Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hubex

Chyba lepiej jest wymienić szkiełko, zdaje się że od wersji bez daty pasuje, są też zamienniki, no i w razie czego wracasz do stanu oryginalnego.

Tak, temat był już poruszany, ale wyjmowanie szkła kojarzy mi się trochę z operacją na otwartym sercu. Może da się to zrobić bezproblemowo - zegar sobie pracuje, ale kwestia szczelności, zanieczyszczeń, wilgoci (w jakich warunkach to się odbywa) nie dawała mi  spokoju. Koledzy zaznajomieni z tematem, mimo niewątpliwego doświadczenia (jak wynikało z opisu), skutecznie zniechęcili mnie do tego zabiegu. Niech sobie będzie brzydki, z lupą - pozostałe cechy to rekompensują. To zegarek idealny jak na moje potrzeby. A że nie wygląda i nie ma AR? To akurat jest do przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip mam tak samo, jednak w bezpośrednim porównaniu jest przepaść, pomimo że na fotce tego tak nie widać. :blink:

Zacne porównanie . W tym wypadku zasadne jest pytanie : czy wybierasz lepszy zegarek czy wolisz Rolexa. To co od razu można wychwycić jako duży plus to AR i ten element nieco lepiej definiuje Omegę jako że wszyscy zwracamy na pierwszy rzut oka na tarcze

Edytowane przez Sergio1111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Mały spam i znikam.

83c268a06dc2da2551466240823b0359.jpg

 

Wysłane z mojego BBB100-2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo trzeba czekać na Explorera II? Ile chcą za niego w Kruku? Ceny na alegro są jakieś chore...

Jak zostawisz namiar to przy najbliższej dostawie , pewnie po miesiącu , zadzwonią do Ciebie. To nie jest kolejkowy model . Pieniądze lubią ciszę , nie dzwoń tylko osobiście do salonu ale powinieneś powalczyć o np 6% od metki bo to sportowy model i pamiętaj o punktach na kartę a to kolejne 10% . Ceny na portalach to spekulacja, dla klienta exportowego lub jelenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mały spam i znikam.

 

Jak mały to ok. :)d4cdf27ed34bd2b38f2df3c2ba14e2d0.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Jak zostawisz namiar to przy najbliższej dostawie , pewnie po miesiącu , zadzwonią do Ciebie. To nie jest kolejkowy model . Pieniądze lubią ciszę , nie dzwoń tylko osobiście do salonu ale powinieneś powalczyć o np 6% od metki bo to sportowy model i pamiętaj o punktach na kartę a to kolejne 10% . Ceny na portalach to spekulacja, dla klienta exportowego lub jelenia.

 

Lotus ić stont :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez ten upał Mario, ale dopiero zauważyłem, że zmieniłeś awatar. P.s. Twój Rolek zawsze robi na mnie wrażenie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotus ić stont :angry:

Kolego nie znam Cię . Może zamiast siedzieć na necie to poczytaj książkę to pomaga w pisaniu bez byków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jest fakt ogromnej popularnosci Suba. Zegarek prosty do bolu, bez fajerwerków, zwykla matowa bransoleta bez eleganckich akcentow. A jednoczesnie ma on cos w sobie, ten ponadczasowy styl i charakter. Idealny EDC: do koszuli, t-shirtu, pracy w ogrodzie i czy na wakacje. Prawda jest taka, ze Rolexowi udal sie ten model.

Edytowane przez maariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba przez ten upał Mario, ale dopiero zauważyłem, że zmieniłeś awatar. P.s. Twój Rolek zawsze robi na mnie wrażenie :-)

 

Na mnie też... :)   

 

Otrzymałem ostatnio piękną grafikę ptaszka - tego właśnie gatunku  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Jak mały to ok. :

Coraz lepsze foty, brawo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsze foty, brawo ;)

 

Dziękuję za uznanie od samego Mistrza :)

Maciek, fotka zrobiona tym samym fonem co zawsze. Zauważyłem, że dużo lepsze wychodzą w naturalnym oświetleniu, np. tak jak dzisiaj,  w pochmurnym dniu.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy słabym oświetleniu też fajnie wygląda. Sub dobry do wszystkiego.

Co do Explorera II i informacje przez telefon to czas oczekiwania 2 miesiące, bez zniżek ceny nie pamiętam

post-90655-0-87500900-1564602176_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziękuję za uznanie od samego Mistrza :)

Maciek, fotka zrobiona tym samym fonem co zawsze. Zauważyłem, że dużo lepsze wychodzą w naturalnym oświetleniu, np. tak jak dzisiaj, w pochmurnym dniu.

Ostre słońce nie sprzyja zdjęciom. Najlepiej tak jak mówisz, łapać rozproszone. pochmurny dzień, mgła, albo późny wieczór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czyli czas oczekiwania w normie. Cena prawie tyle co katalogowo.

Cena w Kruku zależy od tego jak aktualnie przeliczają euro , niestety od lipca bez rabatów nie tylko na professionale ale i na stalowe DJ41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeliczają aktualnie 1:1 wg kursu ceny na metkach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeliczają aktualnie 1:1 wg kursu ceny na metkach.

Według swojego kursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AD stara się mocniej promować klientów finalnych , usztywniają się do pośredników, pewnie dlatego takie info dostaliście. Każdy negocjuje indywidualnie.

post-110131-0-77658700-1564607208.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według swojego kursu.

Nieprawda, kupowałem dziś zegarek i cena była dokładnie taka jak przeliczona z euro wg kursu.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na zdjęcia nowego zegarka...?;)

 

Nieprawda, kupowałem dziś zegarek i cena była dokładnie taka jak przeliczona z euro wg kursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalna dedykacja dla naszego Kolegi  :) 


 

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, kupowałem dziś zegarek i cena była dokładnie taka jak przeliczona z euro wg kursu.

Ale według jakiego kursu? Średniego NBP? I czy to był hit czy coś z regularnej kolekcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średniego nbp, a to jaki to był model chyba nie ma znaczenia, Kruk ma różne ceny wg. modeli?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.