Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie powielane wiele razy ale gdzie kupić Range'a?

w TT cena 1250zł. a co z tymi ofertami?

http://www.skywatches.com.sg/reviews/casio-g-shock-master-of-g-rangeman-watch-gw-9400-3-gw9400.htm

http://www.skywatches.com.sg/reviews/casio-g-shock-rangeman-black-digital-watch-gw-9400-1-gw9400.htm

wolałbym czarnego ale w pierwszej kolejności zależy mi na wyświetlaczu w negatywie. Z tego co wiem to są problemy z shipem do PL ale mam możliwość ściągnąć zegarek najpierw do DE, nie będzie wtedy problemów z cłem, VATem itd? Róznica 400zł w cenie to już jednak dość dużo.

Jak z gwarancją? Trochę podejrzliwym okiem patrzę na foty oliwki a dokładniej na przycisk od podświetlania - niby mały szczegół ale coś tam odpryśnięte jest, pewnie na magazynie mają więcej niż jedną sztukę ale czemu akurat taką wzięli do robienia fot do oferty...

a czytales to co pisalem na poprzednich stronach? :)

ja w TT dalem 1090zl z 3 letnia gwarancja Zibi + za 40zl przedluzylem do 6 lat

nawet bym sie chwili nie zastanawial nad ok. 100zl tansza sztuka bez oficjalnej gwarancji... no chyba ze roznica w cenie bylaby 2 x nizsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to nie żadne odpryski, ale zwyczajnie odbicie światła. Powierzchnia tego przycisku jest pokryta takimi małymi piramidkami i wygląda na to, że to ścianka jednej takiej piramidki odbija swiatło dając wrażenie, że w tym miejscu przycisk ma inny kolor, tak jakby miał odprysk - ta konkretna piramidka ma ściankę ściętą  pod innym kętem, ze względu na to, że jest na krawędzi przycisku ;) .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ICE ma rację, te klawisze są metalowe i dają odbłyski przy robieniu zdjęć.

 

A PiTT moim zdaniem dobrze radzi. Do tego dochodzi jeszcze błyskawiczna bezstresowa dostawa (do mnie zegar doszedł w jeden dzień roboczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, przymierzałem czarnego i niebieskiego w TT, obydwa w pozytywie ale pewnie negatywa tez sprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, że taka cena :) Ciekawe czy to tylko kilka sztuk czy tak ceny już poszły w dół na stałe...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jechać do TT przymierzyć czy pasuje bo cena poniżej tysiaka jest ok :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może GW-9400-3ER ze zmienionym bezelem i paskiem na czarny.Prosiłbym o fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

I kupuj tu człowieku zegarki. Tydzień temu kupiłem oliwkowego Rangeman'a ze względu na cenę niższą od czarnego, a teraz czarny tańszy jest od mojego

Edytowane przez Tomasz Nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz no niestety tak się dzieje. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nie należy już oglądać ofert :)

Ja za swojego dałem 1000 kilka miesięcy temu i wiem, Że teraz są tańsze ale ja nie lubię czekać i muszę mieć już :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie nie należy już oglądać ofert :)

 

Masz rację :) Ja zawsze oglądam ale fakt, że zegarek też mam od 3 miesięcy. Teraz kasy by nie było na takie wydatki :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu oglądam i szukam oferty zegarków, które mi się spodobają a nie tych, które już kupiłem i tym sposobem kupiłem Bulove poszukując Anchara ;)

Pech (szczęście ;)) chciał, że dziś rozpakowałem Bulove a jutro rozpakuje Anchara tak więc od dziś nie zaglądam ani na bazarek ani na allegro a jeśli będę chciał od Was coś kupić to nie sprzedawajcie mi :)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja za to uwielbiam patrzeć na ciągle rosnące ceny mojego rangemana ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja za to uwielbiam patrzeć na ciągle rosnące ceny mojego rangemana ;)

... Chyba Risemana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risemana też :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie patrzę na ceny, tylko na Rangemana i gęba mi się śmieje na myśl, że za jakiś czas założę sobie do niego nowy pasek i bezelek i za około 100pln będę miał zupełnie nowy zegarek i dlatego nie żałuję żadnej wydanej na niego złotówki, bo był tego wart ^_^. Tylko ostatnio tak się zastanawiałem czy jest jakiś fachowiec, który byłby w stanie dorobić do niego stalową kopertę i jaki mógłby być koszt takiego cuda? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ICE!, też chodzi mi po głowie metalowy 9400! Chyba straciłby na funkcjonalności, ale byłby to okaz iście kolekcjonerski. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dałoby się zrobić metalowy bezel, ale musiałby być lekko zmodyfikowany bo metalowego by się nie dało normalnie założyć. Zwykły bezel jest elastyczny i to umożliwia jego wymianę (trzeba lekko nagiąć, żeby przeszło przez przyciski).


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chyba straciłby na funkcjonalności, ale byłby to okaz iście kolekcjonerski. :)

 

A dlaczego miałby być niefunkcjonalny? 

 

 

Pewnie, że dałoby się zrobić metalowy bezel, ale musiałby być lekko zmodyfikowany bo metalowego by się nie dało normalnie założyć. Zwykły bezel jest elastyczny i to umożliwia jego wymianę (trzeba lekko nagiąć, żeby przeszło przez przyciski).

 

 

Ale ja napisałem, że chciałbym metalową kopertę a nie bezel ;) .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam takiego magika, co mógłby zrobić bezel z nierdzewki ale lipa wtedy z paskiem, bo nie pasowałoby to do siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior ale chodzi o kopertę ;) . Więc jak masz takiego magika, to go zapytaj - ale o kopertę - czy da radę i ile by to kosztowało, bo przypuszczam, że kilku chętnych by było :rolleyes: .

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.