Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bartek79: Ja juz sie domyslam czemu te zdjecia tak trudno wstawic...Zbysiu trzyma zegarek w pudelku zeby nie zarysowac bransolety :).

zbysiu nie ma czasu bo pracuje , ciezko kolego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej czasu niz to pisanie co chwile zajęłoby Tobie zrobienie zdjecia i jego wstawienie.

Kazdy juz chyba wyrobil sobie zdanie o Zbysiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko w galeri Zbysiu umieszczasz zdjecia a nic w tematach temu poświęconych?!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak uwazam ze lepiej , ale jak zrobie jakies ciekawe zdjecia to zamieszcze. Narazie tylko takie nie mam chyba talentu do fajnych fotek , takich jak tu koledzy robia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko w galeri Zbysiu umieszczasz zdjecia a nic w tematach temu poświęconych?!

Ja znam odpowiedz na to pytanie :). Sprzedawca w autoryzowanym serwisie fotografowac zegarki moze ale pewnie nie moze zakladac :)).

Jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci, kazdy na tym forum wstawia zdjecie z nadgarstka bo tak mozna w pelni ocenic zegarek....


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam odpowiedz na to pytanie :). Sprzedawca w autoryzowanym serwisie fotografowac zegarki moze ale pewnie nie moze zakladac :)).

Jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci, kazdy na tym forum wstawia zdjecie z nadgarstka bo tak mozna w pelni ocenic zegarek....

hehe dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam odpowiedz na to pytanie :). Sprzedawca w autoryzowanym serwisie fotografowac zegarki moze ale pewnie nie moze zakladac :)).

Jakims dziwnym zbiegiem okolicznosci, kazdy na tym forum wstawia zdjecie z nadgarstka bo tak mozna w pelni ocenic zegarek....

to prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stateless- o co ci chodzi? teoria spiskowa dziejów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stateless- o co ci chodzi? teoria spiskowa dziejów?

pawel007. Zaden spisek. Po prostu nie wierze w cuda i ze osoba jedzie po Rolexach a pozniej taki zegarek kupuje. Mowi ze Omega nie ma duszy i nie warto wydawac na nia pieniadze a kupuje Speedmaster Mark. Wchodzisz na jej profil a tam opis ze jest z tego i tamtego miejsca i nie ma pieniazkow za bardzo na zegarki. Wiecej na tym forum czytam niz pisze, gdyz nie mam wiedzy w wielu tematach duzej zeby sie wypowiadac ale ktos tutaj bawi sie tym forum i nie jestem to ja.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na czym ta zabawa ma polegać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stateless- o co ci chodzi? teoria spiskowa dziejów?

boli go to , zamiast sie cieszy , bedzie robil wszystko zeby wyszlo ze te zegarki sa nie moje . Taka prawda kolego Edytowane przez Zbysiu Bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lepszy pomysł- weź zarysuj mu dekielek śrubokrętem i zrób kilka zdjęć- przecież swojego rysujesz, kto ci zabroni? może wtedy wiara się zwiększy.

nie rozumiem takich akcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam lepszy pomysł- weź zarysuj mu dekielek śrubokrętem i zrób kilka zdjęć- przecież swojego rysujesz, kto ci zabroni? może wtedy wiara się zwiększy.

nie rozumiem takich akcji.

zrobie zdjecie w Cebuli i barakow na desce , do krojenia . Takiej foty jeszcze nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co na siłę coś udowadniać?

Masz powyższe zegarki, udało Ci się zrealizować swoje cele i jesteś szczęśliwy? - super.

Nie udało Ci się, nie masz powyższych zegarków, a tylko próbujesz coś pokazać i zabłyszczeć? - jesteś zwykłym frustratem.

Ps. W obu przypadkach to co ktoś o Tobie pomyśli niczego nie zmieni ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co na siłę coś udowadniać?

Masz powyższe zegarki, udało Ci się zrealizować swoje cele i jesteś szczęśliwy? - super.

Nie udało Ci się, nie masz powyższych zegarków, a tylko próbujesz coś pokazać i zabłyszczeć? - jesteś zwykłym frustratem.

Ps. W obu przypadkach to co ktoś o Tobie pomyśli niczego nie zmieni ;)

masz racje nie musze niczego , udowodnic .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na koniec musialbym i tak pokazac , paragony sklepowe .

 

pod warunkiem że razem z dowodem osobistym na nazwisko "Bida"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe

Dochodzimy tu do jakiegos poziomu absurdu.

Jak ktos ma ochote kupic zegarek to go kupuje i tyle.

Nie mowi ze Rolex jest "be" a na koncu go posiada.

Nie mowi ze Omegi sa bez duszy a pozniej kupuje Speedmaster Mark, majac problemy z wpisaniem poprawnej nazwy.

Zdjecia sa ladne, ale jak ktos inny juz zauwazyl bransolety nie sa skrocone wcale. Ja swoje skracam, inni moze tego nie robia gdyz lubia aby im zegarek krecil na nadgarstku.

Kazdy moze wyrobic sobie sam opinie na temat innych forumowiczow. To jest na koncu tylko internet wiec kazdy moze byc tym kim chce. Takze Zbysiu i jego alter ego.

Udanej niedzieli, Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin- w twoich wypowiedziach dominuje domniemanie że zbysiu nie jest posiadaczem zegarków, którym zrobił zdjęcia? dlaczego jesteś taki podejrzliwy? czemu ma to służyć? a nawet gdyby twoje założenie było prawdziwe...niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi

więcej wiary w ludzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dochodzimy tu do jakiegos poziomu absurdu.

Jak ktos ma ochote kupic zegarek to go kupuje i tyle.

Nie mowi ze Rolex jest "be" a na koncu go posiada.

Nie mowi ze Omegi sa bez duszy a pozniej kupuje Speedmaster Mark, majac problemy z wpisaniem poprawnej nazwy.

Zdjecia sa ladne, ale jak ktos inny juz zauwazyl bransolety nie sa skrocone wcale. Ja swoje skracam, inni moze tego nie robia gdyz lubia aby im zegarek krecil na nadgarstku.

Kazdy moze wyrobic sobie sam opinie na temat innych forumowiczow. To jest na koncu tylko internet wiec kazdy moze byc tym kim chce. Takze Zbysiu i jego alter ego.

Udanej niedzieli, Marcin

branzolety nie skorocone bo takie lubie , kolego a zegarki sa moje a powiem wiecej idzie kolejny do kolekcji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin- w twoich wypowiedziach dominuje domniemanie że zbysiu nie jest posiadaczem zegarków, którym zrobił zdjęcia? dlaczego jesteś taki podejrzliwy? czemu ma to służyć? a nawet gdyby twoje założenie było prawdziwe...niech się wstydzi ten co robi nie ten co widzi

więcej wiary w ludzi ;)

boli go ze Zbysiu Bida ma a on nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.