Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na tego typu posty nie ma sensu odpowiadać.

 

Odkładając personalne wycieczki na bok, zauważyłem, że na innym forum wywiązała się dyskusja, z zamieszczaniem grafik pobranych z tego wątku, na temat zegarka, na który sam jestem zapisany i w którego projektowaniu sam uczestniczyłem. Dlatego też, podzieliłem się tą informacją z osobami, które śledzą ten wątek.

 

Natomiast, zupełnie odrębną kwestią jest fakt, że nie zgadzam się z tym, co napisano na CW. Od pierwszego posta w tym wątku było jasno napisane, że forumowe chrono będzie podobne do Tudora, a więc nie ma w tym projekcie żadnej niekonsekwencji.

 

To przeczytaj jeszcze raz :) Tym bardziej, że zapisaliśmy i ci będący na CW Iks1984 dobrze napisał.

 

Edytka: I również się udzielałem i dla mnie jest ok.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z Wami polemizował, bo nie taki miałem zamiar. Nie będę także dyskutował z tym, co zostało napisane na CW, zwłaszcza tutaj, bo po co miałbym odpowiadać na krytykę w innym miejscu, niż miejsce, gdzie krytyka została napisana. Zainteresowani zajrzą na CW i zobaczą, czy projekt został skrytykowany, czy nie. Dyskusja się wywiązała, bo część napisała, że ten projekt się im podoba, a część, że nie.

 

I jeszcze jedno, nie muszę bronić tego projektu przed nikim, bo przynajmniej na tym etapie projekt sam się doskonale broni, o czym świadczy ilość chętnych na niego osób.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, nie muszę bronić tego projektu przed nikim, bo przynajmniej na tym etapie projekt sam się doskonale broni, o czym świadczy ilość chętnych na niego osób.

 

No i właśnie :D - wiec po co ta dyskusja?

Jak napisałem wcześniej - każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, także krytycznego. Poza tym ta przeniesiona z CW dyskusja jakoś tak mi przypomina szukanie problemu na siłę. Podobnie jak przenoszenie cytatów wypowiedzi z obcego forum... to takie trochę mało poważne jest. :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie ma co dyskutować każdy ma inny gust. A ja się nie mogę doczekać sampla a potem tylko jakiś fajny paseczek np:

 

oMT66Av.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiech na sali.....Róbcie ten zegarek i....tyle.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie :D - wiec po co ta dyskusja?

Jak napisałem wcześniej - każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, także krytycznego. Poza tym ta przeniesiona z CW dyskusja jakoś tak mi przypomina szukanie problemu na siłę. Podobnie jak przenoszenie cytatów wypowiedzi z obcego forum... to takie trochę mało poważne jest. :)

 

Napisałem o tym wyłącznie informacyjnie.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Nie wiem po co niektórzy na siłę starają się budować mur między tymi dwoma forami, wiadomo, że niektórych użytkowników z CW nie ma tutaj i odwrotnie, ale gro osób ma konta na obu platformach bo nie chodzi o jakieś wojenki tylko naszą pasję jaką są zegarki.

+ milion pińcet.

I IMO nie tylko w kwestii tego projektu.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem o tym wyłącznie informacyjnie.

:) tylko po co? Jeśli ktoś chce wiedzieć co się dzieje na CW to się może tam zarejestrować i uczestniczyć w danej dyskusji... czyż nie? A tak to ta wstawkę można odebrać jak szczucie użytkowników naszego forum na "konkurencje".

 

Nasz projekt ma zwolenników na tym forum i to chyba powinno wystarczyć :) no chyba że ktoś koniecznie chce się przejmować tym co myślą inni...

Mnie tam "wrocławski" zegarek się podoba - a reszta... B)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z CW dość negatywnie ocenili forumowe Chrono...

A tutaj biją Murzynów...

Nie lubię generalizowania oraz plotek i pomówień .

Poza tym ten temat dotyczy forumowego chrono, a nie stenka....


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jakiś fajny paseczek np:

 

oMT66Av.jpg

 

Ja myślałem o takim

gumarally.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Niedokładnie o tym, ale teraz nie mogę znaleźć. :(

Generalnie silikon/guma w stylu rally


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian06 i o wiele przyjemniej.

Myślę jeszcze o gumie tylko żeby ten pomarańcz był mocniejszy:

 

eZIWzcp.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei raczej będę kombinował w tą stronę - bo wole szersze paski i nie mogę przeżyć że w uszach będzie tylko 20mm ;)

post-54087-0-81653200-1370777990_thumb.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian06 i o wiele przyjemniej.

Myślę jeszcze o gumie tylko żeby ten pomarańcz był mocniejszy:

 

 

O takim nie pomyślałem.

A to chyba słuszna koncepcja.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei raczej będę kombinował w tą stronę - bo wole szersze paski i nie mogę przeżyć że w uszach będzie tylko 20mm ;)

 

Pewnie do koperty będzie pasował. A co o tym powiecie:

 

http://www.czasownia.pl/pl/p/Pasek-Bros-0694%2C-Silikonowy%2C-Pomaranczowy%2C-20mm/282


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamten fajniejszy


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej chyba kauczuk niż silikon. Jak ktoś posiadał oba rodzaje pasków to wie w czym tkwi różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie w zestawie ma być nato :)

Reszta sprawą indywidualną...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, udało się już zamówić sampel?


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV tak sie skupił na Atmosie, ze o chrono zapomniał i już nie odpisuje... :-P


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ale nie jestem robotem :D . Wszystko będzie dobrze. All will be allright :P . Jak będę miał istotne newsy do przekazania to na pewno przekażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzięki.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV , my szaraczki spokojnie czekamy,i wiemy ,że nie jesteś robotem -luzik mamy czas ,to tylko niektórzy mają AdHD ,i muszą coś wrzucic ,a jak nie ma odzewu to odpisują sami sobie .JEST SUPER - czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro QV - zdaje się pod koniec maja - napisał, że w ciągu dwóch tygodni zamówi sampel to chyba nie stanowiło problemu, że zapytałem, czy może już to zrobił. Zazwyczaj QV odpisuje na bieżąco, a skoro tak nie było, to pomyślałem, że podbiję temat i może tym razem pytanie rzuci mu się w oczy, co jak widać poskutkowało, bo za drugim razem dostałem odpowiedź. Także, daruj sobie kolego.


Omega Seamaster 300 M, Certina DS-1 Limited Edition, Atlantic Seahunter 7035, Casio G-Shock GW-9400-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.