Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów :)

zwracam się z prośbą ,

PILNIE ( na poniedziałek 05.01.2015 ) potrzebuje namiaru na zegarmistrza z Katowic lub okolic ,  który potwierdzi mi w 100 % i bez wątpienia autentyczność Rolexa  Submarinera

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

witam kolegów :)

zwracam się z prośbą ,

PILNIE ( na poniedziałek 05.01.2015 ) potrzebuje namiaru na zegarmistrza z Katowic lub okolic ,  który potwierdzi mi w 100 % i bez wątpienia autentyczność Rolexa  Submarinera

Może najprościej udać się prosto do Rolexa w Silesii;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem w tej sprawie do nich to pani wysłała mnie do .......Warszawy do P. Pieśkiewicza !!

ja jestem z Warszawy ale zegarek mam do odbioru w okolicach Katowic !

ONI umieją tylko sprzedać nowy. ( to usłyszałem !!! od pani ) i  nie serwisują.

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

W zasadzie u nas to nic niezwykłego, ze w salonie Rolexa nie są w stanie stwierdzić, czy Rolex to Rolex;-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby chodziło o suba z Alle..... Z niebieska tarcza i pierścieniem niebieskim?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoniłem dziś do 2 różnych zegarmistrzów w Katowicach ( których znalazłem w googlach ) obaj stwierdzili że mogą sprawdzić , i  że są w stanie stwiedzić czy ro oryginał czy podróba ,  ale liczę na WAS że  może macie  kogoś "sprawdzonego i pewnego " 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby chodziło o suba z Alle..... Z niebieska tarcza i pierścieniem niebieskim?!

tak ! dokładnie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja sie ich nie dziwie. Dla mnie to też troche dziwne iść do sklepu Rolexa aby sprawdzili autentyczność zegarka kupiony na wolnym rynku i nie u nich w sklepie. Oni maja koszty i chcą zarobić a nie sprawdzić każdemu przychodzącego czy jego zegarek, którego znalazł, kupił używany gdzieś, od kogoś jest prawdziwy.

 

Każdy powinienen sam sprawdzić lub kogoś ze sobą zabrać który się troche zna. Można i troche dopłacić i kupic u handlarza, osób z reputacja lub u AD. To nie raz może oszczędzić czas i nerwy....lub poraszkę (nikomu nie życzę)

 

"Just my 2 cents"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta lupka tak jakoś dziwnie powiększa i oczko na bezelu trochę dziwne?! Ale ja sie aż tak nie znam! :) Wiec masz racje lepiej to sprawdź!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem że ONI mają koszta , ale to jest standardowa  usługa  i nie chce tego robić za darmo !! WSZYSTKO na swoją cenę ! :) nawet u p.Pieśkiewicza czyli w jedynym autoryzowanym serwisie w Polsce  jest to normalna usługa !

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

To nie jest standardowa obsługa. Standardowo to oni sprzedają zegarki a nie sprawdzanie autentyczności kupionych zegarków poza sklepem.

 

Poza moim komentarzem, życzę Ci oczywiscie aby wszystko dobrze sie skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

ja rozumiem że ONI mają koszta , ale to jest standardowa  usługa  i nie chce tego robić za darmo !! WSZYSTKO na swoją cenę ! :)

Dokładnie!!!

Nie ma nic złego w kupowaniu Rolexa z drugiej ręki i moim zdaniem powinna być taka usługa( odpłatna), coś na zasadzie sprawdzenia stanu samochodu w ASO...ale co ja tam wiem;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się , To jest standardowa usługa w serwisie ,i jest na to nawet cennik !!  ale  może  nie w salonie sprzedaży, dlatego szukam kogoś kto mi to sprawdzi a nie salonu.

w Warszawie oprócz p.Pieśkiewicza jest jeszcze BIEGŁY SĄDOWY ZEGARMISTRZ ( ZAJMUJĄCY SIĘ wszystkimi MARKAMI zegarków ) P. Marek Biń  ( i u Niego to też normalna usługa , i  tym też zajmuje się w sądzie, bo coraz więcej jest tego typu spraw w sądach ! o podróby sprzedane jako oryginał )

Edytowane przez on356wawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnosc na 100 procent i bez watpliwosci z wiarygodnym i miarodajnym papierem zapewni tylko autoryzowany serwis po przegladzie.

Nie kazdy musi miec Rolexa. Jak masz watpliwosci to nie bierz. Tak jak pisal @awi, kupujesz sprzedajacego. Lepiej dozbieraj i kup od pewniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja nie powiedziałem że to coś złego, kupować Rolexa z drugiej ręki. Powiedziałem że to nie jest standardowo i że ich rozumiem.

 

A to zdjęcie mi wyglada na ten z chrono24 za €8.500 z zielonej góry, jak o niego chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@On356wawa

I świetnie..To idź w Katowicach to jakiegoś serwisu który ma taki cennik i mówią że się znają na Rolexach (jak to wy-googlowaleś) i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablo 122 no właśnie  mi papier nie jest do niczego potrzebny , wystarczy mi ustne stwierdzenie fachowca  ( tak jest właśnie i u Pieśkiewicza i biegłego sądowego  dwie różne ceny sprawdzenia USTNA i  Z CERTYFIKATEM )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awi zadałem  KONKRETNE pytanie , jeśli znasz na nie odpowiedź to słucham , a jeśli nie to TAKIE rady wsadź sobie w ............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

awi zadałem  KONKRETNE pytanie , jeśli znasz na nie odpowiedź to słucham , a jeśli nie to TAKIE rady wsadź sobie w ............

milcz!, i wstydu nie rób....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Po twoim ostatnim poście, można wyczytać że jesteś mądry i inteligenty...dasz sobie radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja nie powiedziałem że to coś złego, kupować Rolexa z drugiej ręki. Powiedziałem że to nie jest standardowo i że ich rozumiem.

A to zdjęcie mi wyglada na ten z chrono24 za €8.500 z zielonej góry, jak o niego chodzi.

@awi nie chodziło mi o to, ze Ty to powiedziałeś;-) Tylko nie rozumiem trochę postępowania salonu, który mógłby wykazać odrobine dobrej woli. Są miłośnicy marki, którzy chcą kupić model już nieprodukowany i potrzebują fachowej oceny. Dzisiaj weryfikujesz oryginalność, a jutro kupujesz nowy zegarek- proste, uniwersalne zasady, które sprawdzają się w każdej branży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odbiegacie od tematu mojego pytania ale dziękuje za pomoc ! w poszukiwaniu za***iście trudnej sprawie do załatwienia i nie standardowej usługi !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@Passero

Ja się z tobą zgadzam że byłaby to świetna usługa. Ale patrząc teraz na fakt, z drugiej strony. Tych osób nie znających się na zegarkach, modelach, detalach jest bardzo dużo. I te osoby, który by poszły do Rolexa aby sprawdzić autentyczność zegarka, "generalnie" nie są codziennym klientem, który u nich położy pieniądze na ladę i zakupi nowego.

 

To dla nich żaden zarobek, bo ile musieliby wziąć? A to dla nich za dużo zachodu "za nic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

milcz!, i wstydu nie rób....

Ta wypowiedź, patrząc na twój avatar - ale się uśmiałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.