Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

W Niemczech są też niższe niż w Kruku....Vat i przelicznik €

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i na półce było absolutnie wszystko, z wyjątkiem stalowej Daytony.

Nie wierze, ze wszystko - mieli juz nowego SkyDwellera w stali??? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Poproszono mnie grzecznie o nierobienie zdjęć:-(

Było naprawdę wszystko: nowy SD, D-blue, nowy DJ, we wszystkich wariantach, Batman, wszystkie Suby, jedynie Daytony brak i zamknięta lista oczekujących. Pani tłumaczyła mi, że są bardzo dopieszczonym butikiem, bo mają dużą sprzedaż i muszą mieć wszystko na już ...klient wpływa jachtem do portu i nie ma czasu czekać 6 miesięcy na SD;-)

Niektóre modele widziałem po raz pierwszy i trudno byłoby mi wskazać jednego, zdecydowanego faworyta do zakupu.

Ps. Tutaj naprawdę widać jaką oklepaną marką jest Rolex...takiej ilości Sub'ów i DJ'ów na jeden metr kwadratowy nie widziałem nigdzie, żałowałem, że na urlop nie zabrałem PAM'a;-)

Ps. Mariusz przyznam, że nie zapytałem o nowego Sky'a, bo mnie on jakoś nie bierze i pewnie dlatego mi uciekło;-)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani w butiku nie probowala Cie namowic na noweg suba patrzac na Twoj nadgarstek? ;-)

Bardzo jestem ciekaw na zywo tego SD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, ze sa takie "normalne" miejsca :rolleyes:

 

ps

zadnego SkyDwellera z Basel2017 nie ma nawet jeszcze na chrono  :unsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Pani w butiku nie probowala Cie namowic na noweg suba patrzac na Twoj nadgarstek? ;-)

Bardzo jestem ciekaw na zywo tego SD...

 

Właśnie, że nie…nazwała go "timeless";-) Natomiast mocno namawiała mnie na nowego SD, nazywając go "hot" ;-) I rzeczywiście jest świetny... tylko, że to jednak spory zegarek jest. Bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie również nowy DJ na jubilee, szary i niebieski są rewelacyjne.

 

No to fajnie, ze sa takie "normalne" miejsca :rolleyes:

 

ps

zadnego SkyDwellera z Basel2017 nie ma nawet jeszcze na chrono  :unsure:

 

Mariusz odniosłem to samo wrażenie, wchodzisz, przymierzasz i kupujesz, a u nas czekasz po kilka miesięcy:-(

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem dzisiaj nowego SD...i jest bardzo dobrze, kawał zegara, ale proporcje super. Zauroczył mnie również nowy DJ na jubilee, tutaj proporcje jeszcze lepsze;-) Bardzo ciekawy wariant z szarą tarczą.

Jako ciekawostkę podam, że byłem w butiku w St. Tropez i na półce było absolutnie wszystko, z wyjątkiem stalowej Daytony. Pomimo tego, że jest to dość drogie miejsce, to ceny niższe niż w Kruku;-)

No wlasnie interesowala mnie Twoja opinia na temat nowego SD, bo na temat starego mamy dosc zbiezne zdanie. Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

No wlasnie interesowala mnie Twoja opinia na temat nowego SD, bo na temat starego mamy dosc zbiezne zdanie.

 

Pablo122, zegarek jest bardzo spójny jako całość, doskonałe proporcje średnica/grubość/waga, szerokość bransolety też na plus. Jedyna rzecz, która mnie "boli" to lupka…akurat w tym modelu wolałbym żeby jej nie było.

To już wiem skąd się biorą w Internecie opinie o tym jak to Rolex jest popularny i oklepany, piszą je ludzie którzy przypływają co roku swoim jachtem na lazurowe wybrzeże i męczy ich już widok Suba na co drugim nadgarstku ;-).

 

Piotrek, nawet nie chodzi o "towarzystwo z jachtów", bo u nich często znacznie wyższa półka;-) Ale poczynając od "statystycznych" turystów, na "obsłudze" sklepów i restauracji kończąc, większość ma na nadgarstku DJ'a, Sub'a, GMT lub Daytonę. W takim miejscu najlepiej widać, że Rolex to po prostu dobry, uniwersalny zegarek na co dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I ten krzywy bezel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I dlatego czasem cieszę się, że mnie nie stać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Kraków to miasto pełne turystów, więc i szansa na spotkanie Rolex'a większa;-) Tam gdzie mieszkam, żeby zobaczyć innego Rolex'a niż mój własny, to muszę spotkanie z Kolegą z forum ustawić:-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ciagu jednego dnia widzialem cztery Omegi Seamaster stare z falami.

Argument z oklepanymi Subami ma racje bytu w przypadku wyjazdow poza granice, ale zwazajac na proporcje u nas tez. Wiadomo, ze nie w Carfourze w Czyzynach, ale wystarczy Likus Store i w przeciagu kilku godzin zobaczysz kilka rolkow nawet damskich, oczywiscie jest to kropla w morzu, ale jednak.

