Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No ale te przebierańce też są u nas na bazarku  ^_^

A ja Wam powiem że wolę wszystko w oryginalnym wydaniu i jak nawet jakiegoś przebiorę to dość szybko wracam do jego pierwowzoru.

Przebieraniec to taka podróbka  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przebieraniec to taka podróbka :P

Dobrze prawi, polać mu!

 

A nie, czekaj...63f8de15ecf592dcee8f2b1cbdf5ce76.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tyrania mam g9300 i chyba dlatego nie kupie gw9300 bo bedzie mi żal go tyrać

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokładnie z jakiego to modelu lub jak znaleźć bo nie bardzo mogę trafić - a jest rewelacyjny :)

Pasek też w tym samym kolorze ?

bezel i pasek w tym samym kolorze dla mnie kozak. Trafiłem go na ebayu za 100 funciaków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja się zgłaszam, dam radę cyknąć fotki po południu. Jakbym nie wysłał to proszę o PW z przypomnieniem


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DamianDe ;)

Dziękuję :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Tak, ja się zgłaszam, dam radę cyknąć fotki po południu. Jakbym nie wysłał to proszę o PW z przypomnieniem

Dziękuję :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo nie miał Romana i tęskni ;)

 

 

PS. Jak można żyć bez Romka? :blink:;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo nie miał Romana i tęskni ;)

 

 

PS. Jak można żyć bez Romka? :blink:;)

Jest coś w tym, co mówisz. Ja zmieniłem Romka na GWG i mimo całej miodności i zachwytu nad GWG trochę mi Romka zaczyna brakować. A przy tym, co się dzieje na eglobal, aż grzech nie odkupić. ;) Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MatejMatejGshock co Ty znowu kombinujesz?  ^_^

No cóż zrobić - jestem uzależniony :(

Syn przejął kostkę, na której szaleństwo G miało się zatrzymać + wpadło kilka nieprzewidzianych stówek i jak ich nie wykorzystam to wpadną do budżetu domowego i d*pa z zegarka. Pytam, gdyż mam pewną opcję i nie wiem na co ewentualnie się zdecydować.... Nie ma co kupować tak naprawdę i wybór ogranicza się tylko do dwóch modeli w moim przypadku (Roman vs GWG)..... jestem bardzo ciekawy jak wygląda ten 9430 "w realu" :) No dobra rozważam jeszcze Kinga BB z eglobal ale jakoś opór czuję przed jego zakupem....

Za długo nie miał Romana i tęskni ;)

 

 

PS. Jak można żyć bez Romka? :blink:;)

Sol przecież wiesz, że nie ma konkurencji dla Romka - nadal daje najwięcej za najmniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie uchwycić 9430 na zdjęciach tak jak w realu, bo jest dużo zmiennych. Aparat, ekran na którym wyświetlone jest zdjęcie, automatyczne algorytmy poprawiające obraz w smartphonie itd

ale cyknę coś może Ci to pomoże ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie uchwycić 9430 na zdjęciach tak jak w realu, bo jest dużo zmiennych. Aparat, ekran na którym wyświetlone jest zdjęcie, automatyczne algorytmy poprawiające obraz w smartphonie itd

ale cyknę coś może Ci to pomoże ;)

Dzięki Damian - chodzi mi głównie o wyświetlacz, jak dodają kontrast przed publikacją zdjęć to wygląda mega, żółty pasek i bezel również. Ale głównie chciałbym zobaczyć, jak prezentuje się ten żółty wyświetlacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pechagto co to za lipa wyszła z tym Romkiem?

Pytasz dlaczego sprzedałem czy co się stało dalej?

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas dostawy 4 tygodnie. Atrapy po 15zl/sztuka, a śrubki normalnie czyli chyba po 3zl/szt. . Niestety nie mam teraz dostępu do faktury ale chyba się nie pomyliłem.

Tak cały czarny zestaw do żółtego.

witam jestem nowy na forum i nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jaki sposób zamówić od zibi komplet czarnych czopków i czarnych wkrętów do paska do modelu GW 9400 a widzę że Pan zamawiał już takie rzeczy proszę o odpowiedź pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz dlaczego sprzedałem czy co się stało dalej?

 

Taplaltakl.

Ok już widzę, że na FB napisał, pewnie o to pytasz.

Nic dodać, nic ująć. W poniedziałek idę na pocztę pytać jakie dalsze kroki podejmować.

 

 

Taplaltakl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już widzę, że na FB napisał, pewnie o to pytasz.

Nic dodać, nic ująć. W poniedziałek idę na pocztę pytać jakie dalsze kroki podejmować.

 

 

Taplaltakl.

Chyba nie pozostanie Ci nic innnego jako złożenie reklamacji natomiast jak list nie był ubezpieczony to kolorowo chyba nie będzie.. Lipna akcja nie powiem i nie zazdroszczę ani Tobie ani kupującemu. 

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum i nigdzie nie mogę znaleźć informacji w jaki sposób zamówić od zibi komplet czarnych czopków i czarnych wkrętów do paska do modelu GW 9400 a widzę że Pan zamawiał już takie rzeczy proszę o odpowiedź pozdrawiam.

Najlepej na email [email protected] , są to śrubki i atrapy do gw-9430 i na ten model najlepej się powołać.

 

Po za tym czarne atrapy są na allegro: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6959812755 można zapytać sprzedającego czy ma też niewystawione śrubki :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie czasu :)

IMG_20171029_133959.jpg

 

IMG_20171029_134932.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.