Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Może to właśnie fajnie , że podobny do limitki ha ha ja się na limitkę nie załapałem i ten może mi to wynagrodzić.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Finalny sampel tarczy Limitki zrobiony. Jutro mają mi wysłać kopletne dwa złożone zegarki na inspekcję Limitkę i nielimitkę z paskami docelowymi itd. Sampel tarczy zielono-grafitowej będzie 10tego Września. Planowany termin dostawy wszystkich zegarków na końcówkę Września na razie wydaje się w miarę realny.

Dobra wiadomość.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Świetna wiadomość na weekend.

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Wobec tego czekamy na galerię zdjęć limitki i nielimitki. 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Super!!! :D Od 1 września do 22 września jestem na urlopie, częściowo "off line", gdyby w tym czasie trzeba wpłacać proszę o wyrozumiałość - zapłacę po urlopie.

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

mnie nie ma od 26.09, wiec gdyby cos sie mialo dziac z wplatami na koniec wrzesnia, to najwyzej moge wplacic wczesniej. Albo pozniej.

Planowany termin dostawy wszystkich zegarków na końcówkę Września na razie wydaje się w miarę realny.

:unsure::wacko::blink::rolleyes::huh::o:D:lol:B)

Dowcip jest bronią, ale nie należy karać za nielegalne posiadanie dowcipu :)

Ja robie sobie urlopy dość często, ale staram się śledzić temat :) jak z bateriami, zegarki przyjdą do nas "włączone i z ustawiona godziną"? Bo jakby ktoś czysto hipotetycznie chciał go wsadzić do szuflady i mieć za 10 lat "nos'a" to musi wyjąć baterie? Pozdrawiam

Słuszna uwaga 

Kiedyś słyszałem, że wystarczy wyciągnąć koronkę, ale bateria i tak mogła się wylać nie wiem od czego to zależy.

Edited by kaktus22

To jakiś dla biedaków kupiłeś. :P Ten będzie sam chodził, bez nakręcania i machania łapami. Taki nowoczesny, japoński. :P

To jakiś dla biedaków kupiłeś. :P Ten będzie sam chodził, bez nakręcania i machania łapami. Taki nowoczesny, japoński. :P

Ale za to ma datę i dużo wskazówek. :D

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Termin realizacji nowych modeli pokrywa się z terminem realizacji limitki i nielimitki czy jakoś znacząco się będzie różnił ?

Termin realizacji nowych modeli pokrywa się z terminem realizacji limitki i nielimitki czy jakoś znacząco się będzie różnił ?

Dodatkowe modele w 2015.

No właśnie, ten koniec września to realny? Bo czekam, czekam, i co rusz coś dokupuję żeby się zaspokoić duchowo :)

It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

No właśnie, ten koniec września to realny? Bo czekam, czekam, i co rusz coś dokupuję żeby się zaspokoić duchowo :)

Sample nawet nie zostały wysłane. Henio obiecywał zę wyśle 30tego. Po 3 dniach napisałem do niego aby wysłał tracking.

Zero odzewu i wczoraj mi napisał że przeprasza ale jest na targach zegarkowych w HK. Ciśnienie mi tak skoczyło że musiałem wypić meliskę :wacko::(:unsure:

Sprawdziłem. Targi faktycznie trwają od 4tego do 7mego.

Edited by QuadrifoglioVerde

Oni jednak faktycznie nie mają poczucia czasu i terminowości. Z moich doświadczeń na wyjazdach i prac montażowych jak pytasz się czy to będzie gotowe np. za tydzień to kiwa głową i się śmieje i mówi że tak po swojemu :) przychodzisz za tydzień, kompletnie nic nie zrobione a on się dalej uśmiecha i kiwa głową :) jak nie stoisz z batem to nic się nie ruszy :) a jakie prowizorki potrafią odwalić to szkoda pisać na tym forum ;)

Edited by Bryku2

It's not Your music
It's not Your clothes
It's not Your favourite colour
It's Your watch that tells most about who You are!
---------------------------------------------------------

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.