Nicon, na pewno slyszales o prawie przyciagania. Mysl caly czas o Rolexsie to bedziesz go zauwazal wszedzie. Najlepszym przykladem, ze to dziala jest Rafael, ktory juz przed zakupem wiedzial, ze bedzie mial trefny zegarek i go przyciagnal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nicon

 

 

Sprawa jest prosta, Rolex jest popularny i oklepany tam gdzie było stać na niego ludzi nie dzisiaj czy 10 lat temu, ale wtedy kiedy zegarki mechaniczne miały sens użytkowy. W USA to normalka że ktoś dostaje DJ-a czy Airkinga po dziadku który nie musiał być bogaty tylko kupił go wojsku albo w cywilu za normalną pensję powiedzmy inżyniera. Jak dziadek miał DJa i chwalił że mu się nie posypał na wojnie w Wietnamie, to jest duża szansa że ojciec też kupił, bo każdego z klasy średniej stać żeby sobie 1 czy 2 Rolki w ciągu życia sprawić. W moim rozumieniu oklepania Rolexowi w Polsce bardzo do tego daleko i zaryzykuję stwierdzenie że z racji zmiany statusu zegarka mechanicznego z narzędzia na drogą biżuterię i fanaberię już nigdy powszechny nie będzie. 

Zgoda, starsze modele w USA to takie polskie Atlantiki po dziadku, popularne ;) , zgoda również co do zmiany statusu, i związanej  z nim postrzegania marki, to zegarki luksusowe, pod każdą szerokością geograficzną, w jednym miejscu "występują" częściej w innym mniej, wszystko zależnie od zamożności społeczeństwa.

W kurortach wszystko jest luksusowe, samochody jachty, dziewczyny, to i zegarki :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do dostępności nowego Sea Dwellera. Czy ktoś z bardziej obytych za granicą kolegów mógłby doradzić gdzie można byłoby się wybrać na weekend na kawę i wrócić z zegarkiem na nadgarstku? Póki co intensywnie nad nim myślę ale jak już decyzja zapadnie to nie chciałbym czekać pół roku bo znając moje podejście mógłbym się w tym czasie rozmyślić :D Oczywiście kwestia ceny też jest tutaj istotna, bo wnioskuje, że można liczyć na bardziej atrakycjne oferty niż w naszym rodzinnym AD :)

 

Z góry dzięki :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Bez czekania? Najlepiej jeszcze po cenie sklepowej?

 

Czy sądzisz na prawdę że jest dostępny, nie wzięty, leżąc sobie we witrynie, czekając na Ciebie lub kogoś innego?

 

Może przypadek, szczęście lub cud, ale na pewno nie bo go ktoś gdzieś widział

 

Ale może na prawdę ktoś pomoże...na Alle masz 2 na sprzedaż, na już, bez czekania

 

Edyta mówi: na kawę do Warszawy i wrócisz z nowym SD na ręku

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, awi nie spodziewałem się takiej wypowiedzi po Tobie :) Co w tym dziwnego? Z poprzednich wypowiedzi jasno wynika, że jednak da się tak zrobić. To przecież tylko zegarek... Och sorry, to Rolex, u nas obiekt kultu, trzeba na niego czekać albo placić handlarzom na allegro :)

 

Nicon, nie mam jachtu aby pokazać się w St Tropez :)

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@dawca - moja wypowiedź była trochę ironiczna, przyznam, ale dlaczego? Nie bo to Rolex...proszę cię...spróbuj kupić od ręki w PP Nautilusa

 

Po pierwsze, Nicon słusznie powiedział że jest w St. Tropez. Nie musisz mieć jacht czy Porsche, tylko bilet i kupujesz.

Jak ktoś chce na prawdę kupić i ma tę okazje to parę PLN na bilet w stosunku do ceny na Chrono24, nie jest dużo a przy okazji fajny krótki wypad.

 

Po drugie, jest ich po prostu mało i oczekujących jest trochę. Dlatego, musisz mieć szczęście, gotówkę w kieszeni i być zdecydowanym.

 

Jak ST.Tropez Ci nie odpowiada to, tak na prawdę, jestem ciekaw czy ten zegarek na prawdę chcesz czy nie. Bo nie miałbym nadziei że coś bliżej szybko znajdziesz, oprócz że ktoś jest taki miły aby Ci udostępnił miejsce kiedy go nie chce. A takich trzeba znać. Poza tym, większość odstępuje za pewna kwotę bo czują zarobek

 

Tak że, nie chciałem być nie miły, tylko uświadomić...aczkolwiek sądzę że nawet w St. Tropez on długo nie poleży

 

Kasa, Decyzja, Akcja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie obrażam, też pisze to wszystko z przymrużeniem oka :)

 

Masz rację, nie jestem zdecydowany na 100 % i tak sobie rozważam różne opcje. Nie siedzę w tej tematyce ale czasem można przeczytać, że takie akcje są możliwe i dlatego pytam :)

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez dawca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę rozluźnie atmosferę wracam z odbioru i cieszy jak cholera juz gmt nie będzie sam się nudził pozdrawiam

post-37475-0-08585700-1499454301_thumb.jpg

post-37475-0-60629300-1499454324_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójka w domu! Trzeci na wypoczynku! :D

 

post-22413-0-13416800-1499455800_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Fajne te wasze zegarki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę odezwał się ten co nie ma fajnych zegarków heh miałem w rękach 16800 w zeszłym tygodniu ale stan kazał podziękować mi za ofertę sprzedaży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.