 

Z góry Dzieki za Wasze sugestie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na ich www i to jakiś śmiech albo ja tak słabo szukam ale nie widzę tabeli z geometrią. A niby taka powazna firma. Wygląd - jaki jest każdy widzi, mi on się kojarzy ze starymi fullami sprzed ładnych kilku lat ale o gustach się nie dyskutuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 sposob montaży tylnego amortyzatora w KTM jest sposobem który jest stosowany w nowszych konstrukcjach...

Trek superfly fs - nieprodukowany chyba od 5 lat

rowery_gorskie_29er_full_trek_superfly_f

tak do zeszłego roku wyglądał spec enduro

DSC_6881-2.jpg?resize=1920%2C1080&ssl=1

 

oczywiście to nie żadne wyznaczniki ale ogólnie w firmach, gdzie dampery montowali wysoko jest tendencja do ściągania ich nad suport. Te firmy, które miały nisko dampery - dalej je tam mają  :P

O ile można wierzyć tabeli (bo skoro na www ktm jej nie ma to skąd ma ją ten sklep?) - rower pod względem geo przypomina trochę stare Jeffsy - nieco "stare" trailowe geo z dużym skokiem enduro. Kąty i koło - jak w trailowym treku fuel ex, skok - jak w delikatnie bardziej zjazdowym remedy. Ważny zauważenia jest przekrok ramy - w ktm w rozmiarze M (czyli na 180cm wzrostu- w treku L) jest on taki, jak w Trekach na chłopa 200+ (rama XXL :lol: ). Co do osprzętu - biorąc pod uwagę cenę wyjściową - to trek (remedy 8) który jest uznawany za markę, gdzie płaci się za naklejkę - wypada korzystniej (RS Lyrik i tuningowany Deluxe RT3 vs Yari i Deluxe RL w KTM). Fajnie, że KTM dał 4 tłoczkowe zaciski i przerzutkę X01 - którą z drugiej strony mydlą oczy bo reszta to GX - w rowerach za dychę inni się już nauczyli, że przyoszczędzić można na cięższej kasecie ale ludzie zwracają uwagę na to, żeby przerzutka z manetką (i najlepiej korbą) były z jednej parafii (dla porównania w Remedym 8 wszystko poza łańcuchem - SLX - jest XT)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Udało się, nikt mnie nie zatrzymał ;-)

post-34987-0-13527400-1586067449_thumb.jpg

post-34987-0-69087000-1586067458_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy wyjechałeś to co się dziwisz ;) Ja jeździłem przedwczoraj i wczoraj, ale dzisiaj chyba odpuszczam, bo chodzo słuchy, że gdzieniegdzie lepio mandaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@trollu

 

Bardzo Ci dziękuje.

 

W takim razie póki co nie znalazłem jeszcze alternatywy dla Remedy 8, który chciałbym kupic na osprzecie shimano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy wyjechałeś to co się dziwisz ;) Ja jeździłem przedwczoraj i wczoraj, ale dzisiaj chyba odpuszczam, bo chodzo słuchy, że gdzieniegdzie lepio mandaty.

 

TEZ JUZ NIGDZIE NIE WYJEZDZAM . LEPIA MANDATY NA POTEGE . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Za co, tak konkretnie, lepią te mandaty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

za spożywanie w miejscu publicznym  ;)

Z bidonu? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale owiniętego w papierową torbę, ja w amerykańskich filmach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

ale owiniętego w papierową torbę, ja w amerykańskich filmach

 

To rozumiem ;-)
Niestety, z punktu widzenia organów ścigania, najłatwiej jest powiedzieć, że aktualnie nie wolno jeździć, choć zwracam uwagę na to, że powody umożliwiające poruszanie się, wedle par. 5 Rozporządzenia z dnia 31 marca 2020 r., są takie same, jak we wcześniejszym Rozporządzeniu (Ministra Zdrowia). Zamiast więc zastanawiać się, czym są owe niezbędne potrzeby związane z bieżącymi sprawami życia codziennego, takiemu policjantowi łatwiej powiedzieć, nie wolno. Ja już podjąłem decyzję, że w razie czego, mandatu karnego nie przyjmę. Jak nie mają co robić, niech kierują wniosek o ukaranie do sądu, a tam powołam się na żonę, która grozi mi rozwodem, na dzieci, które roznosi enargia i na moje zdrowie psychiczne, w trosce o które, raz w tygodniu, w niedzielę o 6tej rano, zachowując oczywiście wymogi bezpieczeństwa (jeżdżę sam, jeśli się zatrzymuję, to w polu, bez towarzystwa ludzi), mam prawo na godzinę czy dwie wsiąść na rower. Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.