Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Na ten sam temat dyskutowano na WUS (http://forums.watchuseek.com/f17/rangeman-rc-icon-display-987605.html) i również jako najbardziej prawdopodobną przyczynę podano niepełną synchronizację, tzn. godzina się zsynchronizowała, a data już nie, w wyniku czego data synchro była aktualna, ale antenki (lub RCVD) nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy macie jakiś sprawdzony sposób na czyszczenie bezelu? Czym go umyć aby brud zszedł a bezel się nie zniszczył? Spirytus salicylowy, benzyna ekstrakcyjna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio mył w zmywarce, ale mu napisy zeszły. Jeśli masz bezel "stealth" to może jednak zadziałać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy macie jakiś sprawdzony sposób na czyszczenie bezelu? Czym go umyć aby brud zszedł a bezel się nie zniszczył? Spirytus salicylowy, benzyna ekstrakcyjna?

 

Wszelkimi rozpuszczalnikami wybłyszczysz bezel - wiem bo mnie się to bez trudu udało :) - a dodatkowo możesz "stracić" napisy.

Świetnie czyści się "G" pianka do golenia gillette, a jak jeszcze możesz wykorzystać końcówkę elektrycznej szczoteczki do zębów, np teściowej, to już w ogóle wypas... :ph34r:

 

 

Z tą teściową to żartowałem ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy macie jakiś sprawdzony sposób na czyszczenie bezelu? Czym go umyć aby brud zszedł a bezel się nie zniszczył? Spirytus salicylowy, benzyna ekstrakcyjna?

 

 

Tak jak pisał Tomek-chociaż ja uźywam rozcienczonego płynu do mycia naczyń (jest mniej zacieków)

Edytowane przez laryngoskop

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

Ja mam taką swoją wypracowaną metodę, że ten G-shock, który akurat dziś był na służbie jest wieczorem myty żelem pod prysznic i szczoteczką. Z brudem nie mam żadnych problemów, poz tym nie gromadzi się syf pod bezelem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest potrzeba demontażu bezelu z Romka? Szkiełko się nie porysuje od szczoteczki?

Mam białego burtona i od noszenia pod bluzą po pewnym czasie na krawędziach bezelu zostają ciemne brudne ślady.

Edytowane przez Loc Dog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze nigdy nie porysowało, a czyściłem około lub ponad 10 G, wszystkie ze szkiełkami mineralnymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko się nie porysuje od szczoteczki?

 

 

No chyba że druciana będziesz czyścił - to istnieje taka możliwość ale tylko jak będziesz przyciskał mocno ;)

 

:D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że przetestowałem sposoby czyszczenia i te ciemne krawędzie na białym bezelu nadal pozostały :( trochę się wyczyscil ale nie wygląda jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tego się nie da doczyscić, ponieważ nie jest to brud, tylko wytarta farba na bezelu. Wynik zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bezel kolorowego G czyściłem zmywaczem do paznokci i o dziwo nie rozpuścił się :D
Jednak te zabrudzenia w moim przypadku były powierzchniowe od jakiejś smoły itp, a nie takie które wnikają w strukturę koloru. Zeszło wszystko ładnie, nie pozostawiając śladu.
 

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tego się nie da doczyscić, ponieważ nie jest to brud, tylko wytarta farba na bezelu. Wynik zużycia.

No to lipa. Powinno to być bardziej trwałe. Pozostaje kupno nowego bezelu - bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urok białego bezela. Z czarnymi nie ma takich problemów, ale to zapewne już wiesz. Biały możesz zakładać tylko na specjalne okazje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdjąłem białe ubranko z GW-M i w sumie się doczyściło bo jakieś tam naloty już na krawędzi się pojawiły a głównie leżał w pudełku ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urok białego bezela. Z czarnymi nie ma takich problemów, ale to zapewne już wiesz. Biały możesz zakładać tylko na specjalne okazje. :)

Tylko że mam Burtona i on jest stworzony do białego, ciężko zmienić na coś innego. Czarny na krawedziach się wybłyszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest do tego stworzony.

Otwórz szerzej oczy i zobaczysz ile masz możliwości.

A biały jest super, ale nie pod długi rękaw.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest do tego stworzony.

Otwórz szerzej oczy i zobaczysz ile masz możliwości.

A biały jest super, ale nie pod długi rękaw.

Tych możliwości nie jest tak wiele , ciężko dostać bezel w kolorze innym niż czarny lub czerwony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zibi zamówisz wszystko oprócz bezeli icerc i BJ, z icerc trzeba się pogodzić, a BJ i tak jest czarny.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to taki mały żart?

Albo nie byłeś nigdy na allegro ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie jest do tego stworzony.

Otwórz szerzej oczy i zobaczysz ile masz możliwości.

A biały jest super, ale nie pod długi rękaw.

Sol, ale ja to wiem. Mam zwykłego czarnucha i przebieram go w różne stroje ale mam też btj'ota i on wygląda pięknie w oryginalnych barwach ale właśnie ten bezel biały......na pasku carbonowym nie zaobserwowałem żadnych przetarć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.