Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

awi dalej mylisz podstawową różnicę SALON - SERWIS ! salon oczywiście jest od sprzedawania nowych zegarków ale już  serwis od napraw i własnie TAKICH ekspertyz szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie często podróbki są idealne i trudne do wykrycia dla laika, i to nie tylko na Polskim rynku , dziś to STANDARD na całym świecie  i nić nie zwykłego !!

czy każdy musi kupować nowy zegarek w salonie ? to tak samo jak ferrari czy mercedesa , kupujesz tylko nowy czy można jednak kupić 3, czy 5 letni ? dokładnie jest tak samo są tylko salony sprzedaży , są i serwisy.

kupując zegarek w salonie za  np. 45000, za progiem już jest wart tylko 35000 - 30000

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź, patrząc na twój avatar - ale się uśmiałem :D

:D ..tak ,patrzac na avatar 'szlachetnie' zbrzmiało ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

awi dalej mylisz podstawową różnicę SALON - SERWIS ! salon oczywiście jest od sprzedawania nowych zegarków ale już  serwis od napraw i własnie TAKICH ekspertyz szczególnie w dzisiejszych czasach gdzie często podróbki są idealne i trudne do wykrycia dla laika, i to nie tylko na Polskim rynku , dziś to STANDARD na całym świecie  i nić nie zwykłego !!

czy każdy musi kupować nowy zegarek w salonie ? to tak samo jak ferrari czy mercedesa , kupujesz tylko nowy czy można jednak kupić 3, czy 5 letni ? dokładnie jest tak samo są tylko salony sprzedaży , są i serwisy.

kupując zegarek w salonie za  np. 45000, za progiem już jest wart tylko 35000 - 30000

Niejednokrotnie salon i serwis jest w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

On356: jak wiesz, to po co pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niejednokrotnie salon i serwis jest w jednym miejscu.

to gdzie jest takie miejsce w okolicach Katowic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watek jest na tym forum, plus nie produkuja niebieskiego sub'a w stali. Nawet na serwis go nie wyslesz bo Rolex frankenstainow nie przyjmuje bo nie bedzie mogl dac swojej gwarancji poserwisowej :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal sobie to zdjęcie: http://watches-master.com/img_user/gallery/138504627353653239.jpg i odpal pierwsze zdjęcie z aukcji. Na szybko. Oczko na górze bezela jest jakoś dziwnie małe, lupka słabo powiększa, data dziwnie krzywo leży (tak jakby opadała na lewą stronę), korona nad napisem Rolex jest jakoś dziwnie przesunięta w lewą stronę. Nie powiem Ci, czy to jest na pewno oryginał, czy fejk, bo takie rzeczy może stwierdzić tylko fachowiec, który sprzedaje, bądź serwisuje te zegarki. Tym niemniej model wydaje się wyjątkowo podejrzany, poza tym jakoś czas temu pamiętam, że się przewijał już na tym forum w dziale o podróbkach, bodajże w temacie The Rolnix Show. Ja bym tego w ciemno nie kupił, tylko najpierw udał się do na prawdę kompetentnej osoby, która będzie w stanie potwierdzić oryginalność.

Edytowane przez Moretti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To nie jest oryginał, bo z tę tarcza nigdy nie wyłaźił z produkcji. To jest coś z modyfikowanego.

Tyle z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, czytałem ten wątek o tym konkretnie zagarku na forum, wiem wygrałem aukcje ale to nie oznacza że jestem debilem i kupię go w ciemno  bo pan ma dwa świstki  do niego , i twierdz  że to oryginał , zanim go nie sprawdzę i nie będę miał 100% pewności nie zapłacę za niego kasy przecież to proste panowie , dlatego proszę o pomoc w znalezieniu  kogoś kto mi potwierdzi to w Katowicach ( w Warszawie do proste )

pan może mieć 10 pudełek i 100 certyfikatów , bez sprawdzenia i potwiedzenia nie zapłacę za niego nawet 1 zł !!!

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, czytałem ten wątek o tym konkretnie zagarku na forum, wiem wygrałem aukcje ale to nie oznacza że jestem debilem i kupię go w ciemno  bo pan ma dwa świstki  do niego , i twierdz  że to oryginał , zanim go nie sprawdzę i nie będę miał 100% pewności nie zapłacę za niego kasy przecież to proste panowie , dlatego proszę o pomoc w znalezieniu  kogoś kto mi potwierdzi to w Katowicach ( w Warszawie do proste )

pan może mieć 10 pudełek i 100 certyfikatów , bez sprawdzenia i potwiedzenia nie zapłacę za niego nawet 1 zł !!!

