Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

[mention]Burns [/mention]pięknie to podsumował. Codziennie mijam kolarzy, którzy ewidentne trenują. Jeżdżą samemu. Oraz rowerzystów w grupach i tego nie pochwalam.

Wczoraj wracając do domu mijała mnie policja i ewidentne patrzyli czy w środku jedzie przepisowa liczba osób. Oni teraz maja żniwa. Więcej kasy może wpaść do kiesy niż zazwyczaj.

Dlatego wole mandatu nie ryzykować.

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zajączek przyniósł ;-) Tylko co ja z tym zrobię?

post-34987-0-91637400-1586674257_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bajerancki, jak kiedyś będziesz musiał coś pokręcić w terenie to dziewczyny na rowerach będą gubić pedały z wrażenia  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A już kombinowałem, jak się go pozbyć :-) Ale w tej sytuacji musi zostać ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A, i żegnam się ze swoim Krossem. 800 km od grudnia, drogi takie, a nie inne, więc jakiś gravel się u mnie pojawi, bo to chyba jednak lepsze rozwiązanie biorąc pod uwagę ilość kilometrów, jakie jednorazowo pokonuję i drogi, jakimi jeżdżę :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tak, dostałem bardzo dobrą cenę na tegorocznego Kellysa Soot 70 i bardzo poważnie go rozważam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajączek przyniósł ;-) Tylko co ja z tym zrobię?

Co to

Richmond w Londynie. jutro jadę tam znowu na świąteczne śniadanie w plenerze z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Thx :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki podręczny zestaw narzędzi rowerowych, podstawowe wielkości i klucze, do podstawowego dłubania przy rowerze. Na pewno nie do egzowania, bo to wyższa szkoła jazdy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki podręczny zestaw narzędzi rowerowych, podstawowe wielkości i klucze, do podstawowego dłubania przy rowerze. Na pewno nie do egzowania, bo to wyższa szkoła jazdy ;-)

A to miłego semiegzowania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co najwyżej, ćwierćegzowanie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błękit Paryża już nie wystarczał i na coś mocniejszego się przedstawiłeś [mention]egzo18 [/mention]?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie na wsi mówiło się o tym koścista brandy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na wsi mówiło się o tym koścista brandy :-)

Dawne, dawne czasy ... kolega od czasu do czasu jeżdził na wieś po zaopatrzenie i przywoził a to worek kartofli, a to połeć boczku, a to gąsiorek. Mieliśmy wtedy w internacie święto. Przy obiedzie starszy pyta sponsora, czy właśnie przywiózł „naftę” to wpadnie do nas gościnnie. Bo ostatnio jak wypił flaszkę „nafty” to ho ho :o

Na to starsza pani konsumujący obiad przy naszym stole: panowie, leczniczo to się pije tylko parę kropel nafty, ale żeby tak flaszkę ???

Widać nie znała możliwiści samochodziarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidelio

Super pomysł z tym gravelem. Najlepsza opcja jak chcesz mieć 1 rower. Ja niestety najpierw kupiłem treka, potem szose, a na końcu crosa bo mi brakowało czegoś do TPK.

Gravel ma to wszystko w jednym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Cóż, mi wyszło na to, że w okolicy Łodzi to i tak 60-70 % zasuwałem po czarnym, a jak w teren, to jest lekko. I tak zmieniłem opony na cieńsze (40 mm), więc jęździ się zauważalnie szybciej i lżej, ale wychodzi na to, że jednak w moim przypadku, kiedy potrafię zrobić jednorazowo między 70-90 km, to jednak gravel będzie lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem bardzo dobrą cenę na tegorocznego Kellysa Soot 70 i bardzo poważnie go rozważam..

 

całkiem fajny, jak kupisz gravela to dopiero poczujesz wiatr we włosach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

całkiem fajny, jak kupisz gravela to dopiero poczujesz wiatr we włosach ;)

Z tym wiatrem we włosach to słabo może być. Ostanio gustuję we fryzurze na Kojaka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostałem bardzo dobrą cenę na tegorocznego Kellysa Soot 70 i bardzo poważnie go rozważam..

Rafał a gdzie i jaka ta dobra cenę dostałeś , jeżeli to nie tajemnica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.