Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość awi

@tommaso - a widać jak zwiększysz przy godz 12 / 6 / 7 - może nie mega czysto ale widać

 

Przecież cały czas mówię że to może być zdjęcie / światło / przekrzywienie..dlatego najlepiej w dziennym świetle..ja robię tylko z telefonu i tez jakoś wychodzą na tyle ze można coś zobaczyć

 

Ja bym się bardzo ucieszył gdyby wina była zdjęcia, zegarek byłby oryginalny i moglibyśmy przywitać kolejnego miłośnika

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Po ostatnim wysypie Pepsiaków na forum i ja strasznie napaliłem się na taki zegarek na jubille i znalazłem na stronie watchfinder.co.uk (maja kilka sklepów stacjinarnych) ale po tej sprawie z AD Rolexa w Londynie troche strach bo WatchFinder to jednak szara strefa. Czy ktoś z kolegów forumowiczów robił tam zakupy? (Kiedyś pytałem w innym dziale ale zerowe zainteresowanie)

 

Ps. Imponująca wiedza niektórych użytkowników

 

WatchFinder to sprawdzony sprzedawca, AD min. Panerai...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikolaj78 - bylem dzis w galmoku i powiedzieli w Kruku, ze zadnego Camerona nie mieli :blink:

Ty cos nam krecisz... :angry::D;)


@mikolaj78 - bylem dzis w galmoku i powiedzieli w Kruku, ze zadnego Camerona nie mieli :blink: Nastaw 12.12 i zdjecie cykaj, bo Ci nie wierzymy :lol:

Ty cos nam krecisz... :angry::D;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie niby Mariusz napisał, że kupił go w Galerii Mokotów?

Jadąc po niego przejeżdża obok, to zdjęcie zrobił i tyle... Reszta, to Twoja wyobraźnia.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - to taka zmylka przed bandytami i kolegami, aby nie byli pierwsi, tak? :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ok, frezy brzmią konkretnie. Zrobię lepsze w poniedziałek wieczorem. Wybierz sobie godzinę dla wskazówek. Bo jeszcze powiesz, że z Internetu zgrałem  ;) .

Łukasz

 

Nie zapomnij o zdjęciu na świeżym powietrzu bo jeszcze ktoś pomyśli, że odpaliłeś hulajnogę i pociekłeś prosto do salonu Rolex'a, żeby cyknąć zdjęcie.  :D

 

Swoją drogą niezły przeskok z Tissot le Locle i Frederique Constant Slimline na dwa Rolexy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja bym się bardziej ucieszył gdyby wszystko grało

 

@camerona - pare zdjęć nadgarstkowych mógłbyś nam zrobić - to taki fajny zegarek ☹️

 

@szwed - a za ile jest "wystawiona" Daytona. Na pewno fajnie byłoby gdybyś mógł zmienić przyciski bo są chyba serwisowe, jak dobrze zauważyłem - ale mogę się mylić

 

Edyta pyta: aczkolwiek, jaka to ref - 6265? I jaki numer seryjny?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz oczywiscie gratulacje!

Nie bralem udzialu w konkursie, bo wiedzialem, cos tam ptaszki cwierkaly ;)

Podejrzewam, ze to jeden z alle, bo wysyp d-blue byl spektakularny nie tylko w polskiej skali. Piec sztuk z czego trzy z Kruka i wszystkie od pewniakow.

Ja wycofalem sie z mojego, bo przeraza mnie oczekiwanie. Bede w lutym w Europie to moze gdzies trafie od reki :)

 

@awi, w mojej ocenie Cameron to teraz dla Ciebie idealny cel. Za pstrokaty na codzienniaka, ale masz SD, a w dblue fun factor jest niesamowity, do tego jakby faktycznie go wycofali to cena poszybuje w kosmos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w Kruku i powiedzieli, ze w tym miesiacu nie przyszla ani jedna stalowa daytona i SD a czas oczekiwania na popularne modele sie mocno wydluzyl... coz - Rolex pracuje nad wytworzeniem sztucznej potrzeby... ech

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@pablo - myślisz ze powinienem się zamienić z DS na Blue?

 

@mariusz - słyszałem ze Rolex zmniejszył dostawę bo ponic wysyłają dużo do Azji - potwierdzone z różnych źródeł AD i na innych forach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - nas to na szarym koncu... :( Ale RO tez powyprzedawali i czekaja na dostawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

@ pablo - a może masz racje. Miże za dużo tej czerni...a znasz może kogoś który chciałby się zamienić

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pablo - myślisz ze powinienem się zamienić z DS na Blue?

 

 

 

Zdecydowanie!