Nie ma niebieskiego Rolexa w stali! Jakby byl to sam bym chcial przymierzyc :D Tyle w tym temacie. Jaki jest sens sprawdzanie i jechania jak bez tego juz teraz wiesz ze to nie jest fabrycznie orginalny zegarek.

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana tarczy i bezela ( oczywiście nie w Polsce ) to normalka , ja się nie pytam czy to jest fabryczny zegarek , tylko czy oryginalny a to różnica. ( przynajmniej dla mnie )

to troche tak jak z samochodem , kupujesz super furę  z fabryki i idziesz i dokupujesz sobie 19 calowe nowe felgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma niebieskiego Rolexa w stali! Jakby byl to sam bym chcial przymierzyc :D Tyle w tym temacie. Jaki jest sens sprawdzanie i jechania jak bez tego juz teraz wiesz ze to nie jest fabrycznie orginalny zegarek.

branzoleta jest od Gmt , kropka lumy jest dziwna i ogólnie wieje tandeta , moja opinia oczywiście ja bym sie bal kupić tego zegarka . Jak chcesziec pewność kup u dilera to taka rada od Zbysia ja nie mam takich zmartwień idę , do salonu i wiem za co płace .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiana tarczy i bezela ( oczywiście nie w Polsce ) to normalka , ja się nie pytam czy to jest fabryczny zegarek , tylko czy oryginalny a to różnica. ( przynajmniej dla mnie )

to troche tak jak z samochodem , kupujesz super furę  z fabryki i idziesz i dokupujesz sobie 19 calowe nowe felgi :)

Nie, nie jest orginalny bo takiego nie produkuja. Zegarek to nie samochod wiec kiepskie porownanie. Wymiana tarczy i bezela to nie jest normalne w nowym zegarku na gwarancji bo ja tracisz.

Nikt nie sprzedaje orginalnego 3letniego Rolexa za 13k.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest orginalny bo takiego nie produkuja. Zegarek to nie samochod wiec kiepskie porownanie. Wymiana tarczy i bezela to nie jest normalne w nowym zegarku na gwarancji bo ja tracisz.

Nikt nie sprzedaje orginalnego 3letniego Rolexa za 13k.

zgadzam sie z tym 13 tys to troszkę mało , jak na 3 letni zegarek cena powinna byc w granicach 18 , 17 tys i to bardzo przyzwoita cena . To jest Sub z Data wiec 13 tys mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To i znajdziesz może takie "cudo" jak serwis w Katowicach który Ci potwierdzi że to oryginał.

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie takie "cuda" widziałem

Jak widziales to gratuluje zakupu i zycze udanego pobytu w Katowicach i odbioru limitowanej wersji Rolexa, niefabrycznie nowej ale orginalnej :D

Edytowane przez stateless

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz wielkie dzięki za Waszą wspaniałą pomoc :)

podoba ci sie zegarek , sprawdź go najpierw i kup , bo to nie sztuka wtopic 13 tys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

wiem, czytałem ten wątek o tym konkretnie zagarku na forum, wiem wygrałem aukcje ale to nie oznacza że jestem debilem i kupię go w ciemno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

wiem, czytałem ten wątek o tym konkretnie zagarku na forum, wiem wygrałem aukcje ale to nie oznacza że jestem debilem i kupię go w ciemno.....

no i oto chodzi super nie jesteś Debilem , ale chciałbym zebys kupił Rolexa a nie Rolnixa. Edytowane przez Zbysiu Bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podoba ci sie zegarek , sprawdź go najpierw i kup , bo to nie sztuka wtopic 13 tys

 to właśnie dlatego  szukam pomocy w  klubie miłośników czasomierzy marki Rolex

, ja się nie pytam czy to drogo czy tanio czy dobrze czy źle , tylko czy ktoś z tego KLUBU zna i może polecić specjaliste od rolexów w okolicy Katowic, jeśii by padło takie  pytanie o Warszawę chętnie pomogę nawet zawiozę  i nie będę krytykował, bo to każdego indywidualna sprawa co kupił ale widzę że tu każdy dużo pisze , ale niestety nie na temat :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.