Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To dobrze :P

Najlepiej po świętach ;)


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.

Jak zacznie QV zbierać po Świętach to dostaniemy też po Świętach. Tylko Wielkanocnych. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.

Jak zacznie QV zbierać po Świętach to dostaniemy też po Świętach. Tylko Wielkanocnych. :(

Spoko spoko - silną wole trzeba ćwiczyć :)  Poza tym jak mówi stare indiańskie przysłowie "jak się na coś dłużej czeka to bardziej cieszy" - czy jakoś tak :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko - silną wole trzeba ćwiczyć :)  Poza tym jak mówi stare indiańskie przysłowie "jak się na coś dłużej czeka to bardziej cieszy" - czy jakoś tak :D

Też tak myślę :) I tak, jako tako produkcji nie przyśpieszymy. A jeszcze przeca jest Chiński Nowy Rok ;)


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie.

Jak zacznie QV zbierać po Świętach to dostaniemy też po Świętach. Tylko Wielkanocnych. :(

 

A w którym roku? 07icon_smile4.gif


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A w którym roku? 07icon_smile4.gif

We właściwym... proszę Pana... ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpisałeś się na listę to QV w odpowiednim czasie wyśle do Ciebie emaila. Choć myślę, że i w temacie będzie głośno na ten temat ;)

 

Nasmarkane z taptolka

 

 


life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietny zegareczek siè szykuje :)


Anglicy walczą do ostatniego żołnierza swego sprzymierzeńca...- stara to prawda znana od setek lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba kryzys w relacjach z Chińczykiem jest za nami ( mam nadzieję :angry: ), wydaje się , że wszystko uzgodniłem i to co ma być poprawione zostanie poprawione. Koszty wzrosną ale nie o tyle ile miały wzrosnąć na początku.

 

Chińczyk przygotował wersję z licznikami w kształcie poduszek, ale coś tutaj mi nie gra....nie podoba mi się, chyba poduszki są za duże i za wysokie. Zamianą podziałek ( są odwrotnie) się nie przejmujcie to tylko wizja...a nie projekt pod maszynę.

 

7d3g.jpg

 

 

Chyba jednak wolę:

 

idcf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie poduszki są za wysokie.Może to złudzenie ale wyglądają jak by były w formie prostokąta a nie kwadratu.Wersja z okrągłymi ciut lepsza no i to że jest na pasku też bardziej mi leży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. Rzeczywiści coś nie do końca z tymi poduszkami... Ale do okrągłych też nie jestem na 100% przekonany... Może jeszcze jakaś genialny pomysł nas nawiedzi przed klepnięciem tej wersji... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okragle totki sa super. Poduszki wg mnie nie pasuja, albo juz przyzwyczailem sie do okraglych ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie do końca gra z tymi poduszkami, najlepsze IMHO były trapezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrągłe lepiej wyglądają - te poduszki trochę walą tandetą z bazaru ;) odpuścił bym to sobie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trapezy były, poduszki były, okrągłe były. Jest jeszcze jeden pomysł na kształt liczników którego nie przećwiczyliśmy ;-)

 

 

Okeah_band_09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie poduszki są za wysokie.Może to złudzenie ale wyglądają jak by były w formie prostokąta a nie kwadratu.Wersja z okrągłymi ciut lepsza no i to że jest na pasku też bardziej mi leży

 

Mierząc linijką na ekranie ( :D ) faktycznie są one wyższe niż szersze. "Kwadratowe" i znacznie mniejsze poduszki to może być strzał w 10 moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, nie mając możliwości ich przeprojektowania samemu. W tej chwili wygląda na to, że są szerokości równej średnicy okrągłych. Już samo wyrównanie wysokości i szerokości może dać zadowalający efekt, ale nie powiem Ci w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że ciężko bedie dopasować taki rozmiar podusek aby wszyscy byli zadowoleni.Tym bardziej że są zwolennicy i poduszek i okrągłych.Ocean fajny sam w sobie ale czy do naszego projektu wniesie dobrą zmianę to nie wiem.Rozważyć można wszystko i póścić do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi poduszkami coś nie tak.

W Zodiacach wygląda super. Tu.........................

 

Trapezy były, poduszki były, okrągłe były. Jest jeszcze jeden pomysł na kształt liczników którego nie przećwiczyliśmy ;-)

 

 

Okeah_band_09.jpg

Wygląda jak maska Zorro. ;):D:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okrągłe zamiast poduszek i spróbuj użyć tego motywu co na tarczy w Oceanie.

 

Wysłane z GT-N7100 (Tapatalk)

 

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poduszki nie graja wizualnie, bo ich obramowania dotykaja indeksow - mozna sprobowac zmniejszyc subtarcze, wtedy powinno byc ok.

Wg mnie ten ksztalt jest ciekawszy niz okragle.

 

Quadro, czy to jest finalna kolorystyka nielimitki? Jest szansa na inne barwy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.