Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

My wiemy swoje, Kolega swoje, a serwisant wie najmniej. Ale żyć z czegoś trzeba. ;)

 

I przepraszam za echo, w lesie częsty efekt. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie sorki ciężki tydzien i piatek .... macie racje pozdrawiam i przepraszam .... milego weekendu wszystkim.... przestane sie osmieszac

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Woda, słońce i... 9400 w żółtym. :)

e908039269d8cc15d6e6860c156f809f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woda, słońce i... 9400 w żółtym. :)

Ten Twój oliwkowy Range w żółtym wdzianku wyglada najlepiej ze wszystkich żółtych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko chodzi mi i to jak w tym kółeczka co są odliczanie sekundy powrócić do ustawienia żeby kreska przeskakiwala co jedna sekundę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz coś w tle uruchomione-stoper czy coś wyłącz i będzie co sekundę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. pytanko szybkie takie -czaję się na ten zegareczek tylko boję się, że będę niechcący wciskał przyciski z prawej strony. mam obecnie timex expedition i tam to jest tragedia z tym. rękawiczki rowerowe, rękaw polaru czy ruch dłonią do góry często powoduje wciskanie przycisków i wybieranie przypadkowych funkcji. mój obwód nadgarstka to 18-18,5

daje zdjęcie poglądowe jak to wygląda z timex-em

 

 

 

post-91426-0-97876000-1464110950.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

witam. pytanko szybkie takie -czaję się na ten zegareczek tylko boję się, że będę niechcący wciskał przyciski z prawej strony. mam obecnie timex expedition i tam to jest tragedia z tym. rękawiczki rowerowe, rękaw polaru czy ruch dłonią do góry często powoduje wciskanie przycisków i wybieranie przypadkowych funkcji. mój obwód nadgarstka to 18-18,5

daje zdjęcie poglądowe jak to wygląda z timex-em

Mi w rangemanie ciągle włączał się przycisk ABC mimo że nosiłem na krótki rękaw. Miałem dwa egzemplarze :(  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kicha jak się tak włącza- osobiście mnie to do szału doprowadza w timexie do tego stopnia, że mam ochotę nieraz cisnąć nim o ziemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady u mnie może ze trzy razy się włączył za taki czas jak go mam i noszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się ani raz nic SAMO nie włączyło.

Często noszę go z rękawiczkami do jazdy na rowerze.

Krótki rękaw, długi rękaw, na rękawie, pod rękawem.

Spodenki krótkie, spodnie długie.

Robię pompki jak trzeba i podciągam się na drążku :D

 

W tym Timexie masz przyciski na zewnątrz - co widać.

W Romanie są osłonięte bezelem :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę na zdjęciach to tylko w sumie jeden przycisk- do sensorów- jest najbardziej wysunięty, te dwa góra i dół są dobrze chronione przed przypadkowym wciśnięciem.

a jeszcze jedno- jakiego sprzedawce internetowego polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili chyba najtańsza opcja jeśli chodzi o nówkę. 

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gw-9400-1-g-shock-barometr-i6191468339.html

 

Bezpośrednio przez ich stronę wychodzi ciutke taniej.

http://www.crazytime.pl/product-pol-2388-CASIO-GW-9400-1.html

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no to kicha jak się tak włącza- osobiście mnie to do szału doprowadza w timexie do tego stopnia, że mam ochotę nieraz cisnąć nim o ziemie

Nigdy mi się nie zdarzyło. A na rowerze tylko w tym roku zrobiłem ze 4 tysiące km codziennej jazdy bez względu na warunki, z tego co najmniej 1000 km z rangemanem. :)

 

W temacie niekontrolowanego wyciskania ABC to była jedna teoria. Tylko zapomniałem, o co tam chodziło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o ilość warstwy tłuszczowej pod skórą w okolicy nadgarstka :)

Jeśli było jej więcej to przy zgięciu zmarszczona skóra wciskała przycisk ABC ale jeśli ma się chude ręce to nic się nie wciska.

 

:)

Tomaliusz, ile razy zaobserwowałeś to u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o ilość warstwy tłuszczowej pod skórą w okolicy nadgarstka :)

Jeśli było jej więcej to przy zgięciu zmarszczona skóra wciskała przycisk ABC ale jeśli ma się chude ręce to nic się nie wciska.

 

:)

Tomaliusz, ile razy zaobserwowałeś to u siebie?

U mnie ani razu i nawet kiedyś specjalnie próbowałem wcisnąć przycisk ABC wyginając nadgarstek we wszystkie strony mając go bardzo nisko zapiętego już na samym zgięciu i jest to u mnie niewykonalne  ^_^

Teoria Waldka może jest słuszna  :) ... czyli za dużo ....  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się raz zdążyło wcisnąć nadgarstkiem guzik abc gdy na plaży robiłem wychwyt z rąk ;) (cud, że uszy wytrzymały) ale może mam za chudą rękę

Generalnie aż tak łatwo się sam nie wciska.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też mam na łapach kości i skórę i nic mi się samo nie włącza.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiego sprzedawce internetowego polecacie?

Tak jak kolega chucherko nabyłem Romka w TT po nagocjacji zjechali z ceny o 30% więc polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie "nieświadomie" wcisnąć przycisk ABC w Romanie to polecam zapiąć pas bezpieczeństwa w aucie, a dokładniej wystarczy po niego sięgać lewą ręką jak jest się kierowcą :) w coupe to już w ogóle gimnastyka by była ale przycisk powinien się zapstryknąć.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to nie wiem :P jestem wagi piórkowej i jak pójdę coś grzebać w garażu to zdejmuję zegarki, a zwłaszcza Romana bo by mnie zapikał :D może mam za duży wychył nadgarstka :D


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.