Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Widze Zbysiu, ze trafil Ci sie model z lupka powiekszajaca x1,5 :-) Do dzis nie wiadomo co Rolex mial na mysli z ta krótką partią wypuszczonych lupek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BedZie prawie 3 lata jak go mam I nadal cieszy.

Wyglada, ujowo. Rolex ponoc wymienial szkla za darmo na te normalne. Ja bym wymienil szklo, z tym wyglada jak chinszczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie nikt. Jak ktos chcial to Rolex wymienial bezplatnie na tą x2,5. Wiem, ze Kruk oficjalnie pytal o tą akcję z lupką ale żadnej odpowiedzi nie dostał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli bezproblemowo mi wymienia na ta normalna 2,5 zegarek jest jeszcze na gwarancji.

Wyglada, ujowo. Rolex ponoc wymienial szkla za darmo na te normalne. Ja bym wymienil szklo, z tym wyglada jak chinszczyzna

ale co oni wymieniaja szklo , czy tylko cyklop Sam na 2,5 Edytowane przez Zbysiu Bida

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZyli bezproblemowo mi wymienia na ta normalna 2,5 zegarek jest jeszcze na gwarancji. ale co oni wymieniaja szklo , czy tylko cyklop Sam na 2,5

Watpie aby wymieniali sam lupke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szkło. Tak lupka jest ultra mocno związana za szkłem( to nie to co w 5-cio i niższych referencjach). Choć z drugiej strony Rolex ma pewnie patent jak ją usunąć, ja nie dałem swego czasu rady :D

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie szkło. Tak lupka jest ultra mocno związana za szkłem( to nie to co w 5-cio i niższych referencjach). Choć z drugiej strony Rolex ma pewnie patent jak ją usunąć, ja nie dałem swego czasu rady :D

hehe sadzisz ze JeZeli zegarek jest na gwarancji to mi to zrobia , czy jakies dodatkowe koszty bede ponosil. Bo jak mnie beda chcieli skasowac to wole miec to 1,5 x powiekszenie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe sadzisz ze JeZeli zegarek jest na gwarancji to mi to zrobia , czy jakies dodatkowe koszty bede ponosil. Bo jak mnie beda chcieli skasowac to wole miec to 1,5 x powiekszenie hehe

1 tys zl nie majatek, wolalbym normalne szklo, a nie to badziewie z lupka 1,5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 tys zl nie majatek, wolalbym normalne szklo, a nie to badziewie z lupka 1,5

ale uwazAm ze JeZeli jest gwarancja to dlacEgo mam placic, Reszta Nie bede gdybla zaytam w salonie , zobaczymy co powiedza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno już. Pytanie co kolega Awi pięknego kupił? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe sadzisz ze JeZeli zegarek jest na gwarancji to mi to zrobia , czy jakies dodatkowe koszty bede ponosil. Bo jak mnie beda chcieli skasowac to wole miec to 1,5 x powiekszenie hehe

Ja bym zostawił.

Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będą dużo wiecej warte od normalnych. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił.

Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będą dużo wiecej warte od normalnych. :)

moze TAk byc bo w sumie , nie wiele wyszlo tych Rolexow z tymi lupkami , jak kolega Bartrk79 pisze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił.

Za kilkanaście/kilkadziesiąt lat będą dużo wiecej warte od normalnych. :)

++

;)

Tak samo myśle napewno tak bedzie pokazuje to historia związana z różnymi takimi przypadkami Rolexa jak Fat bezele, czerwone napisy itp.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

++

;)

Tak samo myśle napewno tak bedzie pokazuje to historia związana z różnymi takimi przypadkami Rolexa jak Fat bezele, czerwone napisy itp.

teraz Nie wiem co robic hehe , mam go prawie 3 lata I wiem o tym ze ma powiekszenie x 1,5 bo pytalem kiedys na forum co z ta lupka jest nie TAk . Ale z drogiej strony jest unikatowy I moze to byc plusem tego I podniesc jego wartosc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Późno już. Pytanie co kolega Awi pięknego kupił? :)

 

 

Chyba nowego AirKinga i wstydzi się pokazać...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

dopiero wróciłem....wrzucę w ciągu godziny pare szybkich zdjęć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No to zaczynamy....

 

7276989204e658d1af740dadc19b3d0b.jpg

 

7daa64d5ac4629bb53310a0e043d1d59.jpg

 

c8d47f3c4b3261cda3a861566ab33c29.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Byłem bardzo sceptycznie nastawiony, jak został zaprezentowany. Ale dzisiaj muszę powiedzieć....świetne proporcje.....komfort....waga....

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.