Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hahaha! Dobre, dobre. Swietny argument dla tych ktorzy zarzucaja Rolexowi ze firma nie idzie z duchem czasu i unika wprowadzania zmian w swoich produktach  :D  :D

No, Ci sami co zarzucają Rolexowi ze ma dużo na tarczy napisane tak jakby np Omega PO miała dużo mniej :-)


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś o tych updates nie napisał i nie pokazał zdjęć to ja bym ich nigdy w życiu nie zauważył :-), no chyba ze miałbym dwa zegarki przed sobą.

Ale mam tu w Vancouver kilku znajomych świrow co będą się zachwycali jak to nagle Sub stał się jeszcze lepszym zegarkiem, to jest całkiem zabawne ich posłuchać

Faktycznie, swirow nie brakuje. Ja co prawda z takimi swirami nie mialem raczej w realu doczynienia (jesli juz, to na tym forum zegarkowym by sie kilku znalazlo  ;)  ), ale juz sobie wyobrazam reakcje takowych i zniszczenienia jakie ich mentalne 'domki z kart' moga doznac w zwiazku z posunieciem firmy  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni nowy od starego? Patrzę i się różnic doszukać nie mogę :/


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommaso

 

Widze ze 'old habits die hard' jesli chodzi o Twoje postrzeganie Rolexow?  :D

 

No trudno, szczególnie jak w końcu się przekonałem, że to powiększenie lupki bardzo mi się podoba.

 

A poza tym każda myszka swój ogonek chwali, jak już rzucamy przysłowiami... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż można życzyć Kolegom? Dalszej fascynacji tak znakomitymi zmianami poczynionymi przez firmę?

Kolejne +7% podwyżek za tak drastyczne zmiany to nic ;):D

 

Tak na poważnie to Szczęśliwego Nowego Roku dla fanów Rolexa :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to są tylko i wyłącznie zmiany dla kolekcjonerów zeby mieli co zbierać! :D ale markę i tak LUBIĘ! :) Szczęśliwego Nowego Roku!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Koledzy! :)

 

A co do zmian jestem na NIE (szczególnie lupka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na zdjęciach chrono -craze słabawo to wygląda.Trzeba zobaczyć na żywo.

Dzięki za życzenia, również życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym zdjęciu wygląda to TRAGICZNIE, ale może/pewnie to kwestia opatrzenia się z nowością.

 

Wydaje mi się, że od dawna istnieje baza danych i gdy kupujemy Rolexa w AD to nr. konkretnego egzemplarza jest przypisany do naszego nazwiska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas zakupu SD "pan makaron" ładnie wpisał na karcie moje imię i nazwisko. We wcześniejszych Rolexach tego nie miałem. Może to kwestia kraju a może wytyczne się zmieniły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko czekać jak dadzą dopisek, że gwarancja jest przyznawana na konkretną osobę (czyt. kupującą w salonie) i przy odsprzedaży zegarka traci się ją :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncert noworoczny filharmoników wiedeńskich sponsoruje dziś firma Rolex.....

Dyzma na salonach :D  ;) 


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas zakupu SD "pan makaron" ładnie wpisał na karcie moje imię i nazwisko. We wcześniejszych Rolexach tego nie miałem. Może to kwestia kraju a może wytyczne się zmieniły.

 

Jak kupowałem Pama w Jansenie to też imię i nazwisko zostało wpisane na kartę. Widziałem już dawno temu Rolexy z wpisanymi nazwiskami na karcie. Może chcą ukrócić sprzedaż przez wolnych strzelców?

Ciekawe co jest jak ktoś chce kupić anonimowo, bo nie chce zostawiać śladów dla US np. 

 

Jeszcze tylko czekać jak dadzą dopisek, że gwarancja jest przyznawana na konkretną osobę (czyt. kupującą w salonie) i przy odsprzedaży zegarka traci się ją :(

 

To akurat żadna nowość, do firma Deep Blue tak robi, że gwarancja przy odsprzedaży nie przechodzi na nowego właściciela. Nawet kiedyś założyłem temat na forum czy to w ogóle legalne i okazało się, że tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat żadna nowość, do firma Deep Blue tak robi, że gwarancja przy odsprzedaży nie przechodzi na nowego właściciela. Nawet kiedyś założyłem temat na forum czy to w ogóle legalne i okazało się, że tak.

 

Wiem, że takie rozwiązania są praktykowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy New Year Everybody

 

Wszystkiego najlepszego Koledzy!  :)

 

A co do zmian jestem na NIE (szczególnie lupka).