Koperta itd są dla Ciebie idealne, zegarek Cię zaakceptował  ^_^  :D , a czarnego na co dzień masz. W tej sytuacji Cameron jest idealny, jako wakacyjniak od święta, na smutniejsze dni (na pomarańczowym RubberB byłby dla mnie bombowy) i jako inwestycyjny "leżak" idealny  :)

...a znasz może kogoś który chciałby się zamienić

 

 

 

 

Niestety nie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w Kruku i powiedzieli, ze w tym miesiacu nie przyszla ani jedna stalowa daytona i SD a czas oczekiwania na popularne modele sie mocno wydluzyl... coz - Rolex pracuje nad wytworzeniem sztucznej potrzeby... ech

Problemem są lokalni AD którzy do spółki z handlarzami kreują kolejkę licząc że ci z końca się złamią i zapłacą 30 - 40 % więcej. A że nie płacą tak chętnie to czas oczekiwania się " wydłuża"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie - R nie wycofa z produkcji Camerona tak samo jak batmana czy Hulka, bo niby czemu jak sie dobrze sprzedaja i to jako drozsze a tylko kolorem tarczy sie roznia :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że znam źródło od Mikołaja i powiem na powyższą rozmowę ze sztuką jest dobrze kupić pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie - R nie wycofa z produkcji Camerona tak samo jak batmana czy Hulka, bo niby czemu jak sie dobrze sprzedaja i to jako drozsze a tylko kolorem tarczy sie roznia :rolleyes:

Cameron jest paradoksalnie w tej samej cenie co czarny. Jak w Kruku na platyne mozna by pociagnac 15% to wychodzi 45k

post-24954-0-00727700-1508610934_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo teraz wszyscy deesy wymieniaja na nowego SD - stad taki wysyp. A Cameron jako jedyny sie wyroznia od SD, wiec sie lepiej sprzedaje niz zwykly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikolaj78 - bylem dzis w galmoku i powiedzieli w Kruku, ze zadnego Camerona nie mieli :blink:

Ty cos nam krecisz... 

 

Transakcja odbyła się w GM, ale nie w Kruku choć zegarek stamtąd  ;)

 

Ja bym się bardziej ucieszył gdyby wszystko grało

 

@camerona - pare zdjęć nadgarstkowych mógłbyś nam zrobić - to taki fajny zegarek ☹️

 

@szwed - a za ile jest "wystawiona" Daytona. Na pewno fajnie byłoby gdybyś mógł zmienić przyciski bo są chyba serwisowe, jak dobrze zauważyłem - ale mogę się mylić

 

Edyta pyta: aczkolwiek, jaka to ref - 6265? I jaki numer seryjny?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziś wrzuciłem, ale będą kolejne  :)

 

Mariusz oczywiscie gratulacje!

Nie bralem udzialu w konkursie, bo wiedzialem, cos tam ptaszki cwierkaly ;)

Podejrzewam, ze to jeden z alle, bo wysyp d-blue byl spektakularny nie tylko w polskiej skali. Piec sztuk z czego trzy z Kruka i wszystkie od pewniakow.

Ja wycofalem sie z mojego, bo przeraza mnie oczekiwanie. Bede w lutym w Europie to moze gdzies trafie od reki :)

 

@awi, w mojej ocenie Cameron to teraz dla Ciebie idealny cel. Za pstrokaty na codzienniaka, ale masz SD, a w dblue fun factor jest niesamowity, do tego jakby faktycznie go wycofali to cena poszybuje w kosmos :)

Dzięki Julek  :) .

Przed takim cwanym lisem jak Ty nic się nie ukryje  ;)

 

Myślę że znam źródło od Mikołaja i powiem na powyższą rozmowę ze sztuką jest dobrze kupić pozdrawiam

To jak,dobrze zrobiłem... ;) ?


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Zdecydowanie!

Koperta itd są dla Ciebie idealne, zegarek Cię zaakceptował ^_^:D , a czarnego na co dzień masz. W tej sytuacji Cameron jest idealny, jako wakacyjniak od święta, na smutniejsze dni (na pomarańczowym RubberB byłby dla mnie bombowy) i jako inwestycyjny "leżak" idealny :)

 

 

Niestety nie ;)

Teraz mi dałeś prawdziwą zagwozdkę....zawsze myślałem, patrząc na tę tarczę, że ona mnie kiedyś znudzi bo jest za bardzo kolorowa / zabawna / mało uniwersalna. Ale może masz racje i po prostu trzeba próbować i trochę pokolorować.

 

Może spróbuje najpierw wymianę. Jakby nikt się nie zgłosił to może pójdzie na bazar

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi dałeś prawdziwą zagwozdkę....zawsze myślałem, patrząc na tę tarczę, że ona mnie kiedyś znudzi bo jest za bardzo kolorowa / zabawna / mało uniwersalna. Ale może masz racje i po prostu trzeba próbować i trochę pokolorować.

 

Może spróbuje najpierw wymianę. Jakby nikt się nie zgłosił to może pójdzie na bazar

Od czasu zakupu przez Ciebie nowego SD od razu chcialem Ci zaproponowac, abys wymienil DSa na Camerona, bo tak, to masz prawie 2 takie same zegarki, jednak balem sie wtracac do czyichs planow, ale teraz odwaznie powiem - sprzedawaj i wal w pieknego Camerona z historia B):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.