 

Nie zebym krytykowal albo jakies wymowki w pierwszym dniu nowego roku czynil, uwierz mi, daleki jestem od tego; ale gdy spojrzec na to jak oceniles (oczywiscie pozytywnie) Submarinera kolegi Pabla122 to jakos specjalnie Ci te zmiany w wygladzie nie przeszkadzaly (przynajmniej nie przeszkadzaly Ci one w Sub-ie kol. Pabla122, ktory ma przeciez takiego juz nowego Sub-a jak ten ze zdjec ktore zrobilem wczoraj u RAD-a)  :)

 

 

Na pierwszym zdjęciu wygląda to TRAGICZNIE, ale może/pewnie to kwestia opatrzenia się z nowością.

 

Wydaje mi się, że od dawna istnieje baza danych i gdy kupujemy Rolexa w AD to nr. konkretnego egzemplarza jest przypisany do naszego nazwiska. 

Faktycznie wyglada to tragicznie (zdjecia robione w pospiechu z tzw. 'reki'). Twoj Sub (taki sam ewidentnie nowy juz model jak ten z moich zrobionych u RAD-a) prezentuje sie o wiele lepiej. Wszystko zalezy od umiejetnosci fotografowania (czego ja jeszcze niestety nie mam dopracowanego w nalezyty sposob).

Co do bazy danych, to dobrze Ci sie wydaje, taka baza danych istnieje.

 

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego dla wszystkich w Nowym Roku !  :)

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-chraze - coś Ci się pomieszało :)  Pablo nie ma już Suba a tego co miał to był model tki jak ja kiedyś miałem a więc z dużym powiększeniem daty.

Być może na żywo wygląda to lepiej, nie wiem ale ta lupka już w moim wyglądała na dużą i w miarę wysoką. Jeżeli teraz zrobili ją jeszcze wyższą a powiększenie daty jest mniejsze niż x2,5 to te zmiany jak na mój gust nie wróżą dobrze.

 

Generalnie mi bardziej podobałoby się takie powiększenie daty jakie zrobili teraz(w moim uważałem, że data przytłacza trochę tarczę) ale przy mniejszej i niższej lupce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do jakiego Suba kol. Pablo122 Ty nawiazujesz, ale Sub o ktorym pisze to ten ktorego zdjecia kol. Pablo122 wrzucil na forum czyli ten:  http://zegarkiclub.pl/forum/topic/78504-submariner-116610ln/page-3

Jesli porownac go z tym z moich fotek to widac ze jest on identyczny jak ten ze zdjec zrobionych u RAD-a, ma takiej samejwielkosci cyklopa i takie samo powiekszenie daty. Jedyna roznica, to ze ma on jeszcze poprzedniej edycji opakowanie.

Co do powiekszen, to mnie sie bardziej podobaja te poprzednie (te wieksze, takie jakie ma moj Sub-date), ale z bliska na zywo te juz nowsze wcale nie raza. Kwestia przyzwyczajenia wydaje mi sie.

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo sie pewnie wypowie ale jego sub mial ok 3 lat wiec nie ma opcji zeby byl inny od mojego. Zdjecia Cie zmylily.

Zobaczymy na zywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki byl Twoj, ale ten Pabla i ten z moich fotek wyglada na taki sam (taka sama wielkosc cyklopa, takie samo powiekszenie daty, taki sam spacing w drugiej linii dolnego druku, taka sama czcionka...). Ale tak jak napisales, najlepiej zeby sie Pablo wypowiedzial.

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj na karcie mial date kwiecien 2012, wiec pewnie byl wyprodukowany w 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie. Pabla data powiekszala normalnie jak wklejal zdjecia. Chyba ze Pablo nabyl 3 lata temu prototyp ktory teraz wszedl albo podrobke :-D :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartek79

 

Moze wkleil nie tego co trzeba...  :D  

Ale zarty na bok. Obstawialbym za opcja pierwsza, moze firma obecnie sprzedaje jako nowe modele wyprodukowane wczesniej, bo ten jego zegarek ktorego fotki wstawil on na forum niczym sie nie rozni od tego ze zrobionych przeze mnie zdjec u RAD-a jak i od tego ktory widnieje na website firmy Rolex.

Istnieje jeszcze jedna opcja, Rolex zaopatruje swoich RAD-ow w podrobki, ktore RADs sprzedaja klientom jako oryginalne zegarki...  :D  :D  :D  :D

A tak juz na powaznie, to jego zegarek na fake-a nie wyglada (z powodow opisanych powyzej) i dlatego bylbym za opcja pierwsